Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27.01.2022 - Volné čtvrteční šipkohraní - dvojice - Batňovické dvojice 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 5 | 27.01.2022 19:19:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.01.2022 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 28 | 26.01.2022 19:08:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.01.2022 - O pohár Sparty doplňkový - Doplňkový turnaj OPSU | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 23 | 26.01.2022 22:04:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.01.2022 - Orel Dart Open (Maršovák) - Maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Mervart Martin / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.01.2022 - Vítězná středa zvýhodněný - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 10 | 26.01.2022 18:01:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.01.2022 - TruToulka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Bubaň Pavel / 21 | 25.01.2022 20:14:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.01.2022 - TruToulka Open - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Truta - Trutnov | Bubaň Pavel / 20 | 25.01.2022 18:00:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.01.2022 - O pohár starosty Batňovic bez MSVČ - open junioři 2 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 5 | 23.01.2022 09:12:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.01.2022 - O pohár starosty Batňovic bez MSVČ - žáci 2 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 4 | 23.01.2022 09:12:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.01.2022 - Open KHK-S mládež - cricket | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 10 | 23.01.2022 11:12:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.01.2022 - Mistrovství Úpicka doplňkový - 301 master | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 13 | 22.01.2022 16:30:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.01.2022 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 21 | 22.01.2022 15:19:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.01.2022 - O pohár Žacléře - Open | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Bingo bar - Žacléř | Fronc Jaroslav / 16 | 22.01.2022 17:15:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.01.2022 - O pohár Žacléře doplňkový - Doplňkovy | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Bingo bar - Žacléř | Fronc Jaroslav / 13 | 22.01.2022 21:02:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.01.2022 - Open KHK-S doplňkový dvojice - Podivné šipkohraní - doplňkový 22.1.2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 7 | 22.01.2022 22:18:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.01.2022 - Open KHK-S jednotlivci - Podivné šipkohraní - doplňkový 22.1.2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.01.2022 - Staropramen Cup - staropramen 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 16 | 22.01.2022 14:10:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.01.2022 - Mistrovství Úpicka doplňkový - 301 master | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 10 | 21.01.2022 19:43:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.01.2022 - Zlatý Bažant - Zlatý Bažant 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 8 | 21.01.2022 18:06:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.01.2022 - Skalka Cup - Soda | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Bedlivý Pavel / 9 | 20.01.2022 19:04:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.01.2022 - Skalka Cup doplňkový - 9 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Bedlivý Pavel / 9 | 20.01.2022 20:49:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.01.2022 - Vagon - Vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 10 | 20.01.2022 19:31:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.01.2022 - Vagon dvojice - Vagon dvojice | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 5 | 20.01.2022 21:37:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.01.2022 - O pohár Sparty - Alf | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Bedlivý Pavel / 21 | 19.01.2022 19:05:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.01.2022 - O pohár Sparty doplňkový - Rodeo | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Bedlivý Pavel / 17 | 19.01.2022 21:56:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.01.2022 - Orel Dart Open trojnásobný - maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Horák Karel / 35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.01.2022 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 13 | 19.01.2022 18:01:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.01.2022 - Cricket Tour - cricket tour 2 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 10 | 18.01.2022 19:12:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.01.2022 - Cricket Tour - doplňovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 8 | 18.01.2022 21:40:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.01.2022 - TruToulka doplňkový - Bonusový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Kocianová Pavlína / 19 | 18.01.2022 20:50:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.01.2022 - TruToulka kat. C+ - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Kocianová Pavlína / 24 | 18.01.2022 18:02:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.01.2022 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 22 | 15.01.2022 15:26:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.01.2022 - Zlatý Bažant - Zl.Bažant 2022 hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 18 | 14.01.2022 18:58:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.01.2022 - Dámská jízda - dabl | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 6 | 13.01.2022 19:06:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.01.2022 - Vagon - Vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 9 | 13.01.2022 18:37:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.01.2022 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Trdlikát Libor / 29 | 12.01.2022 19:08:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.01.2022 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Horák Karel / 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.01.2022 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 16 | 12.01.2022 18:05:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.01.2022 - Womens Darts Tournament - womens darts tournament 1 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 7 | 12.01.2022 19:07:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.01.2022 - TruToulka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Hospoda - Trutnov-Voletiny | Vylíčil Ondřej / 20 | 11.01.2022 22:02:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.01.2022 - TruToulka Open - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Hospoda - Trutnov-Voletiny | Vylíčil Ondřej / 30 | 11.01.2022 18:02:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.01.2022 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 22 | 08.01.2022 15:12:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.01.2022 - Staropramen Cup - doplňovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 7 | 08.01.2022 15:38:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.01.2022 - Staropramen Cup - Staropramen CUP 01 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 6 | 08.01.2022 14:09:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.01.2022 - Úpické dvojice - Zero | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Bedlivý Pavel / 12 | 08.01.2022 19:12:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.01.2022 - Jen tak MO - Jen tak open | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Bingo bar - Žacléř | Görner Vít / 6 | 07.01.2022 19:22:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.01.2022 - Zlatý Bažant - doplňovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 10 | 07.01.2022 21:18:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.01.2022 - Zlatý Bažant - Zl.Bažant 2022 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Verpánem - Batňovice | / 16 | 07.01.2022 18:13:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.01.2022 - Vagon - Vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 14 | 06.01.2022 19:10:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.01.2022 - O pohár Sparty - Signál | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Bedlivý Pavel / 16 | 05.01.2022 19:05:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 3073 |