Rozhodčí

Seznam kvalifikovaných rozhodčích (lze filtrovat podle kraje, města nebo jména)

ID
Jméno a příjmeníRegion KategorieMěstoKontaktPlatnost do
956Jakabová Gabriela [CZE054739]Pracovní pro turnaje VARANCBílina725290382
gjabko3@gmail.com
31.12.2022
915Jakubis Peter [SVK100206]SlovenskoCNováky0
01.07.2022
195Jandoš Jiří [CZE061897]Ústecký krajCOsek608298149
jerry.j@volny.cz
31.12.2022
629Janisch Erik [CZE023957]Pardubický krajCDamníkov728738823
skopkovc.sipky@seznam.cz
31.12.2022
466Janouškovec Tomáš [CZE017008]Moravskoslezský krajCOstrava605162469
iron.fabera@gmail.com
31.12.2022
288Jarkovská Lenka [CZE044616]Královéhradecký kraj severCVelký Třebešov723181149
jarkovska.lenka@centrum.cz
31.12.2023
390Jenšík Ondřej [CZE057906]VysočinaCPřibyslav601171609
ondrej@jensik.eu
31.12.2022
170Jeřábek Jiří [CZE051195]Ústecký krajCMost777629804
jirijerabek60@seznam.cz
30.06.2023
438Jeřala Petr [CZE001749]Praha a Středočeský krajCPečky728864992
sesanek@seznam.cz
31.12.2022
1072Ježková Iveta [CZE064371]Karlovarský krajCSokolov0
y.jezkova@seznam.cz
31.12.2023
934Jílek Marek [CZE056407]Pracovní pro turnaje VARANCŽehušice736723701
predseda.banda@seznam.cz
31.12.2022
599Jindra Karel [CZE001143]Jihočeský krajCŠtěpánovice775070527
jindrastepanovice@seznam.cz
31.12.2022
786Jíra Ladislav [CZE051264]Karlovarský krajCKarlovy Vary724393918
ladik.jira@seznam.cz
30.06.2023
379Jirkal Pavel [CZE000154]Praha a Středočeský krajCPraha603152858
501do@centrum.cz
31.12.2023
380Jirkalová Milena [CZE000958]Praha a Středočeský krajCPraha724030957
mjirkalova@seznam.cz
31.12.2023
317Jiroušek Petr [CZE007384]Praha a Středočeský krajCPraha 8731127124
petrjirousek74@seznam.cz
31.12.2022
808Jírová Kateřina [CZE054899]Pracovní pro turnaje VARANCBřezová u Karlových Varů725889485
katuska.jirova@seznam.cz
30.06.2022
730Jonák Jan [CZE031127]Jihočeský krajCKamenice nad Lipou728875318
jonak5@seznam.cz
31.12.2022
825Juřík Jaroslav [CZE051913]Pracovní pro turnaje VARANCČerná Voda724222365
curil01@seznam.cz
30.06.2022
1201Kadlečková Veronika [CZE042093]Pracovní pro turnaje VARANCPraha605551005
veronika.kadleckova@seznam.cz
28.02.2022
144Kain Roman [CZE029614]Liberecký krajCLiberec606341566
roman.kain@seznam.cz
31.12.2022
585Kainová Michaela [CZE053854]Liberecký krajCLiberec777595362
michaela.kainova@seznam.cz
31.12.2022
779Kalaba Peter [CZE064688]Moravskoslezský krajCOstrava777747062
peterkalaba@seznam.cz
30.06.2023
861Kalaš Lukáš [CZE000146]Liberecký krajBHrádek nad Nisou775665069
lukaskalas@gmail.com
31.12.2023
403Kalina Daniel [CZE062838]Praha a Středočeský krajCPraha605575500
sportbarhostivar@gmail.com
31.12.2022
612Kalistová Jiřina [CZE054822]Jihočeský krajCČeské Budějovice722136586
sekanaG@seznam.cz
31.12.2022
1074Kalkuš Petr [CZE057956]Karlovarský krajCSokolov608644252
p.kalkus@seznam.cz
31.12.2023
1186Kamenický Petr [CZE063602]Pracovní pro turnaje VARANCPraha 3728190891
peta.kamenak@gmail.com
15.02.2022
359Kaňa Jan [CZE031438]Karlovarský krajCSokolov606690416
kana2008@seznam.cz
31.12.2022
1077Kaňová Marta [CZE040734]Karlovarský krajCSokolov0
marticka19@seznam.cz
31.12.2023
1018Kašík Václav [CZE055587]Pracovní pro turnaje VARANCRokytno775275362
vaclav.kasik@agrostav-pce.cz
31.12.2023
533Kaška Zdeněk [CZE052312]Praha a Středočeský krajCŘíčany775093599
bishopz@seznam.cz
31.12.2022
250Kejzlar Pavel [CZE045021]Královéhradecký kraj severCÚpice608702990
kejzlar.pavel@centrum.cz
31.12.2022
843Kirchner Karol [SVK100001]SlovenskoBKošice0
31.08.2023
524Klapetek Karel [CZE044382]Plzeňský krajCChodsko724735454
kklapetek@seznam.cz
31.12.2022
801Klimeš Jan [CZE053089]Královéhradecký kraj severCVelké Poříčí605581083
zbecnik@centrum.cz
30.06.2023
1033Klose Lukáš [CZE057586]Pracovní pro turnaje VARANCPlzeň739826930
luckynmetalhead@gmail.com
31.12.2023
667Klusáček Jakub [CZE059623]Moravskoslezský krajCFrýdek-Místek603486786
sipky13@seznam.cz
31.12.2022
312Knap Martin [CZE046848]Královéhradecký kraj severCStaré Buky608071159
info-knap@post.cz
31.12.2023
552Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014]Liberecký krajCLiberec604231944
vrbovakarolina@gmail.com
31.12.2022
802Kocianová Pavlína [CZE059336]Královéhradecký kraj severCTrutnov732420991
pajinka49@seznam.cz
30.06.2023
370Kočí Jakub [CZE045874]Praha a Středočeský krajCPraha732323009
koci.jakub.14@gmail.com
31.12.2022
794Kočí Jana [CZE055213]Moravskoslezský krajCOstrava724558203
jana.charmed@seznam.cz
30.06.2023
345Kočí Vítězslav [CZE017792]Moravskoslezský krajCOstrava-Heřmanice608846356
sipkovy@gmail.com
31.12.2022
88Kohutková Dana [CZE022015]Ústecký krajCLitoměřice775488395
dkohutkova@gmail.com
31.12.2022
433Kolář Libor [CZE024498]Ústecký krajCDěčín777719200
libor.kolar@dece.cz
31.12.2022
188Kolář Miroslav [CZE002776]Liberecký krajCČeská Lípa604208693
mirokolar@seznam.cz
31.12.2022
929Koloc Vladimír [CZE062346]Ústecký krajCLudvíkovice605914281
vladimir.koloc@seznam.cz
31.12.2023
810Komínek Martin [CZE063464]Olomoucký krajCŠumperk / Šumperk777993121
martinkominek@email.cz
30.06.2023
633Komora Martin [CZE007077]Královéhradecký kraj jihCChlumec nad Cidlinou777333430
komora.martin@seznam.cz
31.12.2022
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |


Rozhodčí


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz