Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.02.2024 - TOP RM UŠO Jižní Čechy muži - II. RM 2024 TOP MUŽI | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 16 | 17.02.2024 08:56:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Vierer Jaromír / 12 | 17.02.2024 18:46:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Vierer Jaromír / 12 | 17.02.2024 18:38:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Benešovský medvěd - DKO 501 jednotlivci | Odehráno | Ústecký kraj - Hřiště - Benešov nad Ploučnicí | Jahodová Monika / 11 | 16.02.2024 18:38:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Boston Cup Rumburk - Valentýnský 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Boston Bistro - Rumburk | Skramužská Jana / 12 | 16.02.2024 18:00:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Bullšit Open - 501 DO a Cricket CutThroat jednotlivci | Odehráno | Pardubický kraj - Udánská hospoda - Moravská Třebová | Švichký Pavel / 16 | 16.02.2024 18:09:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - ČDS Cup Čelčice - D.O.501 | Odehráno | Olomoucký kraj - Pohostinství Čelčice - Čelčice | Černý Karel / 11 | 16.02.2024 19:02:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - ČDS Cup Ivanovice na Hané - Ivanovice na Hané - Klub Centrum Bar | Odehráno | Olomoucký kraj - Klub centrum bar - Ivanovice na Hané | Ševčík Martin / 18 | 16.02.2024 19:02:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - ČDS Cup Počenice - čds 15 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Počenice - Počenice | Čechová Ariana / 10 | 16.02.2024 19:09:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - jackopt CUP MSK Majáček Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 14 | 16.02.2024 17:04:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Nevada Bar | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Nevada Bar - Frýdek-Místek | Dujka Tomáš / 25 | 16.02.2024 17:32:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 6 | 16.02.2024 18:06:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 5 | 16.02.2024 20:17:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - JC Česká Lípa Sport Bar Honda - Jc Česká Lípa 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 17 | 16.02.2024 18:33:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - JC Charvatce pohostinství - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pohostinství Charvatce - Charvatce | Vokoun Martin / 22 | 16.02.2024 19:03:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - JC Děčín Corso - JC Děčín Corso | Odehráno | Ústecký kraj - Corso - Děčín | Koreš Jiří / 17 | 16.02.2024 18:00:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace - Jackpot | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 22 | 16.02.2024 19:01:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - JC Jablonec nad Nisou U Nádraží - Jackpot 19 | Odehráno | Liberecký kraj - U Nádraží - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 28 | 16.02.2024 19:06:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - JC Jílové u Držkova - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Hospůdka Jílové - Jílové u Držkova | Vágner Jan / 10 | 16.02.2024 19:06:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - JC Kadaň Slovan - open | Odehráno | Ústecký kraj - Slovan Kadaň - Kadaň | Dvořák Jakub / 17 | 16.02.2024 18:00:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - JC Liberec Bakalářská Hospůdka - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Bakalářská - Liberec | Šlajch Vojtěch / 31 | 16.02.2024 18:35:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - JC Litvínov U Hrušků - Jackpot u Hrušků | Odehráno | Ústecký kraj - U Hrušků - Litvínov | Šatný Jan / 14 | 16.02.2024 18:35:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - JC Most Fénix - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Fénix - Most | Klaban Tomáš / 18 | 16.02.2024 18:33:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - JC Nový Bor Asterix Bar - Jackpot Asterix | Odehráno | Liberecký kraj - Asterix bar - Nový Bor | Kneeová Zdena / 17 | 16.02.2024 18:01:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - JC Žatec Jahoda - jackpot CUP | Odehráno | Ústecký kraj - Jahoda - Žatec | Suško Miroslav / 20 | 16.02.2024 18:00:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Miapr | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Schneider Petr / 24 | 16.02.2024 18:34:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Řízkarna CUP | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řizkarna u Orla - Ostrava | Mihula Daniel / 11 | 16.02.2024 18:07:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Lokálna liga Brezno - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dart club - Brezno | Pocklan Peter / 31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Lokálna liga Brezno - ženy - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dart club - Brezno | Pocklan Peter / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Lokálna liga Dartka B. Bystrica - ženy - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dartka - Banská Bystrica | Pocklan Peter / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Lokálna liga Dartka Banská Bystrica - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dartka - Banská Bystrica | Pocklan Peter / 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Lokálna liga Považská Bystrica - MLJ PB Zima 10.kolo | Odehráno | Slovensko - Piváreň Junior, SNP - Považská Bystrica | Pastorek Zdenko / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Lokálna liga Prievidza - ML PD 25 | Odehráno | Slovensko - Dart club PD - Prievidza | Pavlovič Roman / 32 | 16.02.2024 18:34:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Lokálna liga Prievidza - ženy - ML PD Ž17 | Odehráno | Slovensko - Dart club PD - Prievidza | Pavlovič Roman / 9 | 16.02.2024 20:39:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Lokálna liga Závada pod Čiernym vrchom - Jajo 08 | Odehráno | Slovensko - Zavada - Zavada | Hedera Jan / 14 | 16.02.2024 18:36:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Lokálna liga Žilina - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Kolkáreň Tulák - Žilina | Gráč Dušan / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Master KHK-S&J junioři & juniorky - Junioři Master | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké Poříčí | Vylíčil Ondřej / 4 | 16.02.2024 17:03:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Master KHK-S&J žáci & žákyně - Žáci Master | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké Poříčí | Vylíčil Ondřej / 4 | 16.02.2024 17:03:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Místní Open Karlovarsko dvojice - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Sport bar Alex - Sokolov | Mucha Miroslav / 16 | 16.02.2024 19:04:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Krusty bar - Cheb | Redl Vlastimil / 9 | 16.02.2024 18:40:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Hron Hron | Odehráno | Karlovarský kraj - Nikola - Kraslice | Hron Vladimír / 19 | 16.02.2024 18:29:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MJČ Hexpool ČB - MJČ 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Kulečníková herna Hexpool - České Budějovice | Mrázková Lucie / 16 | 16.02.2024 19:15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MJČ Na Piketě JH - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Na Piketě - Jindřichův Hradec | Pitrová Ivana / 17 | 16.02.2024 18:42:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MJM Open - Horní Bojanovice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Obecní budova - Horní Bojanovice | Toncar Martin / 17 | 16.02.2024 19:03:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MJM Open - Pivní bar Lidická II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivní bar Lidická - Brno | Kulich Miloš / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MJM Open - Pivnice Osmička I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Osmička - Brno | Dočkal Jakub / 31 | 16.02.2024 19:10:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MJM Open - Pivnice U Remlina I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Remlina - Brno | Kulich Miloš / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MJM Open - Pivnice U Ričího Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Ričího - Brno | Bezůšek Pavel / 10 | 16.02.2024 18:31:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MJM Open - Pohostinství Deštná I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Deštná - Deštná | Kulhavý František / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MJM Open - Restaurace Fako I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Restaurace Fako - Brno | Kulich Miloš / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2731 |