Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.02.2024 - VSM Tour Brtnice - 501DO | Odehráno | Vysočina - Klubovna - Brtnice | Votava Michal / 14 | 16.02.2024 20:07:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - VSM Tour Brtnice - High Score - High-score | Odehráno | Vysočina - Klubovna - Brtnice | Votava Michal / 13 | 16.02.2024 19:00:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Zahřívací Open Masteru KHK S&J - Zahřívák Masteru | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké Poříčí | Vylíčil Ondřej / 10 | 16.02.2024 19:08:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Prostějov lll | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sport Bar - Prostějov | Dohnalová Renata / 16 | 15.02.2024 17:59:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Botswana Cup muži - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Botswana Cup ženy - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - ČDS Cup Bolelouc - D.O | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec u kříže - Bolelouc | Hradilová Romana / 14 | 15.02.2024 18:02:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - ČDS Cup Řídeč - Hospoda u Zlatého potoka | Odehráno | Olomoucký kraj - Hospoda u Zlatého potoka - Řídeč | Všianská Pavlína / 18 | 15.02.2024 18:12:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Cowhand Cup Dušníky - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 6 | 15.02.2024 19:06:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU - Hlavní turnaj | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser - Lucky Looser | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Espreso Cup NMPS - open | Odehráno | Liberecký kraj - Espreso bar - Nové Město p/S | Bechný Libor / 10 | 15.02.2024 18:30:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Havana Tour Lanškroun - 501DO 2KO | Odehráno | Pardubický kraj - Havana - Lanškroun | Chládek Martin / 18 | 15.02.2024 18:09:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Jackpot Modrý slon | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Modrý Slon - Karviná | Ulík Tomáš / 23 | 15.02.2024 17:00:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Omega | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Bar Omega - Frýdek-Místek | Vnenk Rostislav / 10 | 15.02.2024 18:03:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Bílina U Vraha - 501/DO | Odehráno | Ústecký kraj - U Vraha - Bílina | Strunzová Jitka / 7 | 15.02.2024 17:59:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Chotyně U Lip - 501 DKO | Odehráno | Liberecký kraj - Hospoda u Lip - Chotyně | Dlouhý Jiří / 12 | 15.02.2024 18:33:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Děčín Na Kopečku - 65.JC Děčín Na Kopečku | Odehráno | Ústecký kraj - Kopeček - Děčín | Husák Libor / 9 | 15.02.2024 17:31:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Dobranov Penzion Na Konci - jc dobranov | Odehráno | Liberecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov 22 | Kubín Milan / 8 | 15.02.2024 18:07:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Evaň u Vojtěcha - JC Evaň - 501DOOPRAVA | Odehráno | Ústecký kraj - Pizzeria Bar u Vojtěcha - Evaň | Zloch Vojtěch / 14 | 15.02.2024 19:05:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře - JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře | Odehráno | Liberecký kraj - Hospůdka u Bakalare - Jablonec nad Nisou | Bikár Ladislav / 7 | 15.02.2024 19:15:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Jirkov Dream Bar - JC Jirkov Dream Bar | Odehráno | Ústecký kraj - Dream Bar - Jirkov | Bláhová Monika / 11 | 15.02.2024 18:31:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Liberec Klub 44 - Jackpot Cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 9 | 15.02.2024 20:24:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Liberec Restaurace u Martina - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - U martina - Liberec | Chobot Martin / 8 | 15.02.2024 18:33:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Liberec Sportbar Kolečko - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Kolečko - Liberec | Vunderer Milan / 26 | 15.02.2024 18:35:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Litvínov Loutkárna - JC Loutkárna | Odehráno | Ústecký kraj - Loutkárna - Litvínov | Dostál Václav / 13 | 15.02.2024 18:08:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Most Česká pivnice - Most,Ceska | Odehráno | Ústecký kraj - Česká pivnice - Most | Zajíc Martin / 18 | 15.02.2024 18:31:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Most u Kance - JC Most u Kance | Odehráno | Ústecký kraj - U Kance - Most | Cina Michael / 11 | 15.02.2024 18:29:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Podbořany Na Rozcestí - DKO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Rozcestí - Podbořany | Puchrik Rudolf / 13 | 15.02.2024 18:06:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Rumburk U Hrdličků - 33.kolo JC U Hrdličků | Odehráno | Liberecký kraj - Pivnice u Hrdličků - Rumburk | Michelová Tereza / 15 | 15.02.2024 18:01:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Semily Netovka Bar 2 - JC Netovka Bar 48.kolo | Odehráno | Liberecký kraj - Netovka bar - Semily | Mašek Martin / 12 | 15.02.2024 19:01:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - JC Žatec Tulipán - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Tulipán - Žatec | Kopecká Markéta / 11 | 15.02.2024 18:49:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Partay | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Partay Pub U Richarda - Ostrava | Kočí Vítězslav / 15 | 15.02.2024 19:02:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hero - Ostrava-jih | Svoboda David / 27 | 15.02.2024 18:01:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Kolečko - Ostrov | Mrenica Jan / 26 | 15.02.2024 19:08:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Fedor Cup 2023-24 | Odehráno | Karlovarský kraj - Fedor - Sokolov | Dvorský Bronislav / 21 | 15.02.2024 19:00:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - MJČ Bar U Zlaté Husy Písek - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Bar U Zlaté Husy - Písek | Kovářová Lenka / 22 | 15.02.2024 19:31:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - MJČ Horní Planá - MO Eso | Odehráno | Jihočeský kraj - Sportovní klub ESO - Horní Planá | Moravec Kamil / 12 | 15.02.2024 18:02:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - MJČ Motorest Štěpánovice - 501 DKO | Odehráno | Jihočeský kraj - Štěpánovice - Štěpánovice | Kándlová Kateřina / 14 | 15.02.2024 19:07:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - MJČ Plzeňská pivnice K. Řečice - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Plzeňská pivnice - Kardašova Řečice | Matějková Anna / 24 | 15.02.2024 18:10:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - MJM Open - Bejvávalo U Kolečka II - Mistrovství Jižní Moravy | Odehráno | Jihomoravský kraj - Bejvávalo u Kolečka - Brno | Pisarovičová Lucie / 5 | 15.02.2024 19:15:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - MJM Open - Hosp. Na hřišti Jundrov I - MJM Open - Jundrov hřiště | Odehráno | Jihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - Brno | Hladík Jiří / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - MJM Open - Šipkový klub Adamov I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Šipkový klub Adamov - Adamov | Kulich Miloš / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - MJM Open - Snack Bar Jerry I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Snack bar Jerry - Brno | Kulich Miloš / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - MJM Open - Sport bar Třebíč I - MJM Open - Sport bar Třebíč I/5 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Sport Bar - Třebíč | Novotný Dušan / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Seven tour - Damníkovský sedmiboj - Sedmiboj | Odehráno | Pardubický kraj - KD Damníkov - Damníkov | Fotr Pavel / 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 10 | 15.02.2024 19:07:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 4 | 15.02.2024 18:59:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bow Bar Magic 2 - Praha | Svěchota Richard / 25 | 15.02.2024 19:00:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 21 | 15.02.2024 20:06:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2741 |