Rozhodčí

Seznam kvalifikovaných rozhodčích (lze filtrovat podle kraje, města nebo jména)

ID
Jméno a příjmeníRegion KategorieMěstoKontaktPlatnost do
649Pospíšil Jiří [CZE051759]Karlovarský krajCJáchymov602630920
jirkater@centrum.cz
31.12.2022
767Pošvanc Tomáš [CZE065635]Ústecký krajCMost777789009
vedouci@nordcup.cz
30.06.2023
734Poustecký Petr [CZE054340]Praha a Středočeský krajCPraha731723115
petikp@seznam.cz
31.12.2022
651Poživil František [CZE000168]Karlovarský krajCChodov605768367
fpozi@seznam.cz
30.06.2023
1081Pravec Jan [CZE048642]Pracovní pro turnaje VARANCNové Hrady733459484
pravec.jan@seznam.cz
31.10.2021
320Procházka Jaroslav [CZE000025]Praha a Středočeský krajBStrančice - Otice777572275
herby.prochy@seznam.cz
31.12.2022
1071Procházka Václav [CZE061993]Pracovní pro turnaje VARANCHradec Králové601122311
vaclavprochazka@seznam.cz
31.10.2021
1076Prokopová Jaroslava [CZE054983]Pracovní pro turnaje VARANCKyjov0
jarisek152@seznam.cz
31.10.2021
1141Propper Miroslav [CZE069817]Pracovní pro turnaje VARANC774208693
miroslavpropper@seznam.cz
15.12.2021
266Pullmann Lukáš [CZE022958]Královéhradecký kraj severCRtyně v Podkrkonoší774610847
lukaspullmann@seznam.cz
31.12.2022
1020Puman Pavel [CZE062152]Moravskoslezský krajCOstrava731308770
levapnamup@gmail.com
31.12.2023
60Radba Vladimír [CZE021369]Ústecký krajBMost777779002
nordcup@nordcup.cz
31.01.2029
1093Rainerová Olga [CZE066619]Pracovní pro turnaje VARANCSušicko606757753
oli321@seznam.cz
15.12.2021
536Rajmon Patrik [CZE051010]Praha a Středočeský krajCTetín607679138
p.rajmon@seznam.cz
31.12.2022
1066Rajnoha Vladimír [SVK100166]SlovenskoCZlaté Moravce0
CZE012345
01.07.2022
804Ráž Ludvík [CZE065461]Královéhradecký kraj severCRtyně v Podkrkonoší704354042
ludvikovisokolici@email.cz
30.06.2023
226Ráža Josef [CZE031975]Olomoucký krajCMladějovice776370956
brootus@seznam.cz
30.06.2023
227Rážová Zuzana [CZE050312]Olomoucký krajCMladějovice702603115
zuzusil@centrum.cz
31.12.2021
99Reczai Miroslav [CZE001536]Liberecký krajCJablonec nad Nisou739553830
miroslav.reczai@seznam.cz
31.12.2022
785Redl Vlastimil [CZE003722]Karlovarský krajCCheb724219817
v.redl@seznam.cz
30.06.2023
1159Rejda David [CZE051736]Pracovní pro turnaje VARANCBrno0
15.12.2021
484Rohoň Róbert [CZE050107]Moravskoslezský krajCOstrava737200324
roberto25@seznam.cz
31.12.2022
778Rohr Milan [CZE047218]Královéhradecký kraj jihCHradec Králové703306937
milan.rohr@gmail.com
30.06.2023
228Rosík Jan [CZE031702]Olomoucký krajCLipník nad Bečvou0
jan.r@volny.cz
31.12.2021
429Roubalová Lucie [CZE033944]Praha a Středočeský krajCČáslav776721526
roubalova.l@gmail.com
31.12.2022
837Rutar Oldřich [CZE060017]Praha a Středočeský krajCPraha725429478
rutar.oldrich@gmail.com
30.06.2023
909Růžička Michal [CZE063970]Ústecký krajCMost602229580
michalr78@seznam.cz
31.12.2023
303Rygl Luboš [CZE027294]Královéhradecký kraj jihCHradec Králové776817412
l.r@hotmail.cz
31.12.2021
507Ryneš Jiří [CZE009096]Plzeňský krajCKdyně606935207
rynda.hyrsov@centrum.cz
31.12.2022
1121Řehák Václav [CZE021800]Pracovní pro turnaje VARANC0
15.12.2021
742Sabolčák Tomáš [CZE051564]Jihočeský krajCČeské Budějovice604293514
tomas.sabolcak@ceskapojistovna.cz
30.06.2023
951Salák Petr [CZE067803]Jihočeský krajCKardašova Řečice607605807
saldapetr@gmail.com
31.12.2023
1151Sedláček Luboš [CZE069831]Pracovní pro turnaje VARANC0
15.12.2021
795Seidel Lukáš [CZE060967]Liberecký krajCLiberec704385975
doxie21@seznam.cz
31.12.2023
806Semera Jiří [CZE061790]Karlovarský krajCNová Role721626041
jirisemera@seznam.cz
30.06.2023
292Semeráková Kateřina [CZE051961]Královéhradecký kraj severCNáchod608942340
crazymarry@centrum.cz
31.12.2023
364Semrád Miloš [CZE050675]Praha a Středočeský krajBPraha603703481
milos.semrad@ramibar.cz
31.12.2022
577Severýn Pavel [CZE000203]Pardubický krajCHlinsko775336962
xseveryn@seznam.cz
31.12.2022
885Schartelová Jana [CZE061970]Olomoucký krajCUnčovice605718757
info.svatojan@seznam.cz
31.12.2023
1006Schneider Petr [CZE006860]Moravskoslezský krajCOstrava774169088
schneider.pe@seznam.cz
31.12.2023
596Schuster Dominik [CZE056355]Pardubický krajCMoravská Třebová602109857
dominkschuster@gmail.com
31.12.2022
1091Schutová Gabriela [CZE025211]Pracovní pro turnaje VARANC607780703
G.schutova@seznam.cz
31.12.2021
217Schwarzová Lucie [CZE047809]Olomoucký krajCLipník nad Bečvou723227920
lucie.oskerova@seznam.cz
31.12.2021
1118Skala Michal [CZE068598]Pracovní pro turnaje VARANC606737670
skala.m@seznam.cz
15.12.2021
1054Skálová Markéta [CZE063239]Praha a Středočeský krajCPraha 4777291840
marketa.skalova@centrum.cz
31.12.2023
458Skopalová Marcela [CZE032715]Moravskoslezský krajCFrýdek Místek737757751
ms4@seznam.cz
31.12.2022
1106Skorunková Iveta [CZE052116]Pracovní pro turnaje VARANCČeský Krumlov605218012
skorca@seznam.cz
31.12.2023
961Skramušský Josef [CZE026992]Ústecký krajCTeplice602473597
josef.probostov@gmail.com
31.12.2022
759Skřičík Miroslav [CZE000510]Praha a Středočeský krajCBeroun721772805
Mira.sipky@seznam.cz
30.06.2023
402Slabý Jaroslav [CZE060607]Praha a Středočeský krajCPraha 5737244106
jaraslaby@volny.cz
31.12.2022
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


Rozhodčí


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz