Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 15 | 07.02.2024 18:15:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Česká Lípa Březňačka Centrál - Jackpot Cup Ceská Lípa 07.02.24 | Odehráno | Liberecký kraj - Herna bar Centrál - Česká Lípa | Kolářová Jana / 12 | 07.02.2024 18:01:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Charvatce pohostinství - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pohostinství Charvatce - Charvatce | Vokoun Martin / 21 | 07.02.2024 19:02:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Děčín Corso - JC Děčín Corso | Odehráno | Ústecký kraj - Corso - Děčín | Čáp Milan / 9 | 07.02.2024 18:01:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Frýdlant Bowling club & bar - jednotlivci | Odehráno | Liberecký kraj - Bowling - Frýdlant | Zavadil Lukáš / 11 | 07.02.2024 18:05:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace - jackpot | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 13 | 07.02.2024 18:31:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Jablonec U Nás - Jackpot | Odehráno | Liberecký kraj - U Nas - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 15 | 07.02.2024 18:40:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Liberec Sportbar Balón - JC 18:15 | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 14 | 07.02.2024 18:16:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Ludvíkovice Starý Šenk - Jc Ludvíkovice | Odehráno | Ústecký kraj - Starý Šenk - Ludvíkovice | Kreidl Petr / 22 | 07.02.2024 18:01:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Mimoň Český Lev - JC Mimoň Český Lev | Odehráno | Liberecký kraj - Mimoň - Český Lev | Pekař Zdeněk / 14 | 07.02.2024 18:06:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Most Bar Na Pekárně - Jpc | Odehráno | Ústecký kraj - Na pekárně - Most | Véghová Miluše / 10 | 07.02.2024 18:05:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Caffe Bar Duo - Most | Zajíc Roman / 13 | 07.02.2024 18:00:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Most Na Náměstíčku - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Náměstíčku - Most | Mach Jakub / 13 | 07.02.2024 18:31:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Nový Bor Asterix Bar - Jackpot Asterix | Odehráno | Liberecký kraj - Asterix bar - Nový Bor | Kneeová Zdena / 12 | 07.02.2024 18:01:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Smržovka Kino Klub - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Kino klub - Smržovka | Vágner Jan / 11 | 07.02.2024 18:39:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Třeboutice U Kapličky - Jackpot Cup č.43 | Odehráno | Ústecký kraj - U kapličky - Třeboutice | Hlavnička Jaroslav / 6 | 07.02.2024 19:08:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - JC Žatec Jahoda - jackpot CUP | Odehráno | Ústecký kraj - Darts Klub Jahoda - Žatec | Steppan Miroslav / 18 | 07.02.2024 18:30:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Klubový open MSK Pedro Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Pedro - Karviná | Stolá Stanislava / 12 | 07.02.2024 17:05:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr - Modry krocan 21/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Modrý krocan - Ostrava | Plevová Jana / 17 | 07.02.2024 18:00:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Lokálna liga Kaleráb Prievidza - ML 22 | Odehráno | Slovensko - Kaleráb - Prievidza | Šmátralová Zuzana / 30 | 07.02.2024 18:30:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 | Odehráno | Karlovarský kraj - Republica Bar - Karlovy Vary | Mäsár Milan / 18 | 07.02.2024 19:05:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJČ Na Piketě JH - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Na Piketě JH - Jindřichův Hradec | Matějková Anna / 10 | 07.02.2024 18:46:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJČ Na Zvíkově Písek - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Restaurace na Zvíkově - Písek | Černý Milan / 19 | 07.02.2024 18:59:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJČ Pod Kletí Holubov - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pod Kletí - Holubov | Červenka Michal / 14 | 07.02.2024 17:11:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJČ U Švejka ČB - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - U Švejka - České Budějovice | Granovová Eliška / 8 | 07.02.2024 18:52:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJČ Žabovřesky - MJČ Žabovřesky | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Žabáka - Žabovřesky | Titz Roman / 16 | 07.02.2024 19:03:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJM Open - M13 Darts club I - 501 DO | Odehráno | Jihomoravský kraj - m13 darts club - Brno | Kopuletý Michal / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJM Open - Na Kulecu Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Ns Kulecu - Brno | Kulich Miloš / 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJM Open - Pivárna Sloup I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivárna Sloup - Sloup | Kulich Miloš / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJM Open - Pivnice U Papáji I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Papáji - Brno | Kulich Miloš / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJM Open - Pivnice U Remlina I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Remlina - Brno | Kulich Miloš / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJM Open - Rest. Na Hříšti Chrlice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Na Hřišti Chrlice - Brno | Kulich Miloš / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJM Open - Rocky sport bar Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Rocky sport bar - Brno | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJM Open - Sport bar Třebíč I - MJM Open - Sport bar Třebíč I/4 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Sport Bar - Třebíč | Novotný Dušan / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJM Open - Tatran Kohoutovice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Tatran - Brno | Pokorný Michal / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - MJM Open - Topas Club Brno I - 501dko | Odehráno | Jihomoravský kraj - Topas Club - Brno | Kříž Martin / 11 | 07.02.2024 19:00:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - O pohár Sparty - O pohár Sparty Úpice 2024 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 19 | 07.02.2024 19:05:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Orel Dart Open (Maršovák) - Maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Tomcsányi Aleš / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Šipkování v Papiňáku - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 16 | 07.02.2024 18:12:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Šipkování v Papiňáku Lucky Looser - 501LL | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 10 | 07.02.2024 20:37:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 10 | 07.02.2024 19:00:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice-Pivni Jistota | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 9 | 07.02.2024 19:04:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu Bar 7.2.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu Bar - Praha | Dvořák Matěj / 7 | 07.02.2024 19:05:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Club EF - Mníšek pod Brdy | Leinveber Zdeněk / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501do | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Pod lesem - Králův Dvůr | Lukáč Roman / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Středočeský pohár základní - Devítka 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 21 | 07.02.2024 19:59:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pipkin - Praha | Kyselová Hana / 6 | 07.02.2024 19:18:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Středočeský pohár základní - Pivni Jistota Singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 19 | 07.02.2024 20:13:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Středočeský pohár základní - Yondu Bar 7.2. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu Bar - Praha | Dvořák Matěj / 14 | 07.02.2024 20:02:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Tour kraje Vysočina 501DO | Odehráno | Vysočina - Pivnice - Přibyslav Pivnice | Jenšík Ondřej / 13 | 07.02.2024 19:20:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |