Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
12.07.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Miapr patekOdehránoMoravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava Niesner Lukáš / 1312.07.2024 18:35:56
12.07.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - open majačekOdehránoMoravskoslezský kraj - Open Majáček - KarvináStadtherr Martin / 912.07.2024 16:39:17
12.07.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Řízkárna CUPOdehránoMoravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava Vajdíková Ivana / 1112.07.2024 18:00:30
12.07.2024 - Liberecké letní házení - zk. Bakal. hos. - Odpadlíci-501 Double KO - bez č.p.OdehránoLiberecký kraj - Bakalářská hospůdka - LiberecNekvindová Veronika / 1312.07.2024 20:55:38
12.07.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DOOdehránoKarlovarský kraj - Krusty bar - ChebRedl Vlastimil / 1612.07.2024 18:52:46
12.07.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO OdehránoKarlovarský kraj - alex - sokolovKalousek Vladimír / 2312.07.2024 18:48:16
12.07.2024 - Mistrovství Úpicka - LétoOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Puškvorci - Velké SvatoňoviceŠandová Eva / 2212.07.2024 19:00:24
12.07.2024 - MJČ Hexpool ČB - MJČ 501 DOOdehránoJihočeský kraj - Kulečníková herna Hexpool - České BudějoviceČechová Lucie / 2312.07.2024 19:15:57
12.07.2024 - MJČ Na Piketě JH - 501DOOdehránoJihočeský kraj - Na Piketě - Jindřichův HradecPitrová Ivana / 1112.07.2024 18:35:20
12.07.2024 - MJČ Respekt Klub Tábor - Jednotlivci 501 DOOdehránoJihočeský kraj - Respekt Klub - TáborVozihnoj Marek / 4012.07.2024 18:01:13
12.07.2024 - MJM Open - Pivnice Osmička III - 501OdehránoJihomoravský kraj - Pivnice Osmička - BrnoDočkal Jakub / 2012.07.2024 19:31:08
12.07.2024 - MJM Open - Pivnice U Ričího Brno III - 501OdehránoJihomoravský kraj - Pivnice U Ričího - BrnoBezůšek Pavel / 1112.07.2024 18:31:28
12.07.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 hlavníOdehránoPlzeňský kraj - U Komína - PlzeňKučera Jiří / 2112.07.2024 18:10:44
12.07.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 LLOdehránoPlzeňský kraj - U Komína - PlzeňKučera Jiří / 1012.07.2024 19:51:01
12.07.2024 - O pohár Cukrárny - Doble outOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Cukrárna - NáchodLamka Josef / 1612.07.2024 18:12:52
12.07.2024 - O pohár města Luže - 501DKOOdehránoPardubický kraj - Zlatá hvězda - LužeČáslavka Petr / 2112.07.2024 18:02:02
12.07.2024 - Open jednotlivci - Split OdehránoPraha a Středočeský kraj - Santa bar - SedlecTauš Václav / 912.07.2024 20:47:06
12.07.2024 - Open Olomoucko smíšený - Cricket JACKPOTOdehránoOlomoucký kraj - Klub centrum bar - Ivanovice na HanéŠevčík Martin / 1212.07.2024 19:35:18
12.07.2024 - Open Ústeckého kraje - Otevírák 301 DOOdehránoÚstecký kraj - U Jezu Písty - PístyVokoun Martin / 4212.07.2024 18:07:12
12.07.2024 - Open Ústeckého kraje - Žerotínská šipka OdehránoÚstecký kraj - Žerotínska hospoda - Žerotín Konejl Josef / 1312.07.2024 19:03:39
12.07.2024 - Páteční Sladovnická 501DO - 501DKOOdehránoPlzeňský kraj - Sladovnická - PlzenFuja Miroslav / 1912.07.2024 18:11:26
12.07.2024 - Páteční Sladovnická Lucky Looser - 501DKO losser sladOdehránoPlzeňský kraj - Sladovnická - PlzenFuja Miroslav / 1112.07.2024 19:47:40
12.07.2024 - Pitbull Cup Hrádek nad Nisou - PitbullOdehránoLiberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad NisouDoležal Pavel / 1212.07.2024 20:13:26
12.07.2024 - Středočeský pohár dvojice - 501 DO - Alfa - dvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - PrahaVaňková Martina / 712.07.2024 19:00:26
12.07.2024 - Středočeský pohár dvojice - 501DO DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - PrahaŠimek Ladislav / 1012.07.2024 19:02:30
