Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02.02.2024 - Pitbull Cup Hrádek nad Nisou - Pitbull | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 20 | 02.02.2024 20:36:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Šipkování U Husy - Tabulka | Odehráno | Plzeňský kraj - Hostinec U zlaté husy - Přeštice | Krieglstein Radim / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - SKORI TOUR Dušejov - MO -MUŽI | Odehráno | Vysočina - Na hřišti - Dušejov | Krejčí Bohumil / 25 | 02.02.2024 19:38:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - SKORI TOUR Dušejov - High Score - MO - High score | Odehráno | Vysočina - Na hřišti - Dušejov | Krejčí Bohumil / 23 | 02.02.2024 18:32:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - 501 DO Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - Praha | Slabý Jaroslav / 16 | 02.02.2024 19:14:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - 501DO - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - Praha | Vaňková Martina / 13 | 02.02.2024 19:03:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 18 | 02.02.2024 18:58:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Portlandu - Praha | Moravec Martin / 5 | 02.02.2024 19:01:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Santa bar - Sedlec | Tauš Václav / 22 | 02.02.2024 19:14:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Plzeňka - Praha | Faltejsek Libor / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 DO Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - Praha | Slabý Jaroslav / 33 | 02.02.2024 20:40:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501DO - singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - Praha | Vaňková Martina / 27 | 02.02.2024 20:29:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 38 | 02.02.2024 20:09:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Portlandu - Praha | Moravec Martin / 10 | 02.02.2024 20:10:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Středočeský pohár základní - Pečky tour | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Siňorita - Pečky | Bulgr Josef / 29 | 02.02.2024 19:05:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Tour kraje Vysočina - 501 DO | Odehráno | Vysočina - Tajfun - Havlíčkův Brod | Bártl David / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Zapomnění - Jihlava | Novák Radek / 13 | 02.02.2024 19:21:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - hi score | Odehráno | Vysočina - Tajfun - Havlíčkův Brod | Bártl David / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Zapomnění - Jihlava | Novák Radek / 13 | 02.02.2024 18:31:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - U pěti véček - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U pěti Věček - Hradec Králové | Vraštil Otakar / 15 | 02.02.2024 18:10:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - VSM Tour Brtnice - MO jednotlivci | Odehráno | Vysočina - Klubovna - Brtnice | Švaříček Jiří / 20 | 02.02.2024 20:03:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - VSM Tour Brtnice - High Score - MO - jednotlivci | Odehráno | Vysočina - Klubovna - Brtnice | Švaříček Jiří / 20 | 02.02.2024 18:59:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DKO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Modrý Slon - Karviná | Svrčina Vladimír / 16 | 01.02.2024 17:04:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Prostějov lll | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sport Bar - Prostějov | Dohnalová Renata / 19 | 01.02.2024 18:09:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Test aplikace | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 8 | 01.02.2024 13:31:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - Botswana Cup muži - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - Botswana Cup ženy - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - ČDS Cup Bolelouc - D.O | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec u kříže - Bolelouc | Hradilová Romana / 21 | 01.02.2024 18:03:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - ČDS Cup Olomouc III. - 501 D.O. | Odehráno | Olomoucký kraj - Punat - Olomouc | Novák František / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - ČDS Cup Řídeč - Hospoda u Zlatého potoka | Odehráno | Olomoucký kraj - Hospoda u Zlatého potoka - Řídeč | Všianská Pavlína / 13 | 01.02.2024 18:07:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - Cowhand Cup Dušníky - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 8 | 01.02.2024 19:11:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU - Hlavní turnaj | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser - Lucky Looser | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - Espreso cup - zvýhodněný - open | Odehráno | Liberecký kraj - Espreso bar - Nové Město p/S | Bechný Libor / 8 | 01.02.2024 18:43:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - Havana Tour Lanškroun - 501 DO 2KO | Odehráno | Pardubický kraj - Sportcentrum LA - Lanškroun | Kubeš Michal / 18 | 01.02.2024 18:05:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šatlava - Havířov | Mendlíková Petra / 20 | 01.02.2024 17:01:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Omega | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Bar Omega - Frýdek-Místek | Vnenk Rostislav / 12 | 01.02.2024 18:00:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Bílina U Vraha - 501/DO | Odehráno | Ústecký kraj - U vraha - Bílina | Černíková Michaela / 8 | 01.02.2024 17:59:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Chotyně U Lip - 501 DKO | Odehráno | Liberecký kraj - Hospoda u Lip - Chotyně | Dlouhý Jiří / 15 | 01.02.2024 18:30:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Děčín Na Kopečku - JC Děčín Na Kopečku | Odehráno | Ústecký kraj - Na Kopečku - Děčín | Koreš Jiří / 14 | 01.02.2024 17:35:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Dobranov Penzion Na Konci - jc dobranov | Odehráno | Liberecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov | Kubín Milan / 9 | 01.02.2024 18:04:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Evaň u Vojtěcha - JC Evaň - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pizzeria Bar u Vojtěcha - Evaň | Zloch Vojtěch / 16 | 01.02.2024 19:03:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře - JC - u Bakaláře | Odehráno | Liberecký kraj - Hospůdka u Bakaláře - Jablonec nad Nisou | Reczai Miroslav / 14 | 01.02.2024 19:06:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Jirkov Dream Bar - JC Jirkov Dream Bar | Odehráno | Ústecký kraj - Dream Bar - Jirkov | Bláhová Monika / 13 | 01.02.2024 18:31:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Liberec Klub 44 - Jackpot Cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 10 | 01.02.2024 20:16:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Liberec Restaurace u Martina - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - U martina - Liberec | Chobot Martin / 9 | 01.02.2024 18:31:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Liberec Sportbar Kolečko - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Kolečko - Liberec | Vunderer Milan / 16 | 01.02.2024 18:31:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Litvínov Loutkárna - JC Loutkárna | Odehráno | Ústecký kraj - Loutkárna - Litvínov | Dostál Václav / 11 | 01.02.2024 18:09:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Most Česká pivnice - Most,Ceska | Odehráno | Ústecký kraj - Česká pivnice - Most | Zajíc Martin / 18 | 01.02.2024 18:31:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2024 - JC Most u Kance - JC Most u Kance | Odehráno | Ústecký kraj - U Kance - Most | Cina Michael / 9 | 01.02.2024 18:48:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2731 |