Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - Tour kraje Vysocina -hi score | Odehráno | Vysočina - Pivnice - Přibyslav Pivnice | Jenšík Ondřej / 13 | 07.02.2024 18:46:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Turnaje U Kance - 501 DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - Pivnice U Kance - Plzeň | Suttý Roman / 9 | 07.02.2024 19:00:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - U pěti véček - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U pěti Věček - Hradec Králové | Vraštil Otakar / 20 | 07.02.2024 18:10:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 9 | 07.02.2024 18:01:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - A Pracovní Varan dvojice - 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Pivovar Albrecht - Frýdlant | Široký Petr / 4 | 06.02.2024 21:08:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 301dko | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sklípek - Vrchlabí | Jirásek Jan / 16 | 06.02.2024 20:04:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Pivovar Albrecht - Frýdlant | Široký Petr / 9 | 06.02.2024 21:17:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 8 | 06.02.2024 19:01:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS CUP Komárov | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hostinec na Rychtě - Komárov | Vlha Tomáš / 8 | 06.02.2024 18:01:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Cup Pivnice Knihovna | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Pivnice Knihovna - Olomouc I. | Trilč Patrik / 10 | 06.02.2024 18:00:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Cup Senice na Hané 14.kolo | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sportcentrum Panav - Senice na Hané | Parma Lukáš / 13 | 06.02.2024 18:29:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová | Bádal Ludvík / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - ČDS Cup Hrabůvka - Čds Hrabůvka | Odehráno | Olomoucký kraj - Pohostinctví Hrabůvka - Hrabůvka | Kuchejda Lukáš / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - ČDS Cup Přerov - CDS cup Pr | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportbar Atláč - Přerov | Doudová Šárka / 15 | 06.02.2024 18:06:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - ČDS Cup Prostějov I. - ČDS Cup Prostějov I. | Odehráno | Olomoucký kraj - U Jedličky - Prostějov | Mičková Monika / 15 | 06.02.2024 18:03:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - ČDS Cup Šternberk - pivnice u Samsona | Odehráno | Olomoucký kraj - pivnice u Samsona - Šternberk | Všianská Pavlína / 20 | 06.02.2024 18:01:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - ČDS Cup Vidnava & Stará Červená voda - ČDS Cup 2023/24 | Odehráno | Olomoucký kraj - Modrý jelen - Vidnava | Piskacis Ladislav / 21 | 06.02.2024 18:04:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Goldstar open Nové Město pod Smrkem - zv - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Klub Šipkárna Nové město pod Smrkem. - Nové Město pod Smrkem | Bechný Libor / 8 | 06.02.2024 18:00:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - jackopt CUP MSK Majáček Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 33 | 06.02.2024 17:04:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Nevada Bar | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Nevada Bar - Frýdek-Místek | Dujka Tomáš / 18 | 06.02.2024 17:31:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Bílina U Vraha - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - U Vraha - Bílina | Strunzová Jitka / 12 | 06.02.2024 18:29:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Děčín Na Kopečku - 62.JC Děčín Na Kopečku | Odehráno | Ústecký kraj - Kopeček - Děčín | Husák Libor / 13 | 06.02.2024 17:29:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Dobranov Penzion Na Konci - jc dobranov | Odehráno | Liberecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov | Kubín Milan / 9 | 06.02.2024 18:02:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Dušníky restaurace u Dina - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 10 | 06.02.2024 19:01:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Jablonec nad Nisou U Nádraží - Jackpot 19 | Odehráno | Liberecký kraj - U Nádraží - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 14 | 06.02.2024 19:12:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Jirkov Dream Bar - JC Jirkov Dream Bar | Odehráno | Ústecký kraj - Dream Bar - Jirkov | Bláhová Monika / 13 | 06.02.2024 18:30:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Liberec Bakalářská Hospůdka - JC BAKALÁŘSKÁ | Odehráno | Liberecký kraj - Bakalářská - Liberec | Šlajch Vojtěch / 13 | 06.02.2024 18:31:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Liberec Klub 44 - Jackpot Cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 12 | 06.02.2024 20:09:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Litvínov Fotbalová hospůdka - JPC Litvinov | Odehráno | Ústecký kraj - Fotbalová - Litvínov | Dostál Václav / 17 | 06.02.2024 18:01:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Mimoň Domeček - JC MIMOŇ | Odehráno | Liberecký kraj - Klubovna Domeček - Mimoň | Audy Augustin / 6 | 06.02.2024 18:05:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Most Metro Music Pub - JCMost Metro Music Pub | Odehráno | Ústecký kraj - Metro Music Club - Most | Jeřábek Jiří / 11 | 06.02.2024 18:31:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Most u Kance - JC Most u Kance | Odehráno | Ústecký kraj - U Kance - Most | Cina Michael / 6 | 06.02.2024 18:41:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Podbořany Na Rozcestí - DKO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Rozcestí - Podbořany | Puchrik Rudolf / 16 | 06.02.2024 18:06:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Ročov Šipkový klub - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - ŠK Karakal Ročov - Ročov | Ševčíková Libuše / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Semily Netovka Bar 2 - JC Netovka Bar 45.kolo | Odehráno | Liberecký kraj - Netovka bar - Semily | Mašek Martin / 9 | 06.02.2024 19:02:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Skalice u České Lípy na Huti - Jackpot cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub na Huti - Skalice u České Lípy | Čechová Lucie / 9 | 06.02.2024 18:00:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Varnsdorf Pivnice Kovárna - Jackpot cup Kovárna 33 | Odehráno | Liberecký kraj - Kovárna - Varnsdorf | Míka Lukáš / 17 | 06.02.2024 18:02:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - JC Žatec U Ramba - DKO | Odehráno | Ústecký kraj - u Ramba - Žatec | Mohaupt Tomáš / 13 | 06.02.2024 18:01:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson - Miapr - Žíznivý Dromedár 21/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Dromedár - Ostrava | Kubečka Jan / 18 | 06.02.2024 18:00:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup 2135 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hostinec na podloubí 71 KOZEL - Klimkovice | Kielbas Josef / 16 | 06.02.2024 17:01:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Lokálna liga Nováky - ML 501 Nováky | Odehráno | Slovensko - Mcasino - Nováky | Fábry Ľudovít / 39 | 06.02.2024 18:16:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Místní Open 501 DO - Sokec Cup | Odehráno | Jihomoravský kraj - Sokolovna - Boskovice | Kváčala Tomáš / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Náplavka Cup | Odehráno | Karlovarský kraj - Club Náplavka - Karlovy Vary | Sieglová Lucie / 35 | 06.02.2024 19:01:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Žíla Happy activity 2024 | Odehráno | Karlovarský kraj - Club Bar U Žíly - Chodov | Petrželka Miloš / 20 | 06.02.2024 18:33:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - MJČ Pivní bar Vltava ČB - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhartová Hana / 28 | 06.02.2024 19:01:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - MJČ U Martínků Besednice - 501/DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Martínků - Besednice | Kytka František / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - MJČ Velká Maxima ČK - jednotlivci | Odehráno | Jihočeský kraj - Velká Maxima - Český Krumlov | Hudák Radek / 17 | 06.02.2024 18:09:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - MJM Open - Kulečník. her. Šilingrák I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Kulečníková herna Šilingrár - Brno | Kulich Miloš / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - MJM Open - Pivní bar Lidická II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivní bar Lidická - Brno | Kulich Miloš / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.02.2024 - MJM Open - Rest. U Slunce Blansko I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Restaurace U Slunce - Blansko | Kulich Miloš / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |