Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 - Klubový open MSK - dvojice - Miapr Sobota 2 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Schneider Petr / 11 | 16.03.2024 15:11:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Klubový open MSK - dvojice - PEREX Orlová 701DO 1DS | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Perex - Orlová | Markovič Peter / 12 | 16.03.2024 11:02:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Hero cup 2024 | Připravuje se | Moravskoslezský kraj - restaurace Hero - Ostrava | Sobotka Marek / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Hero cup 2024 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - restaurace Hero - Ostrava | Sobotka Marek / 33 | 16.03.2024 19:07:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Křemílkova 26 - after party | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Na hranici - Mikulovice | Vontor Miroslav / 11 | 16.03.2024 20:32:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Křemílková 26 - jednotlivci | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Na hranici - Mikulovice | Vontor Miroslav / 44 | 16.03.2024 15:08:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Křemílkova 26 - night Darts o TV | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Na hranici - Mikulovice | Vontor Miroslav / 13 | 16.03.2024 22:48:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Křemílkova 26 - zahřívák 301MO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Na hranici - Mikulovice | Vontor Miroslav / 38 | 16.03.2024 09:44:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Miapr Sobota | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Schneider Petr / 21 | 16.03.2024 16:17:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - PEREX Orlová 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Perex - Orlová | Markovič Peter / 23 | 16.03.2024 14:10:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Lokálna liga Strážske - 501 DO | Připravuje se | Slovensko - Hostinec Skleník - Strážske | Kobza Milan / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Lokálna liga Strážske - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Hostinec Skleník - Strážske | Kobza Milan / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Miestny open bez rebričku - 501 DO | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 13 | 16.03.2024 17:41:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Místní Open - bez ČP - Brousek 50..501MO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 14 | 16.03.2024 18:01:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Místní Open Karlovarsko dvojice - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Sport bar Alex - Sokolov | Mucha Miroslav / 12 | 16.03.2024 18:54:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Sport bar Alex - Sokolov | Mucha Miroslav / 24 | 16.03.2024 13:43:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - MJČ Na Piketě JH - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Na Piketě - Jindčichův Hradec | Pitrová Ivana / 16 | 16.03.2024 13:29:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - MJČ Na Piketě JH - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Na Piketě - jindřichúv hradec | Pitrová Ivana / 8 | 16.03.2024 13:43:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - MJM Open - Ob. hospoda Chvalkovice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Obecní hospoda - Chvalkovice | Kulich Miloš / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - MJM Open - Pivnice Na Sýpce I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Na Sýpce - Brno | Kulich Miloš / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - MJM Open - U Lesíka Třebíč II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - U Lesíka - Třebíč | Kulich Miloš / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Nikita CUP - 501 DO | Připravuje se | Královéhradecký kraj jih - Hostinec u Dvořáků - HradecKrálové | Jiříčková Valentová Anna / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Nikita CUP - 501DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hostinec u Dvořáků - HradecKrálové | Jiříčková Valentová Anna / 7 | 16.03.2024 14:02:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Open JčŠTJ dvojice - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Na Piketě - Jindčichův Hradec | Pitrová Ivana / 10 | 16.03.2024 19:11:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Open jednotlivci - NOČNÍ OPEN | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 6 | 16.03.2024 23:13:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Open JMOŠS jednotlivci - Mistrovství Jižní Moravy 501 DO muži | Odehráno | Jihomoravský kraj - Orlovna - Brno- Obřany | Dubovec Juraj / 112 | 16.03.2024 14:19:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Open JMOŠS jednotlivci - Mistrovství Jižní Moravy 501 DO ženy | Odehráno | Jihomoravský kraj - Orlovna - Brno- Obřany | Dubovec Juraj / 29 | 16.03.2024 14:08:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Open JMOŠS jednotlivci - Mistrovství Jižní Moravy Cricket muži | Odehráno | Jihomoravský kraj - Orlovna - Brno- Obřany | Dubovec Juraj / 54 | 16.03.2024 10:01:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Open JMOŠS jednotlivci - Mistrovství Jižní Moravy Cricket ženy | Odehráno | Jihomoravský kraj - Orlovna - Brno- Obřany | Dubovec Juraj / 15 | 16.03.2024 10:01:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Open JMOŠS jednotlivci - Open 301 MO | Připravuje se | Jihomoravský kraj - Orlovna - Brno- Obřany | Dubovec Juraj / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Open Ústeckého kraje - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pšov - Pšov | Tomov Ladislav / 10 | 16.03.2024 20:37:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Open Ústeckého kraje - dvojice - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Metro Music Pub - Mos | Jeřábek Jiří / 9 | 16.03.2024 16:19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Sova CUP - Sobotní Sova | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec Králové | Rohr Milan / 23 | 16.03.2024 18:10:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Kelta - Stradonice | Tauš Václav / 10 | 16.03.2024 19:00:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 9 | 16.03.2024 16:02:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant Darts - Praha | Šafránek Martin / 7 | 16.03.2024 19:02:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 12 | 16.03.2024 19:13:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu bar 16.3.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 10 | 16.03.2024 19:14:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Středočeský pohár základní - Cricket | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Kelta - Stradonice | Tauš Václav / 23 | 16.03.2024 14:32:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Středočeský pohár základní - Devítka 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 20 | 16.03.2024 17:36:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant Darts - Praha | Šafránek Martin / 14 | 16.03.2024 20:00:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Středočeský pohár základní - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 26 | 16.03.2024 20:38:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Středočeský pohár základní - Yondu bar 16.3. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 21 | 16.03.2024 20:14:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - SVK - Master - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 56 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - SVK - Master - Master Muži 501 | Odehráno | Slovensko - Master501 - MCasino Novaky | Fábry Ľudovít / 79 | 16.03.2024 11:04:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - SVK - Master - Košice - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - MetropolaPub - Košice | Váraljay Gabriel / 47 | 16.03.2024 11:09:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - SVK - Master Junioři (do 18 rokov) - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - MetropolaPub - Košice | Váraljay Gabriel / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - SVK - Master Junioři (do 18 rokov) - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - SVK - Master Junioři (do 18 rokov) - Master Juniori 501 | Odehráno | Slovensko - Master501 - MCasino Novaky | Fábry Ľudovít / 10 | 16.03.2024 14:08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - SVK - Master ženy - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2735 |