Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
03.10.2020 - JC Most Bar Na Pekárně - JPCOdehránoÚstecký kraj - Na pekárně - MostVéghová Miluše / 1603.10.2020 18:17:46
03.10.2020 - JC Most Fénix - 501DOOdehránoÚstecký kraj - Fénix - MostDolejší Dana / 803.10.2020 18:40:39
03.10.2020 - JC Ročov Šipkový klub - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - ŠK Karakal Ročov - RočovŠevčíková Libuše / 9
03.10.2020 - JC Žatec Mandl Club - jackpot cupOdehránoÚstecký kraj - Mandl - ŽatecMrázek Vladimír / 903.10.2020 18:12:42
03.10.2020 - JC Žatec Tulipán - jednotlivciOdehránoÚstecký kraj - Tulipán - ŽatecHlavatá Zdena / 1403.10.2020 18:00:16
03.10.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Finále Jackpotu - mužiOdehránoMoravskoslezský kraj - Bulls-eye Riviéra - Frýdek-MístekObluk Ladislav / 4903.10.2020 10:19:43
03.10.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Finále Jackpotu - odpadlíciOdehránoMoravskoslezský kraj - Bulls-eye Riviéra - Frýdek-MístekObluk Ladislav / 3603.10.2020 13:46:33
03.10.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Finále Jackpotu - ženyOdehránoMoravskoslezský kraj - Bulls-eye Riviéra - Frýdek-MístekObluk Ladislav / 1203.10.2020 10:13:20
03.10.2020 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - TunelOdehránoPlzeňský kraj - Bar Tunel - DomažliceVeselý Milan / 1903.10.2020 17:30:42
03.10.2020 - O pohár Žacléře - Žacléř OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Bingo bar - ŽacléřČerná Marcela / 803.10.2020 16:32:35
03.10.2020 - O pohár Žacléře doplňkový - Žacléř 2OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Bingo bar - ŽacléřČerná Marcela / 703.10.2020 19:14:08
03.10.2020 - Open bez žebříčku - ALFA CricketOdehránoPraha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa 5 - PrahaPecha Martin / 903.10.2020 14:06:38
03.10.2020 - Open bez žebříčku - Double s - splitOdehránoPraha a Středočeský kraj - Double´s - PrahaMichálková Michaela / 1403.10.2020 18:25:59
03.10.2020 - Open Ústeckého kraje - MF JPC Fotbalová hospůdkaOdehránoÚstecký kraj - Fotbalová hospůdka - LitvínovMinařík Jiří / 1103.10.2020 17:02:36
03.10.2020 - Sova CUP - 501 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec KrálovéMacháček Josef / 14
03.10.2020 - Středočeský pohár dvojice - Double ´ s - dvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Double´s - PrahaMichálková Michaela / 1103.10.2020 16:59:15
03.10.2020 - Středočeský pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 1003.10.2020 18:11:28
03.10.2020 - Středočeský pohár základní - Double ´s JednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Double´s - PrahaMichálková Michaela / 2103.10.2020 17:17:26
03.10.2020 - Středočeský pohár základní - NaNoMí 3.10.OdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Novym miste - PrahaZahradníková Michaela / 1703.10.2020 19:03:36
03.10.2020 - Středočeský pohár základní - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 2403.10.2020 19:34:02
03.10.2020 - U Kozatý "20" - 501DOOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U Kozatý - Hradec KrálovéFilipi Lukáš / 2403.10.2020 18:21:50
03.10.2020 - U pěti véček - Místní openOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U 5 Véček - Hradec KrálovéVraštilová Lenka / 1703.10.2020 15:26:06
03.10.2020 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 2203.10.2020 11:08:23
03.10.2020 - Vagon doplňkový - Vagon doplnkovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 2103.10.2020 13:26:51
03.10.2020 - Vagon dvojice - Vagon dvojiceOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 703.10.2020 16:58:48
