Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08.06.2024 - Open Ústeckého kraje - Radonická Šipka 501DO jednotlivci | Připravuje se | Ústecký kraj - Radonická Hospůdka - Darts Club - Radonice u Kadaně | Vrbata Martin / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.05.2024 - JC Žerotín Hospoda - Finále Jackpot Cup | Připravuje se | Ústecký kraj - Žerotínska hospoda - Žerotín | Konejl Josef / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 - Open jednotlivci - Kamenice | Připravuje se | Praha a Středočeský kraj - Kulturní centrum - Kamenice | Šulc Petr / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 - Místní Open 501 DO - Kolečko cup 5.kolo - startovné 100 Kč | Připravuje se | Jihomoravský kraj - Bejvávalo u Kolečka - Brno | Pisarovičová Lucie / 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 - Open jednotlivci - Vozíčkáři | Připravuje se | Unie šipkových organizací - Obchodka - Janské Lázně | Uhříček Břetislav / 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.05.2024 - PP Tour - 18.kolo, DKO/501DO | Připravuje se | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 - Sova CUP - Sobotní Sova | Připravuje se | Královéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec Králové | Rohr Milan / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Boston Cup Rumburk - 501 DO | Připravuje se | Liberecký kraj - Boston Bistro - Rumburk | Skramužská Jana / 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - JC Litvínov Loutkárna - FINÁLOVÝ JACKPOT 23/24” | Připravuje se | Ústecký kraj - Loutkárna - Litvínov | Dostál Václav / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.05.2024 - Lokálna liga Žilina - 501 D.O. | Připravuje se | Slovensko - Kolkáreň Tulák - Žilina | Gráč Dušan / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.05.2024 - Machy Cup Most - 501DO | Připravuje se | Ústecký kraj - Na Náměstíčku - Most | Mach Jakub / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.05.2024 - Open jednotlivci MUŽI - TOP 32 | Připravuje se | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.05.2024 - Open jednotlivci ŽENY - TOP 16 | Připravuje se | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 14 | 07.05.2024 19:03:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO | Připravuje se | Pracovní pro turnaje VARAN - Formanka - Liberec | Kulík Milan / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 Double | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Formanka - Liberec | Kulík Milan / 14 | 07.05.2024 17:12:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Cup Pivnice Knihovna | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Pivnice Knihovna - Olomouc I. | Trilč Patrik / 8 | 07.05.2024 18:01:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - test a | Připravuje se | Pracovní pro turnaje VARAN - Hospoda - Praha | / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - A Pracovní Varan muži - 501Do švýcar | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - vodni stavby - Plzeň | Větrovský Stanislav / 10 | 07.05.2024 00:33:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Bulls Cup 2024 - bulls cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 12 | 07.05.2024 18:44:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - ČDS Cup Komárov - ČDS CUP Komárov | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec na Rychtě - Komárov | Vlha Tomáš / 9 | 07.05.2024 18:01:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - ČDS Cup Přerov - CDS cup Pr | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportbar Atláč - Přerov | Doudová Šárka / 15 | 07.05.2024 18:06:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - ČDS Cup Prostějov I. - ČDS Cup Prostějov I. | Odehráno | Olomoucký kraj - U Jedličky - Prostějov | Mičková Monika / 19 | 07.05.2024 18:01:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - ČDS Cup Senice na Hané - Senice na Hané - ČDS cup - 27.kolo | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportcentrum Panav - Senice na Hané | Duda Ladislav / 11 | 07.05.2024 18:29:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - ČDS Cup Šternberk - pivnice u Samsona | Odehráno | Olomoucký kraj - pivnice u Samsona - Šternberk | Všianská Pavlína / 21 | 07.05.2024 18:01:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - ČDS Cup Vidnava & Stará Červená voda - ČDS 501 duble ko | Odehráno | Olomoucký kraj - Hospoda Na Rozcestí - Stará Červená Voda | Frencl Martin / 18 | 07.05.2024 18:06:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Cowhand Cup Dušníky - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 12 | 07.05.2024 19:15:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Goldstar open Nové Město pod Smrkem - zv - 501_DO_11 | Odehráno | Liberecký kraj - Klub Šipkárna Nové město pod Smrkem. - Nové Město pod Smrkem | Bechný Libor / 16 | 07.05.2024 18:00:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Hrozen 1 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hrozen - Frýdek Místek | Dulava Petr / 7 | 07.05.2024 18:12:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - jackopt CUP MSK Majáček Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 26 | 07.05.2024 17:01:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Nevada Bar | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Nevada Bar - Frýdek-Místek | Dujka Tomáš / 22 | 07.05.2024 17:31:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - JC Jablonec U Nás - Mistní finále JC | Odehráno | Liberecký kraj - U Nas - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 10 | 07.05.2024 18:45:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup 34/35 KOZEL KLIMKOVICE | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hostinec na podloubí 71 KOZEL - Klimkovice | Kielbas Josef / 16 | 07.05.2024 17:01:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup-Žíznivý dromedár 34/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Žíznivý dromedár - Ostrava | Plevová Jana / 21 | 07.05.2024 18:01:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Kovárna Cup 2024 - Kovárna cup 1 kolo | Odehráno | Liberecký kraj - Kovárna - Varnsdorf | Míka Lukáš / 14 | 07.05.2024 17:17:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Liberecké letní házení - zk. Bakal. hos. - 501 Double KO bez č.p. | Odehráno | Liberecký kraj - Bakalářská - Liberec | Šlajch Vojtěch / 17 | 07.05.2024 18:30:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Lokálna liga Nováky - ML501DO | Odehráno | Slovensko - Mcasino - Nováky | Fábry Ľudovít / 40 | 07.05.2024 18:14:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Lokálna liga Nováky - ženy - ML501DO.žensky turnaj | Odehráno | Slovensko - Mcasino - Nováky | Fábry Ľudovít / 11 | 07.05.2024 19:36:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Místní Open - bez ČP - Open cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 12 | 07.05.2024 20:13:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Místní Open Karlovarsko dvojice - Žíla Open Dvojice 2024 | Odehráno | Karlovarský kraj - Club Bar U Žíly - Chodov | Petrželka Miloš / 15 | 07.05.2024 18:35:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Náplavka Cup | Odehráno | Karlovarský kraj - Club Náplavka - Karlovy Vary | Sieglová Lucie / 26 | 07.05.2024 19:02:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - MJČ Pivní bar Vltava ČB - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhartová Hana / 29 | 07.05.2024 19:06:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - MJČ Velká Maxima ČK - jednotlivci | Odehráno | Jihočeský kraj - Velká Maxima - Český Krumlov | Hudák Radek / 12 | 07.05.2024 18:10:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - MJM Open - Na Kulecu Brno II - 501 DO | Odehráno | Jihomoravský kraj - Na Kulecu - Brno | Keprtová Gabriela / 23 | 07.05.2024 18:20:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Myslivec Tour - Myslivec Tour | Odehráno | Pardubický kraj - Myslivec Tour - Pardubice | Pešek Tomáš / 29 | 07.05.2024 18:33:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Na Kopečku Cup - 2. Na Kopečku Cup | Odehráno | Ústecký kraj - Kopeček - Děčín | Husák Libor / 15 | 07.05.2024 17:33:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Hospoda - Horní Radechová | Vylíčil Ondřej / 23 | 07.05.2024 18:01:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Hospoda - Horní Radechová | Vylíčil Ondřej / 21 | 07.05.2024 18:20:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Open dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Alfa - Praha | Šafránek Martin / 9 | 07.05.2024 19:06:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 - Open dvojice - Sportbar Hostivař 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Korbel Tomáš / 7 | 07.05.2024 19:03:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 1 | 2 | 3 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2007 |