Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.02.2024 - JC Most Na Náměstíčku - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Náměstíčku - Most | Mach Jakub / 23 | 03.02.2024 18:30:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - JC Nový Bor Fair Play - JC | Odehráno | Liberecký kraj - Fair Play - Nový Bor | Schlenkerová Nikola / 6 | 03.02.2024 18:32:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - JC Třeboutice U Kapličky - Jackpot Cup č. 42 | Odehráno | Ústecký kraj - U kapličky - Třeboutice | Hlavnička Jaroslav / 12 | 03.02.2024 19:06:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - JC Žerotín Hospoda - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Žerotínska hospoda - Žerotín | Konejl Josef / 15 | 03.02.2024 19:00:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Jentakkap - dabl | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Goldmannová Anna / 6 | 03.02.2024 22:00:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Klubový open MSK - dvojice - Miapr Sobota losované dvojice | Odehráno | Moravskoslezský kraj - MIAPR - Ostrava | Herda Tomáš / 15 | 03.02.2024 14:42:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Klubový open MSK - dvojice - Zimní turnaj Mixů | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hero - Ostrava | Vajdíková Ivana / 29 | 03.02.2024 11:31:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Herna Ural - Ostrava | Dobrík Petr / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Hero cup 2024 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Hero - Ostrava | Folvarčný Patrik / 25 | 03.02.2024 18:54:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Sobotní Miapr | Odehráno | Moravskoslezský kraj - MIAPR - Ostrava | Herda Tomáš / 50 | 03.02.2024 16:00:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Lokálna liga Zlaté Moravce - 501 DO | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Lokálna liga Zlaté Moravce - ženy - 501 DO Ženy | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 7 | 03.02.2024 20:02:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Miestny open bez rebričku - 501 DO | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 18 | 03.02.2024 17:50:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Místní Open 501 DO - 1. Turnaj Na Kulecu | Odehráno | Jihomoravský kraj - Na Kulecu - Brno | Bičan Robert / 19 | 03.02.2024 17:06:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - MJM Open - Bejvávalo U Kolečka I - 501 DKO | Odehráno | Jihomoravský kraj - Bejvávalo U Kolečka - Brno | Kačanolli Fitim / 19 | 03.02.2024 19:30:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - MJM Open - Ob. hospoda Chvalkovice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Obecní hospoda - Chvalkovice | Kulich Miloš / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - MJM Open - Pivnice Na Sýpce I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Na Sýpce - Brno | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - MJM Open - Pivnice U Remlina I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Remlina - Brno | Kulich Miloš / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - MJM Open - U Lesíka Třebíč I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - U Lesíka - Třebíč | Kulich Miloš / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 DO 3.2 | Odehráno | Plzeňský kraj - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 26 | 03.02.2024 19:30:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - ODPADLÍCI | Odehráno | Plzeňský kraj - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 12 | 03.02.2024 21:40:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Nezapočítávat - 501KO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sklípek - Vrchlabí | Jirásek Jan / 7 | 03.02.2024 20:15:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Nezapočítávat - Švýcar | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sklípek - Vrchlabí | Jirásek Jan / 8 | 03.02.2024 19:37:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Open Jesenicko jednotlivci - Mládež Kraš | Odehráno | Olomoucký kraj - Kulturní dům - Velká Kraš | Bernard Vladimír / 10 | 03.02.2024 14:10:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Open Libereckého kraje - dvojice - dvojice winter | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 14 | 03.02.2024 11:20:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Open Libereckého kraje - jednotlivci - jednotlivci | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 36 | 03.02.2024 15:39:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Open Olomoucko dvojice - Dvojice KRAŠ | Odehráno | Olomoucký kraj - Kulturní dům - Kraš | Bernard Vladimír / 33 | 03.02.2024 11:00:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Open Olomoucko muži - MUŽI Kraš | Odehráno | Olomoucký kraj - Kulturní dům - Kraš | Bernard Vladimír / 57 | 03.02.2024 15:15:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - 301 SO | Odehráno | Olomoucký kraj - Hospůdka Černá cesta - Olomouc | Špička Zdeněk / 30 | 03.02.2024 15:11:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Open Olomoucko ženy - ŽENY Kraš | Odehráno | Olomoucký kraj - Kulturní dům - Velká Kraš | Bernard Vladimír / 12 | 03.02.2024 14:54:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Open Ústeckého kraje - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pšov - Pšov | Tomov Ladislav / 12 | 03.02.2024 20:29:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Sova CUP - Sobotní Sova | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec Králové | Rohr Milan / 26 | 03.02.2024 18:10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - 501DO - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Vaňková Martina / 12 | 03.02.2024 19:10:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 7 | 03.02.2024 16:02:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Kalina Daniel / 11 | 03.02.2024 19:06:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu bar 3.2.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 17 | 03.02.2024 19:11:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501DO - singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Vaňková Martina / 24 | 03.02.2024 20:47:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Středočeský pohár základní - Devítka 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 19 | 03.02.2024 17:50:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Středočeský pohár základní - Sportbar Hostivař 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Kalina Daniel / 23 | 03.02.2024 20:23:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Středočeský pohár základní - Yondu bar3.2. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 35 | 03.02.2024 19:52:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - SVK - Cricket Open - Cricket | Odehráno | Slovensko - KD - Nováky | Kirchner Karol / 78 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - SVK - TOP - 501 DO | Odehráno | Slovensko - KD - Nováky | Kirchner Karol / 129 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - SVK - TOP Juniori (do 18 rokov) - 501 DO | Odehráno | Slovensko - KD - Nováky | Kirchner Karol / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - SVK - TOP ženy - 501 DO | Odehráno | Slovensko - KD - Nováky | Kirchner Karol / 49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Tour kraje Vysočina - 501DO | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Bílek Radek / 20 | 03.02.2024 19:46:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - Highscore | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Bílek Radek / 20 | 03.02.2024 18:30:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Úpické dvojice - agnes | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Goldmannová Anna / 6 | 03.02.2024 19:02:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2024 - Z pekárny do Elposu cup - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - A Pracovní Varan muži - 501DKO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sladovnická - Plzen | Fuja Miroslav / 11 | 02.02.2024 17:04:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2024 - Benešovský medvěd - DKO 501 jednotlivci | Odehráno | Ústecký kraj - MSK - Benešov nad Ploučnicí | Jahodová Monika / 19 | 02.02.2024 18:47:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2740 |