02.10.2020 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501DoOdehránoPardubický kraj - Na Růžku - Moravská TřebováBádal Ludvík / 802.10.2020 18:06:29
02.10.2020 - ČDS Cup Ivanovice na Hané - 16. ČDS Cup Ivanovice na HanéOdehránoOlomoucký kraj - Klub Centrum Bar - Ivanovice na HanéVašina Martin / 1602.10.2020 18:06:32
02.10.2020 - ČDS Cup Olomouc III. - čds Punat OlomoucOdehránoOlomoucký kraj - Punat - OlomoucNovák František / 14
02.10.2020 - ČDS Cup Počenice - 16.koloOdehránoOlomoucký kraj - Bar Počenice - PočeniceČechová Ariana / 1802.10.2020 17:36:53
02.10.2020 - Charvatce cup - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - Pohostinství Charvatce - CharvatceVokoun Martin / 10
02.10.2020 - G&M Darts Series - 501 DO jednotlivciOdehránoPardubický kraj - Hospůdka u Gabči - Moravská TřebováŠvichký Pavel / 902.10.2020 18:14:28
02.10.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - klubový openOdehránoMoravskoslezský kraj - Rubín - OstravaOzdinec Jiří / 8
02.10.2020 - JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace - JackpotOdehránoLiberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad NisouDoležal Pavel / 2202.10.2020 18:58:17
02.10.2020 - JC Jablonec n/N U Péci - JC U PéciOdehránoLiberecký kraj - Restaurace U Péci - KokonínSrnová Barbora / 902.10.2020 19:05:59
02.10.2020 - JC Jirkov Duha - Jednotlivci smíšeníOdehránoÚstecký kraj - Duha - JirkovSoukup Martin / 10
02.10.2020 - JC Jirkov Osada - JC OsadaOdehránoÚstecký kraj - Osada - JirkovMichalíková Andrea / 1102.10.2020 19:00:08
02.10.2020 - JC Kravaře Hospoda U Bláži - JC 9.koloOdehránoÚstecký kraj - U Bláži hospoda - KravařeFára Kamil / 1202.10.2020 18:00:49
02.10.2020 - JC Liberec Bakalářská Hospůdka - JC Liberec Bakalářská HospudkaOdehránoLiberecký kraj - Bakalářská hospůdkka - LiberecBobková Jana / 1102.10.2020 17:34:44
02.10.2020 - JC Liberec Václavka - 501 DOOdehránoLiberecký kraj - Restaurace Václavka - LiberecSeidel Lukáš / 802.10.2020 18:56:09
02.10.2020 - JC Litoměřice u Beránka - Jackpot 501DOOdehránoÚstecký kraj - U Beránka - LitoměřiceKohutková Dana / 9
02.10.2020 - JC Litvínov U Hrušků - Jackpot U Hrušku 2.10.2020OdehránoÚstecký kraj - U Hrušků - LitvínovBučková Kateřina / 1702.10.2020 18:30:22
02.10.2020 - JC Most Česká pivnice - Most,CeskaOdehránoÚstecký kraj - Česká - MostZajíc Martin / 1102.10.2020 18:18:44
02.10.2020 - JC Most Metro Music Pub - JC Most MetroOdehránoÚstecký kraj - Metro Music Club - MostJeřábek Jiří / 17
02.10.2020 - JC Nový Bor Asterix Bar - jackpot Asterix barOdehránoLiberecký kraj - Asterix bar - Nový BorHusáková Alžběta / 20
02.10.2020 - JC Osek pod Věží - jc 2020/2021OdehránoÚstecký kraj - Pod Věží - OsekJandoš Jiří / 1402.10.2020 17:01:14
02.10.2020 - JC Třeboutice U Kapličky - Jackpot Cup č.18OdehránoÚstecký kraj - Pivnice u kapličky - TřebouticeHofmanová Jitka / 1702.10.2020 19:08:42
02.10.2020 - JC Žatec Jahoda - Jacpot Cup JahodaOdehránoÚstecký kraj - Jahoda - ZatecHála Jan / 1302.10.2020 18:07:57
02.10.2020 - Klenečská šipka - 501 DOOdehránoPlzeňský kraj - Haltrava - Klenčí pod ČerchovemVeselý Milan / 2802.10.2020 18:31:34
02.10.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DOOdehránoMoravskoslezský kraj - Herna Ural - OstravaDobrík Petr / 2102.10.2020 18:03:09
02.10.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Klubový Open MSK - Řízkárna u OrlaOdehránoMoravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - OstravaPlevová Jana / 902.10.2020 18:01:24

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 |
Turnajů: 14143


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz