Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.02.2024 - Blue Star Cup - 501 Mo | Odehráno | Olomoucký kraj - Blue Star Bowling - Šumperk | Krestýn Roman / 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501 DO | Odehráno | Pardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová | Bádal Ludvík / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - ČDS Cup Hrabůvka - Čds Hrabůvka | Odehráno | Olomoucký kraj - Pohostinctví Hrabůvka - Hrabůvka | Kuchejda Lukáš / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - ČDS Cup Přerov - CDS cup Pr | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportbar Atláč - Přerov | Doudová Šárka / 18 | 20.02.2024 18:08:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - ČDS Cup Prostějov I. - ČDS Cup Prostějov I. | Odehráno | Olomoucký kraj - U Jedličky - Prostějov | Mičková Monika / 18 | 20.02.2024 18:03:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - ČDS Cup Senice na Hané - Senice na Hané - ČDS cup - 16.kolo | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportcentrum Panav - Senice na Hané | Duda Ladislav / 11 | 20.02.2024 18:29:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - ČDS Cup Šternberk - pivnice u Samsona | Odehráno | Olomoucký kraj - pivnice u Samsona - Šternberk | Všianská Pavlína / 20 | 20.02.2024 18:03:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - ČDS Cup Vidnava & Stará Červená voda - ČDS Cup 2023/24 | Odehráno | Olomoucký kraj - Modrý jelen - Vidnava | Piskacis Ladislav / 18 | 20.02.2024 18:04:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Goldstar open Nové Město pod Smrkem - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Klub Šipkárna Nové město pod Smrkem. - Nové Město pod Smrkem | Bechný Libor / 10 | 20.02.2024 17:59:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - jackopt CUP MSK Majáček Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 27 | 20.02.2024 17:02:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Nevada Bar | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Nevada Bar - Frýdek-Místek | Dujka Tomáš / 20 | 20.02.2024 17:30:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Bílina U Vraha - 501/DO | Odehráno | Ústecký kraj - U vraha - Bílina | Černíková Michaela / 11 | 20.02.2024 18:32:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Děčín Na Kopečku - JC Děčín Na Kopečku | Odehráno | Ústecký kraj - Na Kopečku - Děčín | Štěpánek Martin / 8 | 20.02.2024 17:30:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Dobranov Penzion Na Konci - jc dobranov | Odehráno | Liberecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov | Kubín Milan / 9 | 20.02.2024 18:00:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Dušníky restaurace u Dina - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 17 | 20.02.2024 19:03:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Jablonec nad Nisou U Nádraží - Jackpot 19 | Odehráno | Liberecký kraj - U Nádraží - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 24 | 20.02.2024 19:05:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Jirkov Dream Bar - JC Jirkov Dream Bar | Odehráno | Ústecký kraj - Dream Bar - Jirkov | Bláhová Monika / 19 | 20.02.2024 18:34:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Liberec Bakalářská Hospůdka - JC BAKALÁŘSKÁ | Odehráno | Liberecký kraj - Bakalářská - Liberec | Šlajch Vojtěch / 15 | 20.02.2024 18:32:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Litvínov Fotbalová hospůdka - JPC Litvínov | Odehráno | Ústecký kraj - Fotbalová hospůdka - Litvínov | Minařík Jiří / 13 | 20.02.2024 18:05:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Most Metro Music Pub - JCMost Metro Music Pub | Odehráno | Ústecký kraj - Metro Music Club - Most | Jeřábek Jiří / 9 | 20.02.2024 18:33:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Most u Kance - JC Most u Kance | Odehráno | Ústecký kraj - U Kance - Most | Cina Michael / 11 | 20.02.2024 18:33:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Podbořany Na Rozcestí - DKO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Rozcestí - Podbořany | Puchrik Rudolf / 21 | 20.02.2024 18:01:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Ročov Šipkový klub - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - ŠK Karakal Ročov - Ročov | Ševčíková Libuše / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Semily Netovka Bar 2 - JC Netovka Bar 49.kolo | Odehráno | Liberecký kraj - Netovka bar - Semily | Mašek Martin / 12 | 20.02.2024 19:00:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Skalice u České Lípy na Huti - Jackpot cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub na Huti - Skalice u České Lípy | Čechová Lucie / 8 | 20.02.2024 18:04:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Varnsdorf Pivnice Kovárna - Jackpot cup Kovárna 36 | Odehráno | Liberecký kraj - Kovárna - Varnsdorf | Míka Lukáš / 15 | 20.02.2024 18:03:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - JC Žatec U Ramba - DKO | Odehráno | Ústecký kraj - u Ramba - Žatec | Mohaupt Tomáš / 18 | 20.02.2024 18:03:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson - Miapr - Žíznivý Dromedár 23/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Dromedár - Ostrava | Kubečka Jan / 24 | 20.02.2024 18:02:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup 23/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hostinec na podloubí 71 KOZEL - Klimkovice | Kielbas Josef / 10 | 20.02.2024 17:01:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Lokálna liga Bardejov - 501 DO - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Lokálna liga Bardejov - cricket - Cricket | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Lokálna liga Bardejov - ženy - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Lokálna liga Nováky - 501DO | Odehráno | Slovensko - Mcasino - Nováky | Fábry Ľudovít / 39 | 20.02.2024 18:16:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Místní Open - bez ČP - mistni open bez cp | Odehráno | Liberecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov | Kubín Milan / 8 | 20.02.2024 18:53:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Náplavka Cup | Odehráno | Karlovarský kraj - Club Náplavka - Karlovy Vary | Sieglová Lucie / 32 | 20.02.2024 19:01:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Žíla Happy activity 2024 | Odehráno | Karlovarský kraj - Club Bar U Žíly - Chodov | Petrželka Miloš / 15 | 20.02.2024 18:32:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - MJČ Pivní bar Vltava ČB - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhartová Hana / 17 | 20.02.2024 19:01:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - MJČ U Martínků Besednice - 501/DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Martínků - Besednice | Kytka František / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - MJČ Velká Maxima ČK - jednotlivci | Odehráno | Jihočeský kraj - Velká Maxima - Český Krumlov | Hudák Radek / 15 | 20.02.2024 18:04:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - MJM Open - Cafe bar Na Paletě Vyškov I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Café bar na Paletě - Vyškov | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - MJM Open - Hosp. Na hřišti Jundrov I - MJM Open - Hosp. Na hřišti Jundrov I | Odehráno | Jihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - Brno | Hladík Jiří / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - MJM Open - Kulečník. her. Šilingrák I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Kulečníková herna Šilingrár - Brno | Kulich Miloš / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - MJM Open - Na Kulecu Brno I - 501DO | Odehráno | Jihomoravský kraj - Na Kulecu - Brno | Keprtová Gabriela / 26 | 20.02.2024 18:04:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - MJM Open - Pivní bar Lidická II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivní bar Lidická - Brno | Kulich Miloš / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - MJM Open - Rest. U Slunce Blansko I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Restaurace U Slunce - Blansko | Kulich Miloš / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Myslivec Tour - Myslivec Tour | Odehráno | Pardubický kraj - Myslivec Tour - Pardubice | Pešek Tomáš / 16 | 20.02.2024 18:35:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov-Šonov | Vylíčil Ondřej / 28 | 20.02.2024 18:00:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov-Šonov | Vylíčil Ondřej / 22 | 20.02.2024 18:37:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Open jednotlivci - FraJa | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - FraJa - Neratovice | Zácha Vladimír / 10 | 20.02.2024 19:08:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - 501DO - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Hospoda pod Lipami - Hrdlív | Vaňková Martina / 8 | 20.02.2024 18:32:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2740 |