Rozhodčí

Seznam kvalifikovaných osob, které mohou vykonávat funkci rozhodčího

ID
Jméno a příjmeníRegion KategorieMěstoKontaktPlatnost do
150Adam Marcel [CZE048403]Liberecký krajCLiberec606945597
r.zatisi@seznam.cz
30.06.2024
605Adamec Miroslav [CZE039217]Jihočeský krajCJindřichův Hradec608441870
mirek1965@email.cz
22.01.2026
1262Adámková Arleta [CZE069396]Královéhradecký kraj severCTrutnov739776262
arlet.adamkova@gmail.com
30.06.2024
1303Adamus David [CZE051028]Ústecký krajCMartiněves775209662
david.adamus@seznam.cz
30.06.2024
50Arlt Jiří [CZE027436]Olomoucký krajCOlomouc603762625
arlt.jirka@seznam.cz
31.12.2023
979Babcová Jitka [CZE061582]Liberecký krajCNové Město pod Smrkem721251234
jitka.babcova@seznam.cz
30.06.2023
578Bádal Ludvík [CZE055567]Pardubický krajCMoravská Třebová792531635
ludvik.badal75@gmail.com
14.12.2025
873Bahula Libor [CZE003544]Moravskoslezský krajCHavířov737856677
libor.bahula@seznam.cz
31.12.2023
1184Bakeš David [CZE066268]Pardubický krajCMokrá Lhota728278411
stoupa87@gmail.com
31.12.2023
478Balog Igor [CZE058435]Moravskoslezský krajCOstrava725748805
balog.igor@seznam.cz
08.12.2025
31Baráková Markéta [CZE058727]Unie šipkových organizacíAMost777552800
usteckykraj@sipky.org
31.12.2029
847Baránek Jaroslav [CZE053414]Praha a Středočeský krajCNeratovice734806705
jaroslavbaranek1@seznam.cz
31.12.2023
849Baroň Roman [CZE056589]Liberecký krajCLiberec721208038
roman.baron78@seznam.cz
30.06.2023
384Bártl David [CZE001696]VysočinaCHavlíčkův Brod777513014
71deavy@seznam.cz
31.12.2025
1398Bartoň Radek [CZE066510]Ústecký krajCBenešov nad Ploučnicí776587591
Bary97@seznam.cz
27.09.2025
1042Bartoš Otakar [CZE066538]Královéhradecký kraj severCTrutnov734484356
bajto@email.cz
31.12.2023
919Bartoš Stanislav [SVK100123]SlovenskoCVrútky905425302
SVK100123
01.07.2023
47Bayerová Jana [CZE002253]Zlínský krajCVsetín608300112
janca.bayerova@seznam.cz
31.12.2023
709Bečková Kateřina [CZE054341]Praha a Středočeský krajCPraha724814259
duckuvmail@seznam.cz
28.12.2025
238Bedlivý Pavel [CZE004877]Královéhradecký kraj severCÚpice608432464
pavel.bedlivy@gmail.com
10.01.2026
1243Běhal Filip [CZE027893]Praha a Středočeský krajCToušice734451204
scretchy.itchy@seznam.cz
30.06.2024
1305Bechný Libor [CZE008304]Liberecký krajCNové Město pod Smrkem721441940
libor.bechny@seznam.cz
30.06.2024
290Belák Milan [CZE051121]Královéhradecký kraj severCNáchod603526809
milanbelak@seznam.cz
31.12.2023
1457Beňo Jakub [CZE063269]Pracovní pro turnaje VARANCŠternberk730621903
kuda7930@seznam.cz
15.02.2023
1234Beňuš Jaroslav [CZE000659]Karlovarský krajBLoket608350819
acbloket@volny.cz
31.12.2029
1531Beranová Michaela [CZE070717]Pracovní pro turnaje VARANCPlzeňsko723777116
Michalaberanova@gmail.com
31.01.2023
1508Bergerová Irena [CZE054529]Pracovní pro turnaje VARANCDobranov (LBK)606589679
yrisek@seznam.cz
23.01.2026
30Bernard Vladimír [CZE016275]Královéhradecký kraj jihAHradec Králové602116364
omnirecord@omnirecord.cz
31.12.2029
1336Bezůšek Pavel [CZE000499]Jihomoravský krajCHodonín607964166
bezusek.p@seznam.cz
29.07.2025
1412Bičan Robert [CZE065745]Jihomoravský krajCBrno608906817
Rob019@seznam.cz
04.10.2025
935Bikár Ladislav [CZE025070]Liberecký krajCJablonec nad Nisou792302250
l.bikar@volny.cz
31.12.2023
418Bílek Radek [CZE056362]VysočinaCJihlava604392255
radekbilek1995@seznam.cz
16.12.2025
153Bláhová Monika [CZE054559]Ústecký krajCJirkov728261423
bardream@seznam.cz
31.12.2023
1474Blažek Martin [CZE044794]Pracovní pro turnaje VARANCOlomouc776434446
blazekmartin22@seznam.cz
15.02.2023
499Bobková Jana [CZE053015]Liberecký krajCLiberec704015387
bobkova.j@seznam.cz
31.12.2023
1555Boček Josef [CZE048948]Jihočeský krajCLišov777601666
Hureckyhrosik@email.cz
13.01.2026
1185Bohata Petr [CZE058625]Ústecký krajCJirkov724386792
Bohata.p@seznam.cz
31.12.2023
1217Bojda Marek [CZE058183]Moravskoslezský krajCOrlová736190851
majosb@seznam.cz
30.06.2024
1538Borovanský Karel [CZE003802]Pracovní pro turnaje VARANCChrudim777351804
karel.borovansky@seznam.cz
15.02.2023
1350Borovský Jakub [CZE071929]Liberecký krajCČeská Lípa704312589
jborovsky1893@seznam.cz
16.08.2025
1035Borůvka Lukáš [CZE031111]Královéhradecký kraj severCTrutnov777766906
lukas.boruvka@seznam.cz
31.12.2023
1339Brandejs Denis [CZE046807]Pracovní pro turnaje VARANCJablonec nad Nisou735827037
dendabrandi@seznam.cz
13.09.2025
699Brettschneiderová Simona [CZE065658]Praha a Středočeský krajCPraha 4775443129
simonka19971@seznam.cz
30.06.2023
1041Brož Jan [CZE064827]Pracovní pro turnaje VARANCTrutnov777040989
dauthitu@gmail.com
31.12.2023
1036Bubaň Pavel [CZE011871]Královéhradecký kraj severCLánov603349937
am.arthur.monty@gmail.com
31.12.2023
502Bučková Kateřina [CZE047308]Ústecký krajCLitvínov733781709
bu.katka85@gmail.com
30.11.2025
1218Bugner Michal [CZE039488]Jihomoravský krajCRosice u Brna720624089
michalbugner@seznam.cz
30.06.2024
1574Bulgr Josef [CZE058131]Pracovní pro turnaje VARANCVelim603797417
pepa.bulgr@seznam.cz
28.02.2023
601Bulíček Michal [CZE033300]Královéhradecký kraj jihCHradec Králové731238407
miketer@seznam.cz
02.01.2026
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |


Rozhodčí


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2023 Insion.cz