Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Alfa - Praha | Šafránek Martin / 13 | 20.02.2024 19:04:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Kalina Daniel / 7 | 20.02.2024 19:04:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - 501DO - singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Hospoda pod Lipami - Hrdlív | Vaňková Martina / 13 | 20.02.2024 19:30:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Alfa - Praha | Šafránek Martin / 26 | 20.02.2024 20:16:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Sportbar Hostivař 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Kalina Daniel / 16 | 20.02.2024 20:20:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - TruToulka doplňkový - Doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Družba - Trutnov | Téra Marek / 13 | 20.02.2024 20:58:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - TruToulka kat. B+ - Hlavní Švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Družba - Trutnov | Téra Marek / 26 | 20.02.2024 18:07:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Úterní šipkování v OKU - Hlavní turnaj | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň, Plzeň - Plzeň | Klose Lukáš / 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Úterní šipkování v OKU Lucky Looser - Lucky Looser | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň, Plzeň - Plzeň | Klose Lukáš / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Úterní šipkování v Tunelu - 501 DO | Odehráno | Plzeňský kraj - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Winter Bull´s cup - winter bulls cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 7 | 20.02.2024 18:36:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - ČDS Cup Hrabůvka - Čds Hrabůvka | Odehráno | Olomoucký kraj - Pohostinctví Hrabůvka - Hrabůvka | Kuchejda Lukáš / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - ČDS Cup Hranice - ČDS Cup 23/24 | Odehráno | Olomoucký kraj - SportBar Hromůvka - Hranice | Vysloužil Radim / 14 | 19.02.2024 18:01:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - ČDS Cup Litovel - 15.Turnaj 19.2.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - Myslivna - Litovel | Smékal Roman / 19 | 19.02.2024 18:31:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - ČDS Cup Pivín - 16. ČDS Cup Pivín | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec Nad hřištěm - Pivín | Ševčík Martin / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Autobar - Haviřov | Bahula Libor / 20 | 19.02.2024 17:00:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Cross | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Cross bar - Frýdek-Místek | Vávrová Jana / 21 | 19.02.2024 18:05:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Omega | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Bar Omega - Frýdek-Místek | Vnenk Rostislav / 10 | 19.02.2024 17:59:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - JC Krupka Na Střelnici - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Střelnici - Krupka | Masopustová Jana / 17 | 19.02.2024 19:02:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - JC Liberec Sportbar Balón - JC 18:15 | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 9 | 19.02.2024 18:21:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - JC Liberec Sportbar Kolečko - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Kolečko - Liberec | Vunderer Milan / 14 | 19.02.2024 18:35:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - JC Ludvíkovice Starý Šenk - Jc Ludvíkovice | Odehráno | Ústecký kraj - Starý Šenk - Ludvíkovice | Kreidl Petr / 16 | 19.02.2024 18:00:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - JC Mimoň Český Lev - JC Mimoň Český Lev | Odehráno | Liberecký kraj - Mimoň - Český Lev | Pekař Zdeněk / 10 | 19.02.2024 18:00:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Caffe Bar Duo - Most | Zajíc Roman / 17 | 19.02.2024 18:00:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - JC Nový Bor Fair Play - JC | Odehráno | Liberecký kraj - Fair Play - Nový Bor | Schlenkerová Nikola / 12 | 19.02.2024 18:14:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - JC Rumburk Boston Bistro Bar - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Boston Bistro - Rumburk | Skramužská Jana / 10 | 19.02.2024 18:00:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - U Dejva - Orlová | Stadtherr Martin / 17 | 19.02.2024 16:59:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windsor Miapr cup-Meteor 23/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Meteor - Vratimov | Vontor Miroslav / 7 | 19.02.2024 18:03:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Lokálna liga Handlová - MLH 24 | Odehráno | Slovensko - Vibe Club - Handlová | Papp Peter / 13 | 19.02.2024 17:30:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Místní Open 501 DO - Jarní Turnaj Brno-Jundrov | Odehráno | Jihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - Brno | Hladík Jiří / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Hanák Patrik / 17 | 19.02.2024 18:33:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Stará Chodovská Joky | Odehráno | Karlovarský kraj - JOKY - Stará Chodovská | Zazvonil Stanislav / 16 | 19.02.2024 17:59:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - MJČ U Žáby Dubičné - 501 D.O | Odehráno | Jihočeský kraj - U Žáby DUbičné - Dubičné | Masař Petr / 29 | 19.02.2024 19:00:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - MJM Open - Pivnice Kalinka Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Kalinka - Brno | Bičan Robert / 19 | 19.02.2024 18:31:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - MJM Open - Yellou Fish Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Yellow fish - Brno | Kulich Miloš / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Open jednotlivci - Pivní Jistota, split | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Rieb Tomáš / 9 | 19.02.2024 19:06:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - PP Tour - 6.kolo, DKO/501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 33 | 19.02.2024 18:31:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Bar Chrpa dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 10 | 19.02.2024 19:01:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Bulls - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Frei Pavel / 7 | 19.02.2024 19:01:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Pipkin - Praha 4 | Dostál Radim / 4 | 19.02.2024 19:04:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 12 | 19.02.2024 19:03:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Bar Chrpa jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 20 | 19.02.2024 20:28:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Bulls - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Frei Pavel / 14 | 19.02.2024 19:57:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - DO501 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Chabařovická - Praha | Zajíčková Adéla / 14 | 19.02.2024 18:30:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Pipkin - Praha 4 | Dostál Radim / 8 | 19.02.2024 19:51:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 26 | 19.02.2024 20:03:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Pivní Jistota, jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Rieb Tomáš / 9 | 19.02.2024 20:05:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 25 | 19.02.2024 19:17:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 25 | 19.02.2024 18:30:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jackpot cup | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hospoda U hřiště - Milotice nad Opavou | Machátová Tereza / 11 | 18.02.2024 15:03:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2740 |