Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum05.02.2022
NázevDvojice ženy
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů7
Typ turnajeMaster KHK-S dvojice ženy bez ČP
MístoKulturní dům, Havlovice
PlánTabulka
Typ hryHra na legy
PropozicePropozice
Hráči
Drahotská Terezie [CZE050494], Košťálová Eva [CZE000210]
Jirků Elen [CZE044613], Gregůrková Alena [CZE000011]
Kocianová Pavlína [CZE059336], Adámková Arleta [CZE069396]
Kordová Romana [CZE038396], Goldmannová Anna [CZE039588]
Svobodová Andrea [CZE026800], Charvátová Lucie [CZE062208]
Šildbergerová Kateřina [CZE059131], Čílová Helena [CZE055338]
Velcová Martina [CZE061376], Frimlová Pavla [CZE063215]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
14VOLNÝ--:--
Žádné utkání
15VOLNÝ--:--
Žádné utkání
16NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
17NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
Jirků ElenKordová RomanaVelcová MartinaSvobodová AndreaDrahotská TerezieŠildbergerová KateřinaKocianová Pavlína
Jirků Elen
2:0
2:0
2:0
2:0
2:0
2:0
Kordová Romana
0:2
2:0
1:1
1:1
2:0
1:1
Velcová Martina
0:2
0:2
2:0
0:2
0:2
1:1
Svobodová Andrea
0:2
1:1
0:2
0:2
0:2
0:2
Drahotská Terezie
0:2
1:1
2:0
2:0
2:0
2:0
Šildbergerová Kateřina
0:2
0:2
2:0
2:0
0:2
0:2
Kocianová Pavlína
0:2
1:1
1:1
2:0
0:2
2:0

#HráčiLegy
1.Jirků Elen [CZE044613], Gregůrková Alena [CZE000011]12
2.Drahotská Terezie [CZE050494], Košťálová Eva [CZE000210]9
3.Kordová Romana [CZE038396], Goldmannová Anna [CZE039588]7
4.Kocianová Pavlína [CZE059336], Adámková Arleta [CZE069396]6
5.Šildbergerová Kateřina [CZE059131], Čílová Helena [CZE055338]4
6.Velcová Martina [CZE061376], Frimlová Pavla [CZE063215]3
7.Svobodová Andrea [CZE026800], Charvátová Lucie [CZE062208]1
#HráčiLegy
1.Jirků Elen [CZE044613], Gregůrková Alena [CZE000011]12
2.Drahotská Terezie [CZE050494], Košťálová Eva [CZE000210]9
3.Kordová Romana [CZE038396], Goldmannová Anna [CZE039588]7
4.Kocianová Pavlína [CZE059336], Adámková Arleta [CZE069396]6
5.Šildbergerová Kateřina [CZE059131], Čílová Helena [CZE055338]4
6.Velcová Martina [CZE061376], Frimlová Pavla [CZE063215]3
7.Svobodová Andrea [CZE026800], Charvátová Lucie [CZE062208]1
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz