Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.02.2024 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Caffe Bar Duo - Most | Zajíc Roman / 8 | 21.02.2024 18:09:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Most Na Náměstíčku - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Náměstíčku - Most | Mach Jakub / 19 | 21.02.2024 18:32:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Nový Bor Asterix Bar - jackpot asterix novy bor | Odehráno | Liberecký kraj - Asterix bar - Nový Bor | Kneeová Zdena / 9 | 21.02.2024 18:03:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Smržovka Kino Klub - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Kino klub - Smržovka | Vágner Jan / 13 | 21.02.2024 18:39:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Třeboutice U Kapličky - Jackpot 48 | Odehráno | Ústecký kraj - U kapličky - Třeboutice | Hlavnička Jaroslav / 6 | 21.02.2024 19:07:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Žatec Jahoda - jackpot cup | Odehráno | Ústecký kraj - Darts Klub Jahoda - Žatec | Steppan Miroslav / 17 | 21.02.2024 18:32:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Klubový open MSK Pedro Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Pedro - Karviná | Stolá Stanislava / 16 | 21.02.2024 17:00:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson- Miapr cup - Modrý Krocan 23/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Modrý Krocan - Ostrava | Vontor Miroslav / 10 | 21.02.2024 18:03:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Lokálna liga Kaleráb Prievidza - MLKPD 24 | Odehráno | Slovensko - Kaleráb - Prievidza | Šmátralová Zuzana / 23 | 21.02.2024 18:32:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 | Odehráno | Karlovarský kraj - Republica Bar - Karlovy Vary | Mäsár Milan / 21 | 21.02.2024 19:01:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJČ Na Piketě JH - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Na Piketě JH - Jindřichův Hradec | Matějková Anna / 13 | 21.02.2024 18:36:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJČ Na Zvíkově Písek - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Restaurace na Zvíkově - Písek | Černý Milan / 25 | 21.02.2024 19:00:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJČ Pod Kletí Holubov - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pod Kletí - Holubov | Červenka Michal / 22 | 21.02.2024 17:08:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJČ U Švejka ČB - 501 DO jednotlivci | Odehráno | Jihočeský kraj - U Švejka - České Budějovice | Granovová Eliška / 11 | 21.02.2024 18:35:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJČ Žabovřesky - MJČ Žabovřesky | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Žabáka - Žabovřesky | Titz Roman / 16 | 21.02.2024 19:10:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJM Open - JS Motobar Brno I - 501DO | Odehráno | Jihomoravský kraj - JS Motobar - Brno | Keprtová Gabriela / 16 | 21.02.2024 18:01:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJM Open - M13 Darts club I - 501 DO | Odehráno | Jihomoravský kraj - m13 darts club - Brno | Kopuletý Michal / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJM Open - Pivárna Sloup I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivárna Sloup - Sloup | Kulich Miloš / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJM Open - Pivnice U Papáji I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Papáji - Brno | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJM Open - Rest. Na Hříšti Chrlice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Na Hřišti Chrlice - Brno | Kulich Miloš / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJM Open - Rocky sport bar Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Rocky sport bar - Brno | Kulich Miloš / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJM Open - Sport bar Třebíč I - MJM Open - Sport bar Třebíč I/6 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Sport Bar - Třebíč | Novotný Dušan / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJM Open - Tatran Kohoutovice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Tatran - Brno | Pokorný Michal / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MJM Open - Topas Club Brno I - DKO 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Topas Club - Brno | Kříž Martin / 8 | 21.02.2024 18:59:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - Odpadlíci | Odehráno | Plzeňský kraj - Hyršovská šipka - Hyršov | Ryneš Jiří / 11 | 21.02.2024 20:57:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - O pohár Sparty - Hlavní 501 Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Bedlivý Pavel / 29 | 21.02.2024 19:03:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - Split 40 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Orel Dart Open dvojnásobný - maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Horák Karel / 31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Plzeňka open - 501 DO | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Šipkování v Papiňáku - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 9 | 21.02.2024 18:09:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Šipkování v Papiňáku Lucky Looser - 501LL | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 9 | 21.02.2024 19:20:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 7 | 21.02.2024 19:01:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - DVOJICE | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pipkin - Praha | Kyselová Hana / 6 | 21.02.2024 19:15:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice-Pivni Jistota | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 9 | 21.02.2024 19:02:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu bar 21.2.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 10 | 21.02.2024 19:14:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - 501 DO - skupina | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Club EF - Mníšek pod Brdy | Leinveber Zdeněk / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - 501do | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Pod lesem - Králův Dvůr | Lukáč Roman / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Devítka 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 14 | 21.02.2024 20:21:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Jednotlivci Pipkin | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pipkin - Praha | Kyselová Hana / 12 | 21.02.2024 20:56:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Pivni Jistota Singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 18 | 21.02.2024 20:10:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Yondu bar 21.2. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 19 | 21.02.2024 20:21:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Tour kraje Vysočina - tkv 501 oprava | Odehráno | Vysočina - Pivnice - Přibyslav Pivnice | Jenšík Ondřej / 7 | 21.02.2024 19:47:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - Tour kraje Vysočina - Hi Score | Odehráno | Vysočina - Pivnice - Přibyslav Pivnice | Jenšík Ondřej / 7 | 21.02.2024 18:31:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Turnaje U Kance - 501 DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - Pivnice U Kance - Plzeň | Suttý Roman / 7 | 21.02.2024 18:36:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - U pěti véček - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U pěti Věček - Hradec Králové | Vraštil Otakar / 23 | 21.02.2024 18:07:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 10 | 21.02.2024 18:13:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 14 | 20.02.2024 19:00:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO F | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 8 | 20.02.2024 21:27:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS CUP Komárov | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hostinec na Rychtě - Komárov | Vlha Tomáš / 10 | 20.02.2024 18:09:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Cup Pivnice Knihovna | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Pivnice Knihovna - Olomouc I. | Trilč Patrik / 10 | 20.02.2024 18:02:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2740 |