Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.02.2024 - MJM Open - Pivnice Na Sýpce I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Na Sýpce - Brno | Kulich Miloš / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - MJM Open - R. Na Hříšti Chrlice II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Na Hřišti Chrlice - Brno | Kulich Miloš / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - MJM Open - U Lesíka Třebíč I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - U Lesíka - Třebíč | Kulich Miloš / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Nezapočítávat - 501 | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Pivnice u Hrdličku - Rumburk | Krupka Milan / 10 | 17.02.2024 15:36:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Nominační Reg.Master MSK - muži - muži | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Obluk Ladislav / 50 | 17.02.2024 12:38:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži - II. RM 2024 MUŽI | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 61 | 17.02.2024 11:16:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži - MUŽI | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 48 | 17.02.2024 12:49:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Nominační RM Plzeňska (s TOP) - ženy - ŽENY | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 22 | 17.02.2024 14:43:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Open bez započítání do žebříčků - II. RM 2023 Zahřívák | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 32 | 17.02.2024 08:53:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Open jednotlivci - SPORTBAR HOSTIVAŘ 3 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 8 | 17.02.2024 23:21:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Open KHK-S&J jednotlivci - Vložený 301 MO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké Poříčí | Vylíčil Ondřej / 23 | 17.02.2024 18:15:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Open KHK-S&J jednotlivci - Vložený 501 MO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké Poříčí | Vylíčil Ondřej / 25 | 17.02.2024 17:27:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - 301 SO DKO 17.2.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 25 | 17.02.2024 09:00:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - 301 SO DKO II | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 16 | 17.02.2024 18:46:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Open Ústeckého kraje - Open U Hrušků Litvínov | Odehráno | Ústecký kraj - U Hrušků - Litvínov | Šatný Jan / 23 | 17.02.2024 16:08:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master Karlovarsko dvojice muži - Dvoj.Muži.Kaceřov 2 Reg .M. | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Dvorský Bronislav / 35 | 17.02.2024 14:12:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy - Dvoj.Ženy.Kaceřov 2 Reg .M. | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Dvorský Bronislav / 8 | 17.02.2024 15:11:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master Karlovarsko muži - Muži.Kaceřov 2 Reg.M | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Dvorský Bronislav / 81 | 17.02.2024 11:00:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master Karlovarsko ženy - Ženy Kaceřov 2 Reg.m. | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Dvorský Bronislav / 21 | 17.02.2024 11:59:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master MSK dvojice muži - dvojice muži | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Obluk Ladislav / 35 | 17.02.2024 10:23:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master MSK dvojice ženy - dvojice ženy | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Obluk Ladislav / 8 | 17.02.2024 10:27:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master MSK ženy - ženy | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Obluk Ladislav / 17 | 17.02.2024 12:37:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master Olomoucko dvojice muži - dv. muži | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 29 | 17.02.2024 10:33:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master Olomoucko dvojice ženy - dv. ženy | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 7 | 17.02.2024 10:33:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master Olomoucko muži - muži | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 52 | 17.02.2024 14:37:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master Olomoucko ženy - ženy | Odehráno | Olomoucký kraj - U Pelikána - Olomouc | Špička Zdeněk / 18 | 17.02.2024 14:32:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master Plzeňska - dv. muži (Švýcar) - Dvojice MUŽI | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 24 | 17.02.2024 13:55:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar) - Dvojice ŽENY | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 12 | 17.02.2024 14:49:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži - II. RM 2024 MUŽI dvojice | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 20 | 17.02.2024 15:01:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy - II. RM 2024 ŽENY dvojice | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 9 | 17.02.2024 15:00:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ - II. RM 2024 Mládež | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 5 | 17.02.2024 08:54:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy - II. RM 2024 ŽENY | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 24 | 17.02.2024 11:16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Regionální Master dvojice muži - dvojice muži | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 19 | 17.02.2024 12:01:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Regionální Master dvojice ženy - dvojice ženy | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 9 | 17.02.2024 12:00:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Regionální Master muži - muži | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 42 | 17.02.2024 13:42:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Regionální Master ženy - ženy | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 19 | 17.02.2024 13:41:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Sova CUP - Sobotní Sova | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec Králové | Rohr Milan / 10 | 17.02.2024 18:20:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 12 | 17.02.2024 15:58:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 7 | 17.02.2024 19:03:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 18 | 17.02.2024 19:05:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu Bar 17.2.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 9 | 17.02.2024 19:01:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Středočeský pohár základní - Devítka 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 26 | 17.02.2024 17:14:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 13 | 17.02.2024 20:07:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Středočeský pohár základní - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 35 | 17.02.2024 20:53:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - Středočeský pohár základní - Yondu Bar 17.2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 19 | 17.02.2024 20:30:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - SVK - Open dvojice mix - 501DO | Odehráno | Slovensko - Mcasino - Nováky | Fábry Ľudovít / 16 | 17.02.2024 17:03:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - TOP RM MSK - muži - muži TOP | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Obluk Ladislav / 16 | 17.02.2024 09:03:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - TOP RM Plzeňska - muži - TOP MUŽI | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 16 | 17.02.2024 10:53:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - TOP RM Plzeňska - ženy - TOP ŽENY | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 16 | 17.02.2024 15:29:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 - TOP RM UŠO Jižní Čechy muži - II. RM 2024 TOP MUŽI | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 16 | 17.02.2024 08:56:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |