Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.05.2024 - Open dvojice - Yondu bar 4.5.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 8 | 04.05.2024 19:18:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open jednotlivci - 501do | Připravuje se | Praha a Středočeský kraj - Bar devitka - Praha | Svěchota Richard / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open jednotlivci - 501do | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar devitka - Praha | Svěchota Richard / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open jednotlivci - 501do | Připravuje se | Praha a Středočeský kraj - Bar devitka - Praha | Svěchota Richard / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open jednotlivci - Bulls, jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Rieb Tomáš / 8 | 04.05.2024 19:57:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open jednotlivci - NOČNÍ-OPEN | Hraje se | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 8 | 04.05.2024 23:14:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open jednotlivci - Open 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 11 | 04.05.2024 17:46:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open jednotlivci - Open muži A&B | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 84 | 04.05.2024 17:58:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open jednotlivci - Open muži C&D | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 76 | 04.05.2024 17:57:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open jednotlivci - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 22 | 04.05.2024 20:26:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open jednotlivci - Yondu bar 4.5. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 17 | 04.05.2024 20:49:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Podivné šipkohraní - 4.5.24 - doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 15 | 04.05.2024 21:54:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Open ženy - Open ženy A&B&C&D | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 38 | 04.05.2024 17:44:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Podivné šipkohraní dvojnásobný - Podivné šipkohraní - 4.5.2024 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Sova CUP - Odpadlíci | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec Králové | Rohr Milan / 6 | 04.05.2024 20:30:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Sova CUP - Sobotní Sova | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec Králové | Rohr Milan / 16 | 04.05.2024 18:09:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Žerotín Cup - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Žerotínska hospoda - Žerotín | Konejl Josef / 11 | 04.05.2024 19:05:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 double out | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Respekt Klub - Tábor | Vozihnoj Marek / 4 | 03.05.2024 21:44:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DKO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sladovnická - Plzen | Fuja Miroslav / 9 | 03.05.2024 17:16:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - A Pracovní Varan muži - 5 | Hraje se | Pracovní pro turnaje VARAN - vodni stavby - Plzeň | Větrovský Stanislav / 9 | 03.05.2024 13:20:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - A Pracovní Varan muži - 501 | Připravuje se | Pracovní pro turnaje VARAN - vodni stavby - Plzeň | Větrovský Stanislav / 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - A Pracovní Varan muži - 501Do | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - vodni stavby - Plzeň | Větrovský Stanislav / 8 | 03.05.2024 11:42:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - A Pracovní Varan muži - 501DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - vodni stavby - Plzeň | Větrovský Stanislav / 7 | 03.05.2024 16:16:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - A Pracovní Varan muži - 501Do švýcar | Hraje se | Pracovní pro turnaje VARAN - vodni stavby - Plzeň | Větrovský Stanislav / 9 | 03.05.2024 13:25:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - A Pracovní Varan muži - 501Do švýcar | Hraje se | Pracovní pro turnaje VARAN - vodni stavby - Plzeň | Větrovský Stanislav / 7 | 03.05.2024 13:33:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - A Pracovní Varan muži - 501Do švýcar | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - krb - Plzeň | Větrovský Stanislav / 7 | 03.05.2024 13:39:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Benešovský medvěd - DKO 501 jednotlivci | Odehráno | Ústecký kraj - MSK - Benešov nad Ploučnicí | Jahodová Monika / 17 | 03.05.2024 18:37:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - ČDS Cup Čelčice - 501D.O.Čelčice | Odehráno | Olomoucký kraj - Pohostinství Čelčice - Čelčice | Černý Karel / 14 | 03.05.2024 19:15:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - ČDS Cup Ivanovice na Hané - Ivanovice na Hané - Klub Centrum Bar | Odehráno | Olomoucký kraj - Klub centrum bar - Ivanovice na Hané | Ševčík Martin / 21 | 03.05.2024 19:08:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - ČDS Cup Počenice - čds 26 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Počenice - Počenice | Čechová Ariana / 11 | 03.05.2024 18:59:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Chotyňská šipka - 501 DKO | Odehráno | Liberecký kraj - Hospoda u Lip - Chotyně | Dlouhý Jiří / 7 | 03.05.2024 18:44:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Nevada | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Bar Nevada - F-M | Vnenk Rostislav / 26 | 03.05.2024 17:35:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Herna Ural - Ostrava | Dobrík Petr / 17 | 03.05.2024 18:02:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Řízkárna CUP | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 10 | 03.05.2024 18:03:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - WINDSON MIAPR CUP 33/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Sport bar Miapr - Ostrava | Perutková Radka / 21 | 03.05.2024 18:34:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Liberecké letní házení - zk. Bakal. hos. - 501 Double KO bez č.p. | Odehráno | Liberecký kraj - Bakalářská hospůdka - Liberec | Nekvindová Veronika / 15 | 03.05.2024 18:35:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Lokálna liga Brezno - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dart club - Brezno | Pocklan Peter / 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Lokálna liga Brezno - ženy - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dart club - Brezno | Pocklan Peter / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Lokálna liga Prievidza - ML PD 36 | Odehráno | Slovensko - Dart club PD - Prievidza | Pavlovič Roman / 39 | 03.05.2024 18:32:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Lokálna liga Prievidza - ženy - ML PD Ž 28 | Odehráno | Slovensko - Dart club PD - Prievidza | Pavlovič Roman / 15 | 03.05.2024 20:43:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Lokálna liga Rožňava - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Hostinec Snaha - Rožňava | Ziman Martin / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Lokálna liga Žilina - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Kolkáreň Tulák - Žilina | Gráč Dušan / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Krusty bar - Cheb | Redl Vlastimil / 9 | 03.05.2024 18:49:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Split Score | Odehráno | Karlovarský kraj - Sport bar Alex - Sokolov | Mucha Miroslav / 19 | 03.05.2024 18:52:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - MJČ Hexpool ČB - MJČ 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Kulečníková herna Hexpool - České Budějovice | Mrázková Lucie / 13 | 03.05.2024 19:10:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - MJČ Na Piketě JH - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Na Piketě - Jindřichův Hradec | Pitrová Ivana / 18 | 03.05.2024 18:41:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - MJM Open - Horní Bojanovice II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Obecní budova - Horní Bojanovice | Toncar Martin / 12 | 03.05.2024 19:01:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - MJM Open - Pivn. Papučárna Blansko II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Papučárna - Blansko | Kulich Miloš / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - MJM Open - Pivnice Osmička II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Osmička - Brno | Dočkal Jakub / 15 | 03.05.2024 19:38:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 - MJM Open - Pivnice U Ričího Brno II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Ričího - Brno | Bezůšek Pavel / 11 | 03.05.2024 18:39:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2007 |