Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.02.2024 - MJČ U Žáby Dubičné - 501 D.O | Odehráno | Jihočeský kraj - U Žáby DUbičné - Dubičné | Masař Petr / 33 | 05.02.2024 19:00:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - MJM Open - Pivnice Kalinka Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Kalinka - Brno | Bičan Robert / 16 | 05.02.2024 18:30:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - MJM Open - U mě a U tebe Šošůvka I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - U Mě a U Tebe - Šošůvka | Kulich Miloš / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - MJM Open - Yellou Fish Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Yellow fish - Brno | Kulich Miloš / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Open jednotlivci - Pivni Jistota - 301 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 9 | 05.02.2024 19:04:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - PP Tour - 4.kolo, DKO/501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 36 | 05.02.2024 18:30:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - bar chrpa dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 7 | 05.02.2024 19:07:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Bulls - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Frei Pavel / 7 | 05.02.2024 18:59:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4 | Menšík Radek / 8 | 05.02.2024 19:09:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 12 | 05.02.2024 19:02:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Středočeský pohár základní - Bulls - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Frei Pavel / 15 | 05.02.2024 19:53:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Středočeský pohár základní - DO501 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Chabařovická - Praha | Zajíčková Adéla / 9 | 05.02.2024 18:35:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4 | Menšík Radek / 16 | 05.02.2024 20:10:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 28 | 05.02.2024 19:57:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci 501 DKO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 12 | 05.02.2024 21:04:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Středočeský pohár základní - Pivni Jistota Singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 11 | 05.02.2024 20:23:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - SVK - Cricket Open - CRICKET MUŽI | Odehráno | Slovensko - EKOMA - ZVOLEN | Kirchner Karol / 45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 31 | 05.02.2024 19:31:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 31 | 05.02.2024 18:32:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DKO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sklípek - Vrchlabí | Jirásek Jan / 4 | 04.02.2024 10:28:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jackpot cup | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hospoda U hřiště - Milotice nad Opavou | Machátová Tereza / 10 | 04.02.2024 14:04:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Švýcar | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Nároďák - Žacléř | Kraus Filip / 7 | 04.02.2024 18:42:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - ČDS Cup Olomouc IV. - ČDS Cup ol. IV. | Odehráno | Olomoucký kraj - Pivnice Zenit - Olomouc | Doubravová Tereza / 11 | 04.02.2024 15:57:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - ČDS Cup Prostějov II. - 501 D.O. | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 22 | 04.02.2024 16:45:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hospůdka Meteor - Vratimov | Mališ Ondřej / 13 | 04.02.2024 15:02:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hospůdka Meteor - Vratimov | Mališ Ondřej / 6 | 04.02.2024 17:21:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Filipek | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Sport bar Miapr - Ostrava | Perutková Radka / 10 | 04.02.2024 15:05:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson-Miapr Cup 20/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 23 | 04.02.2024 17:30:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Lokálna liga Bardejov - 501 DO - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Lokálna liga Bardejov - cricket - Cricket | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Lokálna liga Bardejov - ženy - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Lokálna liga Vrútky - 19.kolo501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Lokálna liga Vrútky - ženy - 16.kolo501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - 501DO part II | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Šipkový klub U Ládi - Královec | Miščuk Ladislav / 7 | 04.02.2024 16:14:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Open KHK-S jednotlivci - 501 DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Šipkový klub U Ládi - Královec | Miščuk Ladislav / 7 | 04.02.2024 13:29:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - 501 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 15 | 04.02.2024 18:09:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - High score | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 10 | 04.02.2024 20:02:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 301 | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - U Truta - Trutnov | Vylíčil Ondřej / 7 | 03.02.2024 15:49:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - U Truta - Trutnov | Vylíčil Ondřej / 10 | 03.02.2024 15:42:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DKO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sklípek - Vrchlabí | Jirásek Jan / 8 | 03.02.2024 19:15:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - MUŽI | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 5 | 03.02.2024 19:06:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Test | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - U Truta - Trutnov | Vylíčil Ondřej / 8 | 09.02.2024 13:33:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Bez započítání do žebříčku - TEST notifikací | Odehráno | Plzeňský kraj - Sokolovna - Křimice | Šmrha Jan / 6 | 03.02.2024 19:13:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501 DO | Odehráno | Pardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová | Bádal Ludvík / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - jackopt CUP MSK Majáček Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 19 | 03.02.2024 17:01:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 10 | 03.02.2024 18:06:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - JC Děčín Sport Bar Florida - JC Děčín Sport Bar Florida | Odehráno | Ústecký kraj - FLORIDA - Děčín | Hrnčíř Zbyněk / 14 | 03.02.2024 17:01:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - JC Dušníky restaurace u Dina - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 20 | 03.02.2024 20:03:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - JC Litvínov Korbel II - JC Korbel 2 | Odehráno | Ústecký kraj - Korbel 2 - Litvínov | David Karel / 9 | 03.02.2024 19:07:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - JC Most Bar Na Pekárně - jpc | Odehráno | Ústecký kraj - Bar Na Pekárně - Most | Směja Radek / 16 | 03.02.2024 18:01:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2740 |