Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup 2135 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hostinec na podloubí 71 KOZEL - Klimkovice | Kielbas Josef / 16 | 06.02.2024 17:01:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Lokálna liga Nováky - ML 501 Nováky | Odehráno | Slovensko - Mcasino - Nováky | Fábry Ľudovít / 39 | 06.02.2024 18:16:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Místní Open 501 DO - Sokec Cup | Odehráno | Jihomoravský kraj - Sokolovna - Boskovice | Kváčala Tomáš / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Náplavka Cup | Odehráno | Karlovarský kraj - Club Náplavka - Karlovy Vary | Sieglová Lucie / 35 | 06.02.2024 19:01:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Žíla Happy activity 2024 | Odehráno | Karlovarský kraj - Club Bar U Žíly - Chodov | Petrželka Miloš / 20 | 06.02.2024 18:33:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - MJČ Pivní bar Vltava ČB - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhartová Hana / 28 | 06.02.2024 19:01:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - MJČ U Martínků Besednice - 501/DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Martínků - Besednice | Kytka František / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - MJČ Velká Maxima ČK - jednotlivci | Odehráno | Jihočeský kraj - Velká Maxima - Český Krumlov | Hudák Radek / 17 | 06.02.2024 18:09:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - MJM Open - Kulečník. her. Šilingrák I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Kulečníková herna Šilingrár - Brno | Kulich Miloš / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - MJM Open - Pivní bar Lidická II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivní bar Lidická - Brno | Kulich Miloš / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - MJM Open - Rest. U Slunce Blansko I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Restaurace U Slunce - Blansko | Kulich Miloš / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Myslivec Tour - Myslivec Tour | Odehráno | Pardubický kraj - Myslivec Tour - Pardubice | Pešek Tomáš / 13 | 06.02.2024 18:35:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphy´s bar - Náchod | Vylíčil Ondřej / 18 | 06.02.2024 18:01:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphy´s bar - Náchod | Vylíčil Ondřej / 17 | 06.02.2024 18:24:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Open jednotlivci - FraJa | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - FraJa - Neratovice | Zácha Vladimír / 12 | 06.02.2024 19:02:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - 501DO - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Hospoda pod Lipami - Hrdlív | Vaňková Martina / 10 | 06.02.2024 18:31:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Alfa - Praha | Šafránek Martin / 15 | 06.02.2024 19:01:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 9 | 06.02.2024 19:05:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501DO - singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Hospoda pod Lipami - Hrdlív | Vaňková Martina / 16 | 06.02.2024 19:29:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Alfa - Praha | Šafránek Martin / 29 | 06.02.2024 20:30:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Středočeský pohár základní - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 18 | 06.02.2024 20:07:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - TruToulka doplňkový - Bonusový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Marksová Blanka / 10 | 06.02.2024 19:51:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - TruToulka Open - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Marksová Blanka / 15 | 06.02.2024 18:05:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Úterní šipkování v OKU - Hlavní turnaj | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 38 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Úterní šipkování v OKU Lucky Looser - Lucky Looser | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Úterní šipkování v Tunelu - 501 F | Odehráno | Plzeňský kraj - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 7 | 06.02.2024 20:06:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Winter Bull´s cup - winter bulls cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 6 | 06.02.2024 18:37:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Blue Star Cup - 501 Mo | Odehráno | Olomoucký kraj - Blue Star Bowling - Šumperk | Krestýn Roman / 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - ČDS Cup Hrabůvka - Čds Hrabůvka | Odehráno | Olomoucký kraj - Pohostinctví Hrabůvka - Hrabůvka | Kuchejda Lukáš / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - ČDS Cup Hranice - ČDS Cup 23/24 | Odehráno | Olomoucký kraj - SportBar Hromůvka - Hranice | Vysloužil Radim / 16 | 05.02.2024 18:00:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - ČDS Cup Litovel - 13. Turnaj 5.2.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - Myslivna - Litovel | Smékal Roman / 26 | 05.02.2024 18:38:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - ČDS Cup Pivín - 14. ČDS Cup Pivín | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec Nad hřištěm - Pivín | Ševčík Martin / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Autobar - Haviřov | Bahula Libor / 16 | 05.02.2024 17:00:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Cross | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Cross bar - Frýdek-Místek | Vávrová Jana / 8 | 05.02.2024 18:04:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Cross 2 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Cross bar - Frýdek-Místek | Vávrová Jana / 7 | 05.02.2024 19:15:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Omega | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Omega - Frydek-Mistek | Dujka Tomáš / 7 | 05.02.2024 18:00:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Omega | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Omega - Frydek-Mistek | Dujka Tomáš / 5 | 05.02.2024 19:37:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - JC Krupka Na Střelnici - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Střelnici - Krupka | Masopustová Jana / 19 | 05.02.2024 19:01:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - JC Liberec Sportbar Balón - JC 18:15 | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 8 | 05.02.2024 18:25:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - JC Liberec Sportbar Kolečko - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Kolečko - Liberec | Vunderer Milan / 21 | 05.02.2024 18:30:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - JC Ludvíkovice Starý Šenk - Jc Ludvíkovice | Odehráno | Ústecký kraj - Starý Šenk - Ludvíkovice | Kreidl Petr / 27 | 05.02.2024 18:01:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - JC Mimoň Český Lev - JC Mimoň Český Lev | Odehráno | Liberecký kraj - Mimoň - Český Lev | Pekař Zdeněk / 13 | 05.02.2024 18:01:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Caffe Bar Duo - Most | Zajíc Roman / 15 | 05.02.2024 18:01:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - JC Nový Bor Fair Play - JC | Odehráno | Liberecký kraj - Fair Play - Nový Bor | Schlenkerová Nikola / 7 | 05.02.2024 18:16:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - JC Rumburk Boston Bistro Bar - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Boston Bistro - Rumburk | Skramužská Jana / 10 | 05.02.2024 18:00:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - U Dejva - Orlová | Stadtherr Martin / 18 | 05.02.2024 17:00:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr Cup 21/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Meteor - Vratimov | Leváková Andrea / 16 | 05.02.2024 18:00:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Lokálna liga Handlová - MLH 22 | Odehráno | Slovensko - Vibe Club - Handlová | Papp Peter / 19 | 05.02.2024 17:30:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Místní Open 501 DO - Jarní Turnaj Brno-Jundrov | Odehráno | Jihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - Brno | Hladík Jiří / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Hanák Patrik / 18 | 05.02.2024 18:30:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2741 |