Rozhodčí

Seznam kvalifikovaných rozhodčích (lze filtrovat podle kraje, města nebo jména)

ID
Jméno a příjmeníRegion KategorieMěstoKontaktPlatnost do
67Šinfeltová Andrea [CZE000120]Pracovní pro turnaje VARANCLitoměřice604830562
rea.sip@seznam.cz
31.12.2021
921Šiplák Miroslav [SVK100314]SlovenskoCKošice421903735075
mirosiplak@gmail.com
01.07.2022
464Škrdla Ladislav [CZE048589]Moravskoslezský krajCSkalice608810720
ladaskrdla@seznam.cz
31.12.2022
398Šlehofr David [CZE056664]Praha a Středočeský krajCPraha733309551
slehofrd@seznam.cz
31.12.2022
1044Šmétka Jan [CZE055152]Královéhradecký kraj severCVítězná604737262
hanzsmith@seznam.cz
31.12.2023
26Šmrha Jan [CZE000448]Plzeňský krajBPlzeň603477938
smrha.jan@volny.cz
31.12.2029
821Šnajberk Václav [CZE006339]Pracovní pro turnaje VARANCŽatec603107726
Vendrs@hotmail.com
30.06.2022
888Šnejdarová Jitka [CZE060106]Praha a Středočeský krajCPraha733325262
Jitka.florbal@seznam.cz
31.12.2023
231Šoltys Zdenek [CZE062628]Olomoucký krajCPísečná776852121
zdenek.soltys@centrum.cz
31.12.2021
952Šoukal Jan [CZE049686]Jihočeský krajCJindřichův Hradec607605807
soukaljan800@gmail.com
30.06.2023
469Špaček Ladislav [CZE002406]Moravskoslezský krajCFrýdek-Místek777579016
spacekladislav40@seznam.cz
31.12.2022
665Špaček Tomáš [CZE002244]Jihočeský krajCVrcov605257573
tommyspacek@seznam.cz
31.12.2022
27Špička Zdeněk [CZE000017]Unie šipkových organizacíAOlomouc608300111
ref@seznam.cz
31.12.2029
361Špindler Jiří [CZE053234]Karlovarský krajCMariánské Lázně702156714
Jispiml@seznam.cz
30.06.2023
683Šponiar Jiří [CZE022623]Ústecký krajCOhníč605391491
sponiar.j@gmail.com
31.12.2022
982Špringerová Zuzana [CZE039648]Praha a Středočeský krajCKolín723093330
zusp@post.cz
31.12.2023
232Špunda Michal [CZE046073]Olomoucký krajCOlomouc731605954
majkl.spunda@seznam.cz
30.06.2023
722Šťastná Alice [CZE037764]Plzeňský krajCDomažlice721828525
Ajina.77@seznam.cz
30.06.2023
1167Šťastný Radek [CZE000748]Pracovní pro turnaje VARANC0
15.12.2021
916Štefaňák Milan [SVK100207]SlovenskoCPrešov421918494488
milanstefanak@azet.sk
01.07.2022
338Štefánek Martin [CZE028190]Plzeňský krajCPlzeň739842560
slovaciplzen@centrum.cz
31.12.2022
73Štěpánek Martin [CZE050847]Ústecký krajCDěčín608912275
martinstepanek@me.com
31.12.2022
304Štěpánek Pavel [CZE002409]Královéhradecký kraj jihCBěleč nad Orlicí605500193
belec41pavel@seznam.cz
31.12.2021
603Štola Ondřej [CZE036567]Praha a Středočeský krajCHvězdonice721634728
o.stola@seznam.cz
30.06.2023
20Šulc Petr [CZE003401]Praha a Středočeský krajAPraha604284554
petr.sulc@sipky.org
31.12.2029
493Šulik Ladislav [CZE038271]Pracovní pro turnaje VARANCKravaře734762095
lada.sulik@seznam.cz
31.12.2021
272Šulitka Miroslav [CZE046346]Královéhradecký kraj severCVelké Svatoňovice776766152
sulda33@seznam.cz
31.12.2022
643Švichký Pavel [CZE058587]Pardubický krajCMoravská Třebová601102570
svichky.pavel@gmail.com
31.12.2022
1156Švikruhová Nikola [CZE069834]Pracovní pro turnaje VARANC728430264
nsvikruhova@centrum.cz
15.12.2021
911Tauchman Miroslav [CZE052190]Ústecký krajCČeská Lípa737750944
MTauchman1@gmail.com
31.12.2023
374Tauš Václav [CZE025434]Praha a Středočeský krajCCerhovice607585154
TausVaclav@seznam.cz
31.12.2022
1039Téra Marek [CZE049748]Královéhradecký kraj severCHajnice604760153
teramarek@seznam.cz
31.12.2023
1024Tesárek Michal [CZE052120]Praha a Středočeský krajCPraha 10775052521
michal.tessi@seznam.cz
31.12.2023
648Tichá Blanka [CZE054513]Ústecký krajCHrob608880234
tichablanka@seznam.cz
31.12.2022
425Tichý Tomáš [CZE061037]Pracovní pro turnaje VARANCČeská Lípa604835097
tichytomas@email.cz
31.12.2021
1085Tišl Jiří [CZE069730]Pracovní pro turnaje VARANCHolýšov0
CZE012345
19.12.2021
1145Tlacháč Josef [CZE005588]Pracovní pro turnaje VARANCRokycany603275456
tlachac.j@seznam.cz
15.12.2021
1170Toman Filip [CZE069882]Pracovní pro turnaje VARANC0
15.12.2021
146Toman Jaromír st. [CZE017317]Liberecký krajCLiberec704257055
jatoliberec@gmail.com
31.12.2022
334Tomášková Ilona [CZE000600]Plzeňský krajCPlzeň602113281
Ilona.Tomaskova@innogy.com
31.12.2022
1013Trbušek Jan [CZE032100]Pracovní pro turnaje VARANBHabartov604907136
karlovarskykraj@sipky.org
31.12.2021
894Trčková Kristýna [CZE064743]Moravskoslezský krajCOstrava731938239
trckova79@gmail.com
31.12.2023
273Trdlikát Libor [CZE025558]Královéhradecký kraj severCÚpice774978040
trdlikat.hospoda@seznam.cz
31.12.2022
898Trnka Tomáš [CZE052350]Praha a Středočeský krajCSázava733512925
osten792@seznam.cz
31.12.2023
333Troníčková Eva [CZE050014]Plzeňský krajCPlzeň775247447
tronickova.e@gmail.com
31.12.2022
591Tunkiv Štepan [CZE050379]Karlovarský krajCKarlovy Vary736119276
pokerstarss21@seznam.cz
31.12.2022
2Uhříček Břetislav [CZE012345]Unie šipkových organizacíATrutnov777065519
sekretariat@sipky.org
31.12.2029
234Ulík Josef [CZE060337]Pracovní pro turnaje VARANCČeská Ves731455299
r.c.3@seznam.cz
30.06.2022
1138Urbanová Dita [CZE036053]Pracovní pro turnaje VARANCVsetín605709585
15.12.2021
463Václavík Ondřej [CZE062157]Moravskoslezský krajCFrýdek Místek602394669
oggicz.ov@gmail.com
31.12.2022
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


Rozhodčí


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz