Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.02.2022 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 15 | 16.02.2022 18:02:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2022 - Cricket Tour - cricket tour 4 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 5 | 15.02.2022 19:23:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2022 - Mistrovství Úpicka doplňkový - 501 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 6 | 15.02.2022 20:31:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2022 - TruToulka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Hospoda - Trutnov-Voletiny | Görner Vít / 12 | 15.02.2022 20:13:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.02.2022 - TruToulka kat. C+ - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Hospoda - Trutnov-Voletiny | Görner Vít / 14 | 15.02.2022 18:03:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2022 - Mistrovství Úpicka - SŠ | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 6 | 13.02.2022 15:48:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2022 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 17 | 12.02.2022 15:20:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2022 - Úpické dvojice - agnes | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 18 | 12.02.2022 18:59:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2022 - Mistrovství Úpicka doplňkový - ZLBD | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 12 | 11.02.2022 20:22:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2022 - Zlatý Bažant - ZLB | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 12 | 11.02.2022 18:18:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2022 - Dámská jízda - anna | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 14 | 10.02.2022 18:59:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2022 - Dámská jízda doplňkový - anina | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 15 | 10.02.2022 21:03:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2022 - Mistrovství Úpicka - BTD | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 9 | 10.02.2022 19:07:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2022 - Vagon - Vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 11 | 10.02.2022 18:41:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2022 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 29 | 09.02.2022 19:08:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2022 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Horák Karel / 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2022 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 11 | 09.02.2022 18:03:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2022 - TruToulka doplňkový - Bonusový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Kocianová Pavlína / 22 | 08.02.2022 21:20:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2022 - TruToulka Open - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Kocianová Pavlína / 26 | 08.02.2022 18:02:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2022 - Master KHK-S dvojice muži bez ČP - Dvojice muži | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Kulturní dům - Havlovice | Vylíčil Ondřej / 16 | 05.02.2022 10:06:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2022 - Master KHK-S dvojice ženy bez ČP - Dvojice ženy | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Kulturní dům - Havlovice | Vylíčil Ondřej / 7 | 05.02.2022 10:07:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2022 - Master KHK-S junioři & juniorky bez ČP - Junioři/ky | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Kulturní dům - Havlovice | Vylíčil Ondřej / 9 | 05.02.2022 09:43:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2022 - Master KHK-S žáci & žákyně bez ČP - Žactvo | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Kulturní dům - Havlovice | Vylíčil Ondřej / 7 | 05.02.2022 09:44:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2022 - Nominační Master KHK-S muži (KJH) - Nominační muži | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Kulturní dům - Havlovice | Vylíčil Ondřej / 36 | 05.02.2022 13:06:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2022 - Nominační Master KHK-S ženy (KJH) - Nominační ženy | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Kulturní dům - Havlovice | Vylíčil Ondřej / 15 | 05.02.2022 13:09:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2022 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 18 | 05.02.2022 15:09:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2022 - Open KHK-S mládež - Open mládež | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Kulturní dům - Havlovice | Vylíčil Ondřej / 14 | 05.02.2022 11:17:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2022 - Pohár W-Sportu dvojic - PWS dvojic | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Kulturní dům - Havlovice | Vylíčil Ondřej / 27 | 05.02.2022 16:11:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2022 - TOP Master KHK-S muži (KJH) - TOP muži | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Kulturní dům - Havlovice | Vylíčil Ondřej / 0 | 05.02.2022 08:56:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.02.2022 - TOP Master KHK-S ženy (KJH) - TOP ženy | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Kulturní dům - Havlovice | Vylíčil Ondřej / 8 | 05.02.2022 08:57:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.02.2022 - Zlatý Bažant - 501 hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 8 | 04.02.2022 18:15:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2022 - Skalka Cup - XXX | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Bedlivý Pavel / 9 | 03.02.2022 19:02:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2022 - Skalka Cup doplňkový - Zzz | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Bedlivý Pavel / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.02.2022 - Vagon - Vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 7 | 03.02.2022 20:01:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2022 - O pohár Sparty - Střed | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Bedlivý Pavel / 24 | 02.02.2022 19:06:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2022 - O pohár Sparty doplňkový - fggghg | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Bedlivý Pavel / 14 | 02.02.2022 22:24:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2022 - Orel Dart Open (Maršovák) - Maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Mervart Martin / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.02.2022 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 11 | 02.02.2022 18:04:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2022 - Cricket Tour - cricket tour 3 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 5 | 01.02.2022 19:10:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2022 - Mistrovství Úpicka doplňkový - 501 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 5 | 01.02.2022 20:59:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2022 - TruToulka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Družba - Trutnov | Téra Marek / 20 | 01.02.2022 21:17:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.02.2022 - TruToulka kat. B+ - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Družba - Trutnov | Téra Marek / 24 | 01.02.2022 18:02:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.01.2022 - Mistrovství Úpicka doplňkový - spc4 d | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 8 | 29.01.2022 15:34:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.01.2022 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 18 | 29.01.2022 15:05:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.01.2022 - Staropramen Cup - spc4 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 10 | 29.01.2022 14:10:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.01.2022 - Mistrovství Úpicka doplňkový - Zl.Bažant 2022 d. | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 10 | 28.01.2022 19:59:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.01.2022 - Zlatý Bažant - Zl.Bažant 2022 hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 12 | 28.01.2022 18:10:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.01.2022 - MeVa Cup - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Kejzlar Pavel / 16 | 27.01.2022 19:01:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.01.2022 - MeVa Cup doplňkový - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Kejzlar Pavel / 15 | 27.01.2022 21:21:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.01.2022 - Volné čtvrteční šipkohraní - dvojice - Batňovické dvojice 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 5 | 27.01.2022 19:19:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 3072 |