Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.05.2024 - ČDS Cup Prostějov II. - Hlavní turnaj | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 19 | 05.05.2024 16:43:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hospůdka Meteor - Vratimov | Mališ Ondřej / 11 | 05.05.2024 15:02:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Filipek | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Sport bar Miapr - Ostrava | Perutková Radka / 6 | 05.05.2024 15:02:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - JC Varnsdorf Pivnice Kovárna - Jackpot cup Kovárna místní finále | Odehráno | Liberecký kraj - Kovárna - Varnsdorf | Míka Lukáš / 25 | 05.05.2024 12:59:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson-Miapr Cup 33/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 14 | 05.05.2024 17:38:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Lokálna liga Vrútky - 31.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Lokálna liga Vrútky - ženy - 28.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Místní Open - bez ČP - Jackpot cup Kovárna finále playoff | Odehráno | Liberecký kraj - Kovárna - Varnsdorf | Míka Lukáš / 16 | 05.05.2024 17:03:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - MJM Open - Pivní bar Lidická IV - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivní bar Lidická - Brno | Kulich Miloš / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - MJM Open - Restaurace Fako II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Restaurace Fako - Brno | Kulich Miloš / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Šipkování v Papiňáku - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 16 | 05.05.2024 17:23:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Šipkování v Papiňáku Lucky Looser - 501LL | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 12 | 05.05.2024 19:56:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - A Pracovní Varan dvojice - 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Haltrava - Haltrava | Schröder Tomáš / 6 | 04.05.2024 21:05:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - A Pracovní Varan dvojice - Párovky 301/DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hostinec u Martínků - Besednice | Kytka František / 9 | 04.05.2024 10:25:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jednotlivci 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Respekt Klub - Tábor | Vozihnoj Marek / 17 | 04.05.2024 19:05:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jednotlivci 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Respekt Klub - Tábor | Šitner Martin / 34 | 04.05.2024 19:51:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jednotlivci 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Respekt Klub - Tábor | Šitner Martin / 6 | 04.05.2024 20:16:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jednotlivci 501 DO | Připravuje se | Pracovní pro turnaje VARAN - Respekt Klub - Tábor | Šitner Martin / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - absolutní finále - BDC FINÁLE | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 101 | 04.05.2024 17:34:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. A - M-A | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 86 | 04.05.2024 09:54:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. B - M-B | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 95 | 04.05.2024 09:56:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. C - M-C | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 72 | 04.05.2024 10:19:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. D+ - M-D | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 80 | 04.05.2024 10:20:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - ženy kat. A & B - Ž-A&B | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 31 | 04.05.2024 10:57:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - ženy kat. C & D+ - Ž-C&D | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 46 | 04.05.2024 10:59:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová | Bádal Ludvík / 16 | 04.05.2024 18:53:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 12 | 04.05.2024 18:08:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Hero cup 2024 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Hero - Ostrava | Folvarčný Patrik / 24 | 04.05.2024 19:04:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Maipr 4.5 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Schneider Petr / 8 | 04.05.2024 16:24:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Mia 4.5 | Hraje se | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Schneider Petr / 7 | 04.05.2024 15:03:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Lokálna liga Zlaté Moravce - ženy - 501 DO ZENY | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 6 | 04.05.2024 18:37:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Miestny open bez rebričku - 501 DO | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 17 | 04.05.2024 17:39:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Místní Open - bez ČP - Amaterský grandslam | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 16 | 04.05.2024 15:31:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Místní Open - bez ČP - Odpadlící | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 12 | 04.05.2024 19:49:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Místní Open - bez ČP - play off amateri | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 8 | 04.05.2024 18:07:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Místní Open - bez ČP - Souky 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Souky - Česká Lípa | Borovský Jakub / 10 | 04.05.2024 18:36:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Místní Open 501 DO - Narozeninový Sranda Mač | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Osmička - Brno | Dočkal Jakub / 11 | 04.05.2024 19:21:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Hron Hron | Odehráno | Karlovarský kraj - Nikola - Kraslice | Hron Vladimír / 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - MJČ U Martínků Besednice - 501/DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Martínků - Besednice | Kytka František / 19 | 04.05.2024 14:00:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - MJM Open - Bejvávalo U Kolečka IV - 501 DKO | Odehráno | Jihomoravský kraj - Bejvávalo u Kolečka - Brno | Pisarovičová Lucie / 8 | 04.05.2024 19:17:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - MJM Open - Gril Restaurant Břeclav II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Gril Restaurant - Břeclav | Kulich Miloš / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - MJM Open - Hosp. Na hřišti Jundrov II - MJM Open - Hosp. Na hřišti Jundrov | Odehráno | Jihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - Brno | Hladík Jiří / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - MJM Open - Pivní bar Lidická IV - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivní bar Lidická - Brno | Kulich Miloš / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - MJM Open - Pivnice U Remlina II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Remlina - Brno | Kulich Miloš / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - MJM Open - U Lesíka Třebíč II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - U Lesíka - Třebíč | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Mládežnická Grandslam liga - Liberec - Mládeznický turnaj 11:00 | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 8 | 04.05.2024 11:06:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Mládežnická Grandslam liga - Liberec - Mládežnický turnaj playoff | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 8 | 04.05.2024 11:54:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 DO | Odehráno | Plzeňský kraj - Haltrava - Haltrava | Schröder Tomáš / 13 | 04.05.2024 19:00:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open dvojice - Bulls, dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Rieb Tomáš / 4 | 04.05.2024 18:59:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 8 | 04.05.2024 19:09:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2007 |