Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.02.2024 - Středočeský pohár základní - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 8 | 15.02.2024 20:00:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DKO | Odehráno | Vysočina - hospůdka u Dejva - Velký Beranov | Vrzáček Josef / 16 | 15.02.2024 19:10:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV High Score | Odehráno | Vysočina - hospůdka u Dejva - Velký Beranov | Vrzáček Josef / 16 | 15.02.2024 18:30:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - Winter Bull´s cup - winter bulls cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 13 | 15.02.2024 18:44:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2024 - WS2024 - 501 DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - CC Lucie - Hradec Králové | Kujal Josef / 27 | 15.02.2024 18:08:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Pivovar Albrecht - Frýdlant | Široký Petr / 9 | 14.02.2024 08:56:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hospoda u hřistě - Milotice nad opavou | Pavlík Marek / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Vrchlabský Open | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sklípek - Vrchlabí | Jirásek Jan / 7 | 14.02.2024 18:00:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Bučina Cup - 501DO | Odehráno | Pardubický kraj - hvězda - bučina | Sedliská Adriena / 26 | 14.02.2024 18:01:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - ČDS Cup Lipník nad Bečvou - CDS Lipník n.B. - 14.02.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - Prodarts club - Lipník nad Bečvou | Olšanský Milan / 20 | 14.02.2024 18:09:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - ČDS Cup Ludslavice - 15. kolo | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec U studny - Ludslavice | Dobrovolný Vratislav / 10 | 14.02.2024 18:10:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - ČDS Cup Olomouc II. - ČDS OL 2 | Odehráno | Olomoucký kraj - PIVNICE U KOVÁRNY - OLOMOUC | Blažek Martin / 13 | 14.02.2024 18:00:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - ČDS Cup Šumperk - ČDS Šumperk | Odehráno | Olomoucký kraj - Šipkový klub - Šumperk | Markovský Daniel / 18 | 14.02.2024 18:07:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - ČDS Cup Tážaly - 15. Turnaj 14.2.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - U kupce - Tážaly | Smékal Roman / 12 | 14.02.2024 18:36:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Autobar - Havířov | Doseděl Adam / 8 | 14.02.2024 17:01:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Motor 1 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Motor - Frýdek-Místek | Špaček Ladislav / 16 | 14.02.2024 17:34:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - PEREX Orlová 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Perex - Orlová | Markovič Peter / 26 | 14.02.2024 17:30:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 12 | 14.02.2024 18:08:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Česká Lípa Březňačka Centrál - Jackpot Cup Ceská Lípa 14.02.24 | Odehráno | Liberecký kraj - Herna bar Centrál - Česká Lípa | Kolářová Jana / 13 | 14.02.2024 17:59:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Charvatce pohostinství - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pohostinství Charvatce - Charvatce | Vokoun Martin / 15 | 14.02.2024 19:02:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Děčín Corso - JC Děčín Corso | Odehráno | Ústecký kraj - Corso - Děčín | Čáp Milan / 11 | 14.02.2024 18:01:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Frýdlant Bowling club & bar - jednotlivci | Odehráno | Liberecký kraj - Bowling - Frýdlant | Zavadil Lukáš / 16 | 14.02.2024 18:01:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace - Jackpot | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 10 | 14.02.2024 18:32:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Jablonec U Nás - JC u Nás | Odehráno | Liberecký kraj - U Nas - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 11 | 14.02.2024 18:43:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Liberec Sportbar Balón - JC 18 15 | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 18 | 14.02.2024 18:16:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Ludvíkovice Starý Šenk - Jc Ludvíkovice | Odehráno | Ústecký kraj - Starý Šenk - Ludvíkovice | Kreidl Petr / 20 | 14.02.2024 18:00:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Mimoň Český Lev - Jackpot cup Český Lev Mimoň | Odehráno | Liberecký kraj - Český Lev - Mimoň | Pekařová Jana / 12 | 14.02.2024 18:01:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Most Bar Na Pekárně - JPC | Odehráno | Ústecký kraj - Na pekárně - Most | Véghová Miluše / 23 | 14.02.2024 18:04:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Caffe bar Duo - Most | Zajíc Roman / 9 | 14.02.2024 18:00:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Most Na Náměstíčku - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Náměstíčku - Most | Mach Jakub / 12 | 14.02.2024 18:33:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Nový Bor Asterix Bar - Jackpot Asterix | Odehráno | Liberecký kraj - Asterix bar - Nový Bor | Kneeová Zdena / 9 | 14.02.2024 18:01:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Smržovka Kino Klub - JC - Smržovka | Odehráno | Liberecký kraj - Kino Klub - Smržovka | Reczai Miroslav / 13 | 14.02.2024 18:38:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Třeboutice U Kapličky - Jackpot Cup 46 | Odehráno | Ústecký kraj - U kapličky - Třeboutice | Hlavnička Jaroslav / 6 | 14.02.2024 19:26:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Žatec Jahoda - jackpot CUP | Odehráno | Ústecký kraj - Darts Klub Jahoda - Žatec | Steppan Miroslav / 14 | 14.02.2024 18:32:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - JC Železný Brod Terasa Bar - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Terasa bar - Železný Brod | Schneider Monika / 5 | 14.02.2024 18:23:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Klubový open MSK Pedro Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Pedro - Karviná | Stolá Stanislava / 15 | 14.02.2024 17:06:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup-Modry krocan 22/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Modrý krocan - Ostrava | Plevová Jana / 20 | 14.02.2024 18:00:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Lokálna liga Kaleráb Prievidza - MLKPD 23 | Odehráno | Slovensko - Kaleráb - Prievidza | Šmátralová Zuzana / 30 | 14.02.2024 18:35:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Místní Open - bez ČP - 501do | Odehráno | Ústecký kraj - U kapitána - Duchcov | Novák Milan / 7 | 14.02.2024 18:27:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 KO | Odehráno | Karlovarský kraj - Republica Bar - Karlovy Vary | Mäsár Milan / 15 | 14.02.2024 19:04:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - MJČ Na Zvíkově Písek - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Restaurace na Zvíkově - Písek | Černý Milan / 22 | 14.02.2024 18:59:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - MJČ Pod Kletí Holubov - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pod Kletí - Holubov | Červenka Michal / 10 | 14.02.2024 17:08:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - MJČ U Švejka ČB - 501 DO jednotlivci | Odehráno | Jihočeský kraj - U Švejka - České Budějovice | Granovová Eliška / 8 | 14.02.2024 19:08:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - MJČ Žabovřesky - MJČ Žabovřesky | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Žabáka - Žabovřesky | Titz Roman / 14 | 14.02.2024 19:09:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - MJM Open - JS Motobar Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - JS Motobar - Brno | Kulich Miloš / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - MJM Open - M13 Darts club I - 501 DO | Odehráno | Jihomoravský kraj - m13 darts club - Brno | Kopuletý Michal / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - MJM Open - Na Kulecu Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Ns Kulecu - Brno | Kulich Miloš / 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - MJM Open - Pivárna Sloup I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivárna Sloup - Sloup | Kulich Miloš / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - MJM Open - Pivnice U Papáji I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Papáji - Brno | Kulich Miloš / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - MJM Open - Rest. Na Hříšti Chrlice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Na Hřišti Chrlice - Brno | Kulich Miloš / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2740 |