12.07.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha 7Šulc Petr / 1712.07.2024 19:02:07
12.07.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice JeseniceOdehránoPraha a Středočeský kraj - HŘIŠTĚ - JesenicePuková Jaroslava / 512.07.2024 19:08:45
12.07.2024 - Středočeský pohár základní - 501 DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Santa bar - SedlecTauš Václav / 1412.07.2024 19:10:16
12.07.2024 - Středočeský pohár základní - 501 DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Plzeňka - PrahaLochner František / 14
12.07.2024 - Středočeský pohár základní - 501 DO - Alfa - singlOdehránoPraha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - PrahaVaňková Martina / 1212.07.2024 20:09:28
12.07.2024 - Středočeský pohár základní - 501DO JednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - PrahaŠimek Ladislav / 2212.07.2024 19:41:49
12.07.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Portlandu - PrahaMoravec Martin / 812.07.2024 19:04:25
12.07.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha 7Šulc Petr / 3812.07.2024 20:02:51
12.07.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci JeseniceOdehránoPraha a Středočeský kraj - HŘIŠTĚ - JesenicePuková Jaroslava / 1112.07.2024 20:40:29
12.07.2024 - Středočeský pohár základní - stredocech1OdehránoPraha a Středočeský kraj - U kropáčů - BerounRajmon Patrik / 1412.07.2024 19:04:52
12.07.2024 - Studna Cup - 2. koloOdehránoOlomoucký kraj - Hostinec U studny - LudslaviceDobrovolný Vratislav / 1312.07.2024 18:10:51
12.07.2024 - U pěti véček - 501 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U pěti Véček - Hradec KralovéVraštilová Viktorie / 1812.07.2024 18:07:03
12.07.2024 - Vrchlabský Open - 501DKOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sklípek - Vrchlabí Jirásek Jan / 1412.07.2024 18:17:17
12.07.2024 - Vrchlabský Open doplňkový - 501KOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sklípek - Vrchlabí Jirásek Jan / 1412.07.2024 19:23:37
11.07.2024 - Bobr Cup - 501DOOdehránoOlomoucký kraj - pivnice u Janka - olomoucDorazilová Jitka / 1611.07.2024 18:53:26
11.07.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU - Hlavní turnajOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 25
11.07.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser - Lucky LooserOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 10
11.07.2024 - Dušnická šipka - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90Kutzler Martin / 1111.07.2024 19:10:13
11.07.2024 - Espreso Cup NMPS - openOdehránoLiberecký kraj - Espreso bar - Nové Město p/SBechný Libor / 911.07.2024 18:39:58
11.07.2024 - Havana Tour Lanškroun - 501DO 2KOOdehránoPardubický kraj - Havana - LanškrounChládek Martin / 1311.07.2024 18:06:19
11.07.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Bar OmegaOdehránoMoravskoslezský kraj - Bar Omega - Frýdek-MístekVnenk Rostislav / 911.07.2024 18:00:20
11.07.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Dejwis Jackpot 501DOOdehránoMoravskoslezský kraj - Luna - HavířovStaněk David / 1911.07.2024 16:00:11
11.07.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Jackpot Modrý slonOdehránoMoravskoslezský kraj - Modrý Slon - KarvináUlík Tomáš / 1611.07.2024 17:03:29
11.07.2024 - JC Chotyně U Lip - 501 DKOOdehránoLiberecký kraj - U LIP - ChotyněVotýpka Martin / 1511.07.2024 18:29:55
11.07.2024 - JC Děčín Na Kopečku - JC Děčín Na Kopečku OdehránoÚstecký kraj - Kopeček - Děčín Čáp Milan / 911.07.2024 17:37:56

první | 1 | 2 | 3 | 4 | poslední
Turnajů: 1847


Turnaje ŽIVĚ


Comgate

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2024 Insion.cz