Mobilní appka

Mobilní aplikace, která rozšiřuje informační možnosti a zároveň slouží jako elektronický průkaz hráče

Předností appky jsou notifikace, které uživatele informují o průběhu turnaje, ve kterém aktuálně startuje. Upozorňuje například na zaregistrování do turnaje, nasazení na konkrétní terč, či zasílá výsledky odehraných utkání zadané rozhodčími. Je tedy mimo jiné efektivním nástrojem pro eliminaci lidských omylů, které v různých fázích turnaje mohou nastat.

Appka dále slouží jako elektronický průkaz hráče UŠO. V účtu její uživatel najde základní informace o své osobě nebo aktivitě a úspěšnosti v turnajích. Dále umožňuje pohodlné zadání výsledku odehraného utkání, pokud je tato funkcionalita povolena rozhodčím daného turnaje. Hráč tak nemusí ke stolu rozhodčích a výsledek může zadat přímo u terče nebo pohodlně od svého stolu. Stejně pohodlná služba se nabízí na významějších akcích i při registrování do turnaje. I zde platí, že funkcionalita musí být pro daný turnaj povolena rozhodčím.

Patříte-li mezi hráče, kteří navštěvují turnaje hrané v prostředí online systému turnaje.org, nainstalujte si appku do svého mobilu kliknutím na obrázek níže. Pozor: appka je funkční pouze v systému Android 5.0 a vyšší (tvorba pro systém iOS je v současnosti v přípravné fázi).

Jak appku nainstalovat prostřednictvím mobilu?
1) Vyhledejte službu Obchod Play (Google Play)
2) Do vyhledávacího pole zadejte text "turnaje.org"
3) Nainstalujte appku s obrázkem loga UŠO

Jak se do appky přihlásit?
1) První kolonka je přihlašovací jméno = zadejte vaše registrační číslo včetně CZE
2) Druhá kolonka je heslo = zadejte poslední 4 číslice z vašeho r.č., cizinci pak čtyři nuly 0000 (po přihlášení doporučujeme pro případ zapomenutého hesla doplnit v záložce "Účet" do příslušné kolonky kontaktní e-mail)


Pro instalaci do mobilu klikněte


Mobilní appka


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz