Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.03.2024 - MJM Open - Pivnice Kalinka Brno II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Kalinka - Brno | Bičan Robert / 19 | 18.03.2024 19:00:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - MO Plzeňského kraje - dvojice - | Připravuje se | Plzeňský kraj - Tunel - Domažlice | Rojt Jiří / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - O pohár Cukrárny - Martin2351 | Připravuje se | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Open jednotlivci - Pivní Jistota, split | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Rieb Tomáš / 7 | 18.03.2024 19:13:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - PP Tour - zvýhodněný - 10.kolo, DKO/501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 36 | 18.03.2024 18:32:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Bar Chrpa dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 7 | 18.03.2024 19:03:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4 | Menšík Radek / 5 | 18.03.2024 19:05:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 15 | 18.03.2024 19:03:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Středočeský pohár základní - Bar Chrpa jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 14 | 18.03.2024 20:33:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Středočeský pohár základní - Bulls Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Frei Pavel / 10 | 18.03.2024 20:07:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Středočeský pohár základní - DO501 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Chabařovická - Praha | Zajíčková Adéla / 11 | 18.03.2024 18:31:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 31 | 18.03.2024 20:01:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4 | Menšík Radek / 10 | 18.03.2024 20:47:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Středočeský pohár základní - Pivní Jistota, jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Rieb Tomáš / 7 | 18.03.2024 20:40:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 15 | 18.03.2024 19:00:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 15 | 18.03.2024 18:30:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jackpot cup | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hospoda U hřiště - Milotice nad Opavou | Machátová Tereza / 8 | 17.03.2024 16:00:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - ČDS Cup Olomouc IV. - ČDS Cup Olomouc IV. | Odehráno | Olomoucký kraj - Pivnice Zenit - Olomouc | Doubravová Tereza / 13 | 17.03.2024 16:00:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - ČDS Cup Prostějov II. - ČDS cup | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 30 | 17.03.2024 16:35:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hospůdka Meteor - Vratimov | Mališ Ondřej / 13 | 17.03.2024 15:02:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Filípek | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Schneider Petr / 14 | 17.03.2024 15:00:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Martin Stadtherr | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 8 | 17.03.2024 17:02:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - open majaček | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 8 | 17.03.2024 15:54:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson-Miapr Cup 26/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 18 | 17.03.2024 17:43:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Lokálna liga Vrútky - 25.kolo501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Lokálna liga Vrútky - ženy - 22.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - MJM Open - Tatran Kohoutovice II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Tatran - Brno | Pokorný Michal / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Open Olomoucko smíšený - Open turnaj Zenit | Odehráno | Olomoucký kraj - Pivnice Zenit - Olomouc | Doubravová Tereza / 9 | 17.03.2024 18:32:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Open Olomoucko smíšený - Split 40 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 14 | 17.03.2024 18:55:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Z pekárny do Elposu cup - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Bistro U Štěpánků - dvojice - 301 MO+ cricket | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U Štěpánků - Běleč nad Orlicí | Štěpánek Pavel / 8 | 16.03.2024 17:51:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Bistro U Štěpánků - základ. - 301 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U Štěpánků - Běleč nad Orlicí | Štěpánek Pavel / 14 | 16.03.2024 15:20:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Bistro U Štěpánků - základ. - 301 MO odpadlíci | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U Štěpánků - Běleč nad Orlicí | Štěpánek Pavel / 10 | 16.03.2024 21:27:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501 DO | Odehráno | Pardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová | Bádal Ludvík / 11 | 16.03.2024 18:34:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Double Open MSVČ muži - Muži 501 DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 45 | 16.03.2024 11:01:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Double Open MSVČ smíšený - Doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 11 | 16.03.2024 19:01:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Double Open MSVČ ženy - Ženy 501 DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 21 | 16.03.2024 11:38:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Double Open PWS dvojic - 501 double KO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 32 | 16.03.2024 15:11:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 19 | 16.03.2024 18:05:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - JC Děčín Sport Bar Florida - JC Děčín Sport Bar Florida | Odehráno | Ústecký kraj - FLORIDA - Děčín | Hrnčíř Zbyněk / 9 | 16.03.2024 17:00:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - JC Dušníky restaurace u Dina - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 18 | 16.03.2024 20:01:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - JC Liberec Restaurace u Martina - 501 | Odehráno | Liberecký kraj - U Martina - Liberec | Kozák Lubor ml. / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - JC Litvínov Korbel II - JC Korbel 2 | Odehráno | Ústecký kraj - Korbel 2 - Litvínov | David Karel / 8 | 16.03.2024 19:48:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - JC Most Bar Na Pekárně - JPC | Odehráno | Ústecký kraj - Na pekárně - Most | Véghová Miluše / 11 | 16.03.2024 18:32:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - JC Most Metro Music Pub - JCMost Metro Music Pub | Odehráno | Ústecký kraj - Metro Music Pub - Mos | Jeřábek Jiří / 18 | 16.03.2024 13:05:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - JC Nový Bor Fair Play - JC | Odehráno | Liberecký kraj - Fair Play - Nový Bor | Schlenkerová Nikola / 7 | 16.03.2024 18:31:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - JC Třeboutice U Kapličky - Jacpot č 55 | Odehráno | Ústecký kraj - U kapličky - Třeboutice | Hlavnička Jaroslav / 13 | 16.03.2024 19:09:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - JC Třeboutice U Kapličky - Jacpot č 55 | Připravuje se | Ústecký kraj - U kapličky - Třeboutice | Hlavnička Jaroslav / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - JC Žerotín Hospoda - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Žerotínska hospoda - Žerotín | Konejl Josef / 7 | 16.03.2024 20:01:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Klubový open MSK - dvojice - Křemílková 26 - dvojice | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Na hranici - Mikulovice | Vontor Miroslav / 23 | 16.03.2024 12:10:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 1 | 2 | 3 | 4 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2735 |