Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
16.10.2019 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovákOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sedmička - TrutnovHorák Karel / 24
16.10.2019 - Pirátský Open - WolfOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vlčků - Rtyně v PodkrkonošíVlk Martin / 916.10.2019 17:59:09
16.10.2019 - StČ pohár základní - JednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Týnecká jídelna - Týnec nad LabemMenšík Radek / 4
16.10.2019 - Vítězná středa - StředaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 1616.10.2019 18:36:05
15.10.2019 - A Pracovní Varan dvojice - Sportbar BeruškaOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Sportbar Beruška - Praha - HájeBlahník Pavel / 615.10.2019 18:23:03
15.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Pivní Bar Vltava - České BudějoviceLinhartová Hana / 2615.10.2019 19:11:40
15.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Beseda 15/10OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Beseda - HrobTichá Blanka / 1115.10.2019 17:39:29
15.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Dart´s PubOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Dart´s Pub - ŘíčanyPeřina Ivan / 1315.10.2019 18:01:44
15.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - MJČ openOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Restaurace u Žabáka - ŽabovřeskyLukš Josef / 1216.10.2019 19:03:01
15.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Sportbar AlexOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Sportbar Alex - SokolovKaňa Jan / 1415.10.2019 18:14:55
15.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Sportbar BeruškaOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Sportbar Beruška - Praha - HájeBlahník Pavel / 616.10.2019 09:01:44
15.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - testovaciOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Skalsko - HlinskoSeverýn Pavel / 22
15.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - testovaciOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Skalsko - HlinskoSeverýn Pavel / 22
15.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - testovaciOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Skalsko - HlinskoSeverýn Pavel / 22
15.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - TP Beseda 15/10OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Beseda - HrobHolý Michael / 1115.10.2019 18:32:34
15.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Žíla OpenOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Club-Bar U Žíly - ChodovPetrželka Miloš / 2015.10.2019 18:34:39
15.10.2019 - ČDS Cup Hrabůvka - Čds HrabůvkaOdehránoOlomoucký kraj - Pohostinctví Hrabůvka - HrabůvkaKuchejda Lukáš / 18
15.10.2019 - ČDS Cup Komárov - 19.ČDS CUP KomárovOdehránoOlomoucký kraj - Komárov Hostinec Na Rychtě - ŠternberkPatka Josef / 2215.10.2019 18:00:31
15.10.2019 - ČDS Cup Olomouc I. - ČDS Knihovna, 19. KoloOdehránoOlomoucký kraj - Pivnice Knihovna - OlomoucKrálík Martin / 1315.10.2019 18:00:25
15.10.2019 - ČDS Cup Prostějov I. - ČDS CUP Prostejov I. 19.koloOdehránoOlomoucký kraj - LaPutica - ProstějovMalíšková Veronika / 1915.10.2019 18:13:08
15.10.2019 - ČDS Cup Šternberk - 19. kolo ČDS Pivnice Samson ŠternberkOdehránoOlomoucký kraj - Pivnice Samson - ŠternberkRáža Josef / 1415.10.2019 18:02:23
15.10.2019 - Jackpot Cup - Jackpot Cup Penzion Na Konci DobranovOdehránoÚstecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov 22Kubín Milan / 9
15.10.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - GustlíčekOdehránoMoravskoslezský kraj - Gustliček - Frýdek -MístekŠkrdla Ladislav / 1015.10.2019 18:02:57
15.10.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Gustlíček 2OdehránoMoravskoslezský kraj - Gustlíček - Frýdek MistekOpěla Robin / 715.10.2019 19:32:48
15.10.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - U Hroznu 1OdehránoMoravskoslezský kraj - U Hroznu - Frýdek-MístekVávrová Jana / 1615.10.2019 18:03:05
15.10.2019 - JC Děčín Na Kopečku - Na Kopečku, DěčínOdehránoÚstecký kraj - Na Kopečku - DěčínŠtěpánek Martin / 1015.10.2019 17:36:55
15.10.2019 - JC Jablonec nad Nisou Sportbar Nica - Jackpot cupOdehránoLiberecký kraj - Sport bar Nika - Jablonec nad NisouNový Petr / 915.10.2019 19:03:14
15.10.2019 - JC Jirkov Dream Bar - Jackpotcup Dream Bar OdehránoÚstecký kraj - Dream Bar - JirkovBláhová Monika / 1615.10.2019 18:35:35
15.10.2019 - JC Liberec Sportbar Kolečko - JC Sportbar KolečkoOdehránoLiberecký kraj - Sport bar Kolečko - LiberecIndra Petr / 2115.10.2019 18:30:23
15.10.2019 - JC Litvínov Fotbalová hospůdka - JPC Fotbalová hospůdkaOdehránoÚstecký kraj - Fotbalová hospůdka - LitvínovMinařík Jiří / 915.10.2019 18:01:26
15.10.2019 - JC Most Metro Music Pub - JC Most MetroOdehránoÚstecký kraj - Metro Music Club - MostJeřábek Jiří / 15
15.10.2019 - JC Most Špunt Bar - ŠpuntbarOdehránoÚstecký kraj - Špunt Bar - MostMikolášek Jiří / 1215.10.2019 18:32:52
15.10.2019 - JC Most U Charlieho - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - U charliho - MostPátek Miroslav / 12
15.10.2019 - JC Semily Netovka Bar 2 - JC Netovka Bar 13.koloOdehránoLiberecký kraj - Netovka bar - SemilyMašek Martin / 1815.10.2019 18:35:02
15.10.2019 - JC Žatec Mandl Club - Jackpot CupOdehránoÚstecký kraj - Mandl Klub - ŽatecDokoupilová Barbora / 615.10.2019 18:01:55
15.10.2019 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - VT Kozlovna 2020OdehránoVysočina - Kozlovna - JihlavaZána Oldřich / 17
15.10.2019 - StČ pohár dvojice - 15102019dvojOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Jána - KolínMichalková Ilona / 1615.10.2019 19:09:53
15.10.2019 - StČ pohár dvojice - dvojice ELOdehránoPraha a Středočeský kraj - El Clasico - PrahaRoubalová Lucie / 1215.10.2019 19:03:51
15.10.2019 - StČ pohár dvojice - Pivnice Stodůlky - DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - PrahaMichálková Michaela / 1215.10.2019 19:00:48
15.10.2019 - StČ pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 1815.10.2019 19:13:29
15.10.2019 - StČ pohár základní - 15102019singlOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Jána - KolínMichalková Ilona / 1615.10.2019 20:06:55
15.10.2019 - StČ pohár základní - 501 DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Jitřenka - PraskolesyTauš Václav / 5
15.10.2019 - StČ pohár základní - 501DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Cibulkách - PrahaLabant Milan / 1815.10.2019 19:13:57
15.10.2019 - StČ pohár základní - jednotlivci ELOdehránoPraha a Středočeský kraj - El Clasico - PrahaRoubalová Lucie / 1215.10.2019 20:10:11
15.10.2019 - StČ pohár základní - Pivnice Stodůlky - SinglOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - PrahaMichálková Michaela / 1215.10.2019 19:29:17
15.10.2019 - StČ pohár základní - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 2215.10.2019 20:36:49
15.10.2019 - TOP Master muži - 501.D.O. DVOJICEOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Nikola - KrasliceHron Vladimír / 12
15.10.2019 - TruToulka doplňkový - BonusovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Pražské - TrutnovVylíčil Ondřej / 1815.10.2019 20:19:19
15.10.2019 - TruToulka kat. C+ - HlavníOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Pražské - TrutnovVylíčil Ondřej / 1815.10.2019 18:07:31
14.10.2019 - A Pracovní Varan dvojice - Bar ChrpaOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Bar Chrpa - PrahaMurín Milan / 14

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Turnajů: 4127


Turnaje


© 2019 Insion.cz