Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.02.2024 - MJM Open - Tatran Kohoutovice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Tatran - Brno | Pokorný Michal / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MJM Open - U mě a U tebe Šošůvka I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - U Mě a U Tebe - Šošůvka | Kulich Miloš / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 DO | Odehráno | Plzeňský kraj - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 25 | 16.02.2024 19:02:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 DO Odpadlíci | Odehráno | Plzeňský kraj - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 8 | 16.02.2024 20:36:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 hlavní | Odehráno | Plzeňský kraj - U Komína - Plzeň | Kučera Jiří / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - Odpadlíci | Odehráno | Plzeňský kraj - Hostinec U zlaté husy - Přeštice | Krieglstein Radim / 8 | 16.02.2024 20:03:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 12 | 16.02.2024 18:01:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Open bez započítání do žebříčků - jednotlivci | Odehráno | Jihočeský kraj - Velká Maxima - Český Krumlov | Hudák Radek / 6 | 16.02.2024 21:53:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Open bez započítání do žebříčků - jednotlivci | Odehráno | Jihočeský kraj - Velká Maxima - Český Krumlov | Hudák Radek / 18 | 16.02.2024 18:19:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Open KHK-S&J jednotlivci - Happyák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké Poříčí | Vylíčil Ondřej / 12 | 16.02.2024 20:31:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Open KHK-S&J mládež - Mládež Open | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké Poříčí | Vylíčil Ondřej / 5 | 16.02.2024 18:31:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - 501 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 24 | 16.02.2024 20:31:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - 501 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 16 | 16.02.2024 18:14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - 501 MO | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 16 | 16.02.2024 18:23:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - High score | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 16 | 16.02.2024 22:22:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - Vložený turnaj | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 8 | 17.02.2024 00:03:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Open Ústeckého kraje - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pšov - Pšov | Tomov Ladislav / 9 | 16.02.2024 20:33:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Páteční Sladovnická 501DO - 501DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - Sladovnická - Plzen | Fuja Miroslav / 22 | 16.02.2024 18:05:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Páteční Sladovnická Lucky Looser - 501DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - Sladovnická - Plzen | Fuja Miroslav / 11 | 16.02.2024 19:38:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Pitbull Cup Hrádek nad Nisou - Pitbull | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 17 | 16.02.2024 20:35:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Šipkování U Husy - DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - Hostinec U zlaté husy - Přeštice | Krieglstein Radim / 20 | 16.02.2024 18:07:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - SKORI TOUR Dušejov - MO -MUŽI | Odehráno | Vysočina - Dušejov - Dušejov | Janda Jan / 26 | 16.02.2024 19:37:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - SKORI TOUR Dušejov - High Score - MO - High score | Odehráno | Vysočina - Dušejov - Dušejov | Janda Jan / 25 | 16.02.2024 18:32:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - 501 DO Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - Praha | Slabý Jaroslav / 16 | 16.02.2024 19:02:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 12 | 16.02.2024 19:05:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Alfa - Praha | Kroužecká Adéla / 16 | 16.02.2024 19:00:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Portlandu - Praha | Moravec Martin / 7 | 16.02.2024 18:59:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Plzeňka - Praha | Lochner František / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Santa bar - Sedlec | Tauš Václav / 25 | 16.02.2024 19:18:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 DO Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - Praha | Slabý Jaroslav / 30 | 16.02.2024 20:17:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Kobra - Praha 9 | Matušíková Jana / 19 | 16.02.2024 20:06:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Portlandu - Praha | Moravec Martin / 15 | 16.02.2024 19:44:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 25 | 16.02.2024 20:02:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Středočeský pohár základní - Pečky Tour | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Siňorita - Pečky | Chlaň Radek / 41 | 16.02.2024 19:13:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Středočeský pohár základní - Singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Alfa - Praha | Kroužecká Adéla / 32 | 16.02.2024 20:10:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Zapomnění - Jihlava | Novák Radek / 14 | 16.02.2024 19:28:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Zapomnění - Jihlava | Novák Radek / 14 | 16.02.2024 18:33:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - U Jonáše Cup - dvojnásobný - 501DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U Jonáše - Hradec Králové | Mach Lukáš / 24 | 16.02.2024 18:03:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - U pěti véček - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U pěti Věček - Hradec Králové | Vraštil Otakar / 19 | 16.02.2024 18:10:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - VSM Tour Brtnice - 501DO | Odehráno | Vysočina - Klubovna - Brtnice | Votava Michal / 14 | 16.02.2024 20:07:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - VSM Tour Brtnice - High Score - High-score | Odehráno | Vysočina - Klubovna - Brtnice | Votava Michal / 13 | 16.02.2024 19:00:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.02.2024 - Zahřívací Open Masteru KHK S&J - Zahřívák Masteru | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké Poříčí | Vylíčil Ondřej / 10 | 16.02.2024 19:08:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Prostějov lll | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sport Bar - Prostějov | Dohnalová Renata / 16 | 15.02.2024 17:59:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Botswana Cup muži - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Botswana Cup ženy - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - ČDS Cup Bolelouc - D.O | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec u kříže - Bolelouc | Hradilová Romana / 14 | 15.02.2024 18:02:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - ČDS Cup Řídeč - Hospoda u Zlatého potoka | Odehráno | Olomoucký kraj - Hospoda u Zlatého potoka - Řídeč | Všianská Pavlína / 18 | 15.02.2024 18:12:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Cowhand Cup Dušníky - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 6 | 15.02.2024 19:06:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU - Hlavní turnaj | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser - Lucky Looser | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |