Rozhodčí

Seznam kvalifikovaných rozhodčích (lze filtrovat podle kraje, města nebo jména)

ID
Jméno a příjmeníRegion KategorieMěstoKontaktPlatnost do
577Severýn Pavel [CZE000203]Pardubický krajCHlinsko775336962
xseveryn@seznam.cz
31.12.2022
885Schartelová Jana [CZE061970]Olomoucký krajCUnčovice605718757
info.svatojan@seznam.cz
31.12.2023
1006Schneider Petr [CZE006860]Moravskoslezský krajCOstrava774169088
schneider.pe@seznam.cz
31.12.2023
596Schuster Dominik [CZE056355]Pardubický krajCMoravská Třebová602109857
dominkschuster@gmail.com
31.12.2022
1054Skálová Markéta [CZE063239]Praha a Středočeský krajCPraha 4777291840
marketa.skalova@centrum.cz
31.12.2023
458Skopalová Marcela [CZE032715]Moravskoslezský krajCFrýdek Místek737757751
ms4@seznam.cz
31.12.2022
1106Skorunková Iveta [CZE052116]Jihočeský krajCČeský Krumlov605218012
skorca@seznam.cz
31.12.2023
961Skramušský Josef [CZE026992]Ústecký krajCTeplice602473597
josef.probostov@gmail.com
31.12.2022
759Skřičík Miroslav [CZE000510]Praha a Středočeský krajCBeroun721772805
Mira.sipky@seznam.cz
30.06.2023
402Slabý Jaroslav [CZE060607]Praha a Středočeský krajCPraha 5737244106
jaraslaby@volny.cz
31.12.2022
566Sladký Jiří [CZE028156]Plzeňský krajCČernošín721666454
sladky.jiri@seznam.cz
31.12.2022
772Slavík Tomáš [CZE062434]Praha a Středočeský krajCPraha601105888
samotkivals@gmail.com
30.06.2023
718Slavíková Olga [CZE052955]Pardubický krajCPardubice-Hostovice773883220
K.Olga@seznam.cz
31.12.2022
893Složil Petr [CZE061217]Moravskoslezský krajCOstrava604147503
slozilek@seznam.cz
31.12.2022
1057Slusarčík Miroslav [CZE000223]Pracovní pro turnaje VARANCJirkov739035402
mira.slusarcik@seznam.cz
31.12.2023
329Směja Radek [CZE049312]Ústecký krajCMost774411456
radek.smeja@seznam.cz
31.12.2022
43Smékal Roman [CZE004471]Olomoucký krajBUničov608760838
smekalroman@seznam.cz
31.12.2023
904Smidžár Martin [CZE058440]Moravskoslezský krajCOstrava734125586
smidzi@seznam.cz
31.12.2023
49Sobotková Eva [CZE035591]Olomoucký krajCOlomouc732200003
sobotkovaeva3@seznam.cz
31.12.2023
764Sodomková Nikola [CZE059507]Pardubický krajCMikuleč732955539
Nikyynka@email.cz
30.06.2023
712Sochor Antonín [CZE051250]Moravskoslezský krajCRýmařov775081919
tonyso@email.cz
31.12.2022
162Solnařová Martina [CZE036655]Ústecký krajCLitoměřice777872498
Solnarova@post.cz
31.12.2022
884Soukup Ivo [CZE006863]Olomoucký krajCUnčovice606724211
ivosoukup@seznam.cz
31.12.2023
530Soukup Martin [CZE013808]Ústecký krajC607989971
soukupmar@centrum.cz
30.06.2023
889Soukupová Nikol [CZE062701]Olomoucký krajCUnčovice774692636
soukupovanikol@seznam.cz
31.12.2023
152Srnová Barbora [CZE048463]Liberecký krajCKokonín731713752
barrunnka@seznam.cz
31.12.2022
704Stadtherr Martin [CZE061047]Moravskoslezský krajCKarviná605790182
martin.9273@seznam.cz
30.06.2022
710Stacho Stanislav [CZE055575]Moravskoslezský krajCRýmařov602828603
dj.stanley@seznam.cz
31.12.2022
283Starý Jindřich [CZE001952]Královéhradecký kraj severCHostinné724003994
staryji@seznam.cz
31.12.2023
823Staško David [CZE000511]Pracovní pro turnaje VARANCLitoměřice727892202
Dawidst@seznam.cz
30.06.2022
158Strunzová Jitka [CZE046181]Ústecký krajCBílina725332891
jitka.strunzova@seznam.cz
30.06.2023
870Stuchlík Lukáš [CZE051870]Pracovní pro turnaje VARANCFrýdek-Místek777194000
lukas-stuchlik@seznam.cz
31.12.2022
517Surma Stanislav [CZE001546]Moravskoslezský krajCHavířov608995575
ajeklid@seznam.cz
31.12.2022
1196Suško Miroslav [CZE040107]Ústecký krajCŽatec739467990
kesh22@seznam.cz
31.12.2023
1050Suttý Roman [CZE060813]Plzeňský krajCPlzeň777573249
roman.sutty@seznam.cz
31.12.2023
434Svěchota Richard [CZE051160]Praha a Středočeský krajCPraha773499928
richard.svechota@gmail.com
31.12.2022
475Světelský Pavel [CZE054848]Moravskoslezský krajCFrýdek-Místek737238388
svetelskypavel@gmail.com
31.12.2022
891Svoboda David [CZE061268]Moravskoslezský krajCOstrava731807955
daksvo@seznam.cz
31.12.2023
269Svoboda Libor [CZE026803]Královéhradecký kraj severCTrutnov732951282
ls.blackangels@seznam.cz
31.12.2022
543Svoboda Luboš [CZE060790]Praha a Středočeský krajCKarlštejn605448729
svoboda.truhlarstvi@seznam.cz
31.12.2022
541Svoboda Petr [CZE050375]Praha a Středočeský krajCTetín734128067
petrtetin@seznam.cz
31.12.2022
751Svoboda Radek [CZE005558]Pardubický krajCChrudim603469181
svoboda@grifmont
30.06.2023
942Svoboda Tomáš [SVK100151]SlovenskoCVrútky0
01.07.2022
431Svoboda Vladimír [CZE052143]Praha a Středočeský krajCPraha723811869
vlsv@seznam.cz
31.12.2022
655Sychra Libor [CZE054690]Pardubický krajCLanškroun737747241
lib.sychr@seznam.cz
31.12.2022
1206Sýkorová Miroslava [CZE062727]Praha a Středočeský krajCBrandýs nad Labem733100326
mirka.sykorova80@gmail.com
31.12.2023
1140Szabóová Barbora [SVK100752]SlovenskoCKošice902639208
baska1396@gmail.com
01.07.2022
590Szebesta Václav [CZE033685]Karlovarský krajCKarlovy Vary725797080
vaclav.szebesta@seznam.cz
31.12.2022
68Šatný Jan [CZE001447]Ústecký krajCJanov733312786
hany72@seznam.cz
31.12.2022
76Ševčíková Libuše [CZE045738]Ústecký krajCRočov776153972
sevcikova.libuse@seznam.cz
31.12.2022
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |


Rozhodčí


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz