Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.02.2022 |
Název | anina |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Dámská jízda doplňkový |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adámková Arleta [CZE069396] | |
Bartoš Otakar [CZE066538] | |
Borůvka Lukáš [CZE031111] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Horká Iva [CZE042800] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Krouželová Viola [CZE039591] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] | |
Szelke Oskar [CZE056513] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Téra Josef [CZE039594] | |
Velcová Martina [CZE061376] | |
Vlčková Miluše [CZE054395] |
1anina--:--
Žádné utkání
2anina--:--
Žádné utkání
- Téra Josef0
Téra Josef 2 Horká Iva 0
Téra Josef 2 Borůvka Lukáš 0
Téra Josef 2 Adámková Arleta 0 Borůvka Lukáš 2 Šimanovská Lucie 0
Kordová Romana (051260) 0 Téra Josef 2 Borůvka Lukáš 2 Frimlová Pavla 0
Kordová Romana (051260) 2 Vlčková Miluše 0 Kordová Romana (038396) 1 Téra Josef 2 Borůvka Lukáš 2 Bartoš Otakar 0 Frimlová Pavla 2 Krouželová Viola 1
Volný_los 0 Kordová Romana (051260) 1 Kordová Romana (038396) 2 Velcová Martina 0 Borůvka Lukáš 2 Illner Antonín 0 Frimlová Pavla 2 Svobodová Andrea 0
Horká Iva 1 Volný_los 0 Krouželová Viola 2 Kordová Romana (051260) 0 Bartoš Otakar 2 Kordová Romana (038396) 1 Velcová Martina 1 Adámková Arleta 2 Téra Josef 2 Borůvka Lukáš 0 Szelke Oskar 2 Illner Antonín 1 Frimlová Pavla 1 Šimanovská Lucie 2 Vlčková Miluše 2 Svobodová Andrea 0
Horká Iva 2 Krouželová Viola 1 Bartoš Otakar 0 Adámková Arleta 2 Téra Josef 0 Szelke Oskar 2 Šimanovská Lucie 2 Vlčková Miluše 0
Horká Iva 2 Adámková Arleta 0 Szelke Oskar 2 Šimanovská Lucie 0
Horká Iva 1 Szelke Oskar 2
Szelke Oskar 1 Téra Josef 4
- Téra Josef0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Téra Josef [CZE039594] |
2. | Szelke Oskar [CZE056513] |
3. | Horká Iva [CZE042800] |
4. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
5. | Adámková Arleta [CZE069396] |
5. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
7. | Kordová Romana [CZE051260] |
7. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
9. | Krouželová Viola [CZE039591] |
9. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
9. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Vlčková Miluše [CZE054395] |
13. | Velcová Martina [CZE061376] |
13. | Illner Antonín [CZE061377] |
13. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Téra Josef [CZE039594] |
2. | Szelke Oskar [CZE056513] |
3. | Horká Iva [CZE042800] |
4. | Borůvka Lukáš [CZE031111] |
5. | Adámková Arleta [CZE069396] |
5. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
7. | Kordová Romana [CZE051260] |
7. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
9. | Krouželová Viola [CZE039591] |
9. | Bartoš Otakar [CZE066538] |
9. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Vlčková Miluše [CZE054395] |
13. | Velcová Martina [CZE061376] |
13. | Illner Antonín [CZE061377] |
13. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
Tento turnaj nemá přihlášky online