Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02.02.2024 - Boston Cup Rumburk - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Boston Bistro - Rumburk | Skramužská Jana / 16 | 02.02.2024 18:00:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Bullšit Open - 501 DO a CricketCutThroat | Odehráno | Pardubický kraj - Udánská hospoda - Moravská Třebová | Kolář David / 5 | 02.02.2024 18:14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - ČDS Cup Čelčice - D.O.501 | Odehráno | Olomoucký kraj - Pohostinství Čelčice - Čelčice | Černý Karel / 12 | 02.02.2024 19:11:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - ČDS Cup Ivanovice na Hané - Ivanovice na Hané - Klub Centrum Bar | Odehráno | Olomoucký kraj - Klub centrum bar - Ivanovice na Hané | Ševčík Martin / 17 | 02.02.2024 19:03:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - ČDS Cup Počenice - čds 13 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Počenice - Počenice | Čechová Ariana / 11 | 02.02.2024 19:02:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - jackopt CUP MSK Majáček Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 12 | 02.02.2024 19:50:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Nevada | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Bar Nevada - F-M | Vnenk Rostislav / 21 | 02.02.2024 17:31:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Česká Lípa Sport Bar Honda - Jc Česká Lípa 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 15 | 02.02.2024 18:31:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Charvatce pohostinství - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pohostinství Charvatce - Charvatce | Vokoun Martin / 17 | 02.02.2024 19:01:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Děčín Corso - JC Děčín Corso | Odehráno | Ústecký kraj - Corso - Děčín | Čáp Milan / 11 | 02.02.2024 18:01:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace - jackpot | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 23 | 02.02.2024 19:00:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Jablonec nad Nisou U Nádraží - Jackpot 19 | Odehráno | Liberecký kraj - U Nádraží - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 26 | 02.02.2024 19:11:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Jílové u Držkova - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Hospůdka Jílové - Jílové u Držkova | Vágner Jan / 5 | 02.02.2024 19:11:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Kadaň Slovan - open | Odehráno | Ústecký kraj - Slovan Kadaň - Kadaň | Dvořák Jakub / 26 | 02.02.2024 18:05:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Liberec Bakalářská Hospůdka - JC BAKALÁŘSKÁ | Odehráno | Liberecký kraj - Bakalářská - Liberec | Šlajch Vojtěch / 21 | 02.02.2024 18:30:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Litvínov U Hrušků - Jackpot u hrušku | Odehráno | Ústecký kraj - U Hrušků - Litvínov | Šatný Jan / 11 | 02.02.2024 18:38:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Most Fénix - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Fénix - Most | Klaban Tomáš / 15 | 02.02.2024 18:40:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Most Metro Music Pub - JCMost Metro Music Pub | Odehráno | Ústecký kraj - Metro Music Club - Most | Jeřábek Jiří / 16 | 02.02.2024 18:36:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Nový Bor Asterix Bar - Jackpot Asterix | Odehráno | Liberecký kraj - Asterix bar - Nový Bor | Kneeová Zdena / 18 | 02.02.2024 18:02:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - JC Žatec Jahoda - Jackpot cup | Odehráno | Ústecký kraj - Darts Klub Jahoda Žatec - Žatec | Mrázek Vladimír / 17 | 02.02.2024 18:04:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Jentakkap - Anna | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 6 | 02.02.2024 18:31:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - open majaček | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Open Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 15 | 02.02.2024 17:25:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Řízkárna U Orla | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna U Orla - Ostrava-Jih | Pavlíček Jiří / 10 | 02.02.2024 18:00:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - WINDSON- MIAPR CUP 20/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Sport bar Miapr - Ostrava | Vontor Miroslav / 13 | 02.02.2024 18:33:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Lokálna liga Brezno - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dart club - Brezno | Pocklan Peter / 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Lokálna liga Brezno - ženy - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dart club - Brezno | Pocklan Peter / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Lokálna liga Kaleráb Prievidza - MLKPD 21 | Odehráno | Slovensko - Kaleráb - Prievidza | Šmátralová Zuzana / 27 | 02.02.2024 18:37:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Lokálna liga Rožňava - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Hostinec Snaha - Rožňava | Ziman Martin / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Lokálna liga Závada pod Čiernym vrchom - Jajo 05 | Odehráno | Slovensko - Zavada - Zavada | Hedera Jan / 17 | 02.02.2024 18:36:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Lokálna liga Žilina - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Kolkáreň Tulák - Žilina | Gráč Dušan / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Mikuleč Cup - 301DO | Odehráno | Pardubický kraj - Pivnice Mikuleč - Mikuleč | Bádal Ludvík / 25 | 02.02.2024 18:57:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Místní Open Karlovarsko dvojice - Hron Hron | Odehráno | Karlovarský kraj - Nikola - Kraslice | Hron Vladimír / 11 | 02.02.2024 18:27:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Krusty bar - Cheb | Redl Vlastimil / 9 | 02.02.2024 18:52:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Sport bar Alex - Sokolov | Mucha Miroslav / 20 | 02.02.2024 19:01:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJČ Hexpool ČB - MJČ 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Kulečníková herna Hexpool - České Budějovice | Mrázková Lucie / 17 | 02.02.2024 19:13:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJČ Pivní bar Vltava ČB - 501 DO jednotlivci | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhartová Hana / 41 | 02.02.2024 21:51:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJM Open - Horní Bojanovice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Obecní budova - Horní Bojanovice | Toncar Martin / 14 | 02.02.2024 19:05:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJM Open - Pivní bar Lidická I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivní bar Lidická - Brno | Kulich Miloš / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJM Open - Pivnice Osmička I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Osmička - Brno | Dočkal Jakub / 26 | 02.02.2024 19:25:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJM Open - Pivnice U Papáji I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Papáji - Brno | Kulich Miloš / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJM Open - Pivnice U Ričího Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Ričího - Brno | Bezůšek Pavel / 9 | 02.02.2024 18:40:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJM Open - Pohostinství Deštná I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Deštná - Deštná | Kulhavý František / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJM Open - R. Na Hříšti Chrlice II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Na Hřišti Chrlice - Brno | Kulich Miloš / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJM Open - Restaurace Fako I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Restaurace Fako - Brno | Kulich Miloš / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJM Open - Sport bar Třebíč I - MJM Open - Sport bar Třebíč I/5 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Sport Aréna - Třebíč | Novotný Dušan / 20 | 02.02.2024 18:04:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJM Open - Topas Club Brno I - 501 DKO | Odehráno | Jihomoravský kraj - Topas Club - Brno | Kříž Martin / 8 | 02.02.2024 19:15:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MJM Open - Yellou Fish Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Yellow fish - Brno | Kulich Miloš / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 hlavní | Odehráno | Plzeňský kraj - U Komína - Plzeň | Kučera Jiří / 16 | 02.02.2024 17:41:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 LL | Odehráno | Plzeňský kraj - U Komína - Plzeň | Kučera Jiří / 9 | 02.02.2024 19:22:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - Haltrava - Klenčí pod Čerchovem | Rojt Jiří / 33 | 02.02.2024 19:07:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2740 |