Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18.02.2024 - Lokálna liga Vrútky - 21.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Lokálna liga Vrútky - ženy - 18.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Open bez započítání do žebříčků - Vyhlášení Odpadlíci MJČ 2023 | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 24 | 18.02.2024 12:46:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Open JčŠTJ jednotlivci - Vyhlášení Muži MJČ 2023 | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 69 | 18.02.2024 11:01:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Open JčŠTJ jednotlivci - Vyhlášení Ženy MJČ 2023 | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 12 | 18.02.2024 11:03:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Open Olomoucko dvojice - Dv. mládež | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 8 | 18.02.2024 14:15:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Open Olomoucko dvojice - Dvojce 501 SO | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 8 | 18.02.2024 14:15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - 501 SO DKO jedn. 18.2.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 12 | 18.02.2024 10:51:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - Hi score junior-juniorky | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 5 | 18.02.2024 10:48:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - Hi score žáci-žákyně | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 10 | 18.02.2024 10:49:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - Vložený turnaj | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 11 | 18.02.2024 18:49:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Reg.Master Olomoucko mládež - Junioři | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 5 | 18.02.2024 12:42:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Reg.Master Olomoucko mládež - Žáci | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 6 | 18.02.2024 12:38:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Reg.Master Olomoucko mládež - Žákyně | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 5 | 18.02.2024 12:39:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Šipkování v Papiňáku - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 17 | 18.02.2024 17:13:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Šipkování v Papiňáku Lucky Looser - 501LL | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 12 | 18.02.2024 19:53:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Tour kraje Vysočina - 501 DO | Odehráno | Vysočina - Tajfun - Havlíčkův Brod | Bártl David / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - hi score | Odehráno | Vysočina - Tajfun - Havlíčkův Brod | Bártl David / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - A Pracovní Varan dvojice muži - Dvojice muži KO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 9 | 17.02.2024 20:08:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - A Pracovní Varan dvojice ženy - Dvojice ženy KO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 9 | 17.02.2024 20:27:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - LETINY - LETINY | Böhm Otakar / 7 | 17.02.2024 21:20:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - A Pracovní Varan muži - Muži KO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 8 | 17.02.2024 20:41:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - A Pracovní Varan ženy - Ženy KO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 9 | 17.02.2024 20:55:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501 DO | Odehráno | Pardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová | Bádal Ludvík / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - JC Děčín Sport Bar Florida - JC Děčín Sport Bar Florida | Odehráno | Ústecký kraj - FLORIDA - Děčín | Hrnčíř Zbyněk / 26 | 17.02.2024 17:01:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - JC Dušníky restaurace u Dina - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 17 | 17.02.2024 20:03:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - JC Litvínov Korbel II - JC Korbel | Odehráno | Ústecký kraj - Korbel 2 - Litvínov | David Karel / 12 | 17.02.2024 20:43:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - JC Most Bar Na Pekárně - JPC | Odehráno | Ústecký kraj - Na pekárně - Most | Véghová Miluše / 14 | 17.02.2024 18:02:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - JC Most Na Náměstíčku - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Náměstíčku - Most | Mach Jakub / 13 | 17.02.2024 18:31:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - JC Třeboutice U Kapličky - Jackpot Cup č. 47 | Odehráno | Ústecký kraj - U kapličky - Třeboutice | Hlavnička Jaroslav / 11 | 17.02.2024 19:19:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - JC Žerotín Hospoda - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Žerotínska hospoda - Žerotín | Konejl Josef / 13 | 17.02.2024 19:59:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Herna Ural - Ostrava | Dobrík Petr / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Hero cup 2024 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Hero - Ostrava | Folvarčný Patrik / 15 | 17.02.2024 18:33:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Sobota Miapr | Odehráno | Moravskoslezský kraj - MIAPR - Ostrava | Herda Tomáš / 12 | 17.02.2024 19:17:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Lokálna liga Dartka B. Bystrica - ženy - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dartka - Banská Bystrica | Pocklan Peter / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Lokálna liga Dartka Banská Bystrica - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dartka - Banská Bystrica | Pocklan Peter / 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Lokálna liga Rožňava - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Hostinec Snaha - Rožňava | Ziman Martin / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Lokálna liga Zlaté Moravce - 501 DO | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 44 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Lokálna liga Zlaté Moravce - ženy - 501 DO ŽENY | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - M. Open KHK jih - dvojice - Doplňkový dvojice | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec Králové | Rohr Milan / 5 | 17.02.2024 20:16:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Master KHK-S&J dvojice muži - RM dvojice muži | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké Poříčí | Vylíčil Ondřej / 35 | 17.02.2024 15:09:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Master KHK-S&J dvojice ženy - RM dvojice ženy | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké Poříčí | Vylíčil Ondřej / 15 | 17.02.2024 15:00:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Master KHK-S&J muži - RM muži | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké Poříčí | Vylíčil Ondřej / 79 | 17.02.2024 11:01:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Master KHK-S&J ženy - RM ženy | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké Poříčí | Vylíčil Ondřej / 33 | 17.02.2024 11:06:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Miestny open bez rebričku - 501 DO | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 25 | 17.02.2024 17:39:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Místní Open - bez ČP - Narozeninový - Odpadlíci | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 25 | 17.02.2024 18:19:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Místní Open - bez ČP - dvojice - Narozeninový Párový Cricket | Odehráno | Liberecký kraj - Sport bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 25 | 17.02.2024 15:07:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Místní Open 501 DO - Kolečko cup | Odehráno | Jihomoravský kraj - Bejvávalo u Kolečka - Brno | Pisarovičová Lucie / 17 | 17.02.2024 19:33:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Místní Open 501 DO - Turnaj Petra Hauskrechta | Odehráno | Jihomoravský kraj - Topas Club- Brno - Brno | Kříž Martin / 46 | 17.02.2024 16:00:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - MJM Open - Gril Restaurant Břeclav I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Gril Restaurant - Břeclav | Kulich Miloš / 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |