Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. A - M-A | Připravuje se | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Vylíčil Ondřej / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.04.2024 - Open jednotlivci - FraJa | Připravuje se | Praha a Středočeský kraj - FraJa - Neratovice | Zácha Vladimír / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.04.2024 - PP Tour - zvýhodněný - 15.kolo, DKO/501DO | Připravuje se | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Test | Připravuje se | Pracovní pro turnaje VARAN - Testovací malý - Testovací | Vylíčil Ondřej / 88 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Master KHK-S&J dvojice muži - RM dvojice muži | Připravuje se | Královéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - Jaroměř | Vylíčil Ondřej / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Master KHK-S&J dvojice ženy - RM dvojice ženy | Připravuje se | Královéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - Jaroměř | Vylíčil Ondřej / 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Master KHK-S&J muži - RM muži | Připravuje se | Královéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - Jaroměř | Vylíčil Ondřej / 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Master KHK-S&J ženy - RM ženy | Připravuje se | Královéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - Jaroměř | Vylíčil Ondřej / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Místní Open - bez ČP - dvojice - dvojice play off muži ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Místní Open - bez ČP - dvojice - dvojice play off ženy ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Nominační Reg.Master MSK - muži - muži | Připravuje se | Moravskoslezský kraj - Kulturní dům - Ostrava-Bártovice | Obluk Ladislav / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži - III. RM 2024 Muži | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži - muži jednotlivci ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 51 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy - ženy jednotlivci ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Open bez započítání do žebříčků - III. RM 2024 Odpadlíci | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Open bez započítání do žebříčků - III. RM 2024 Zahřívák | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Open Libereckého kraje - muži - Marcelka | Připravuje se | Liberecký kraj - Sport bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Open Libereckého kraje - ženy - Marcelka | Připravuje se | Liberecký kraj - Sport bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Karlovarsko dvojice muži - dvoj.muži Rotava 3 r.m. | Připravuje se | Karlovarský kraj - Slovanský dům - Rotava | Dvorský Bronislav / 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy - dvoj.ženy Rotava 3.r.m. | Připravuje se | Karlovarský kraj - Slovanský dům - Rotava | Dvorský Bronislav / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Karlovarsko muži - muži Rotava 3 r.m. | Připravuje se | Karlovarský kraj - Slovanský dům - Rotava | Dvorský Bronislav / 40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Karlovarsko ženy - ženy Rotava 3 r.m. | Připravuje se | Karlovarský kraj - Slovanský dům - Rotava | Dvorský Bronislav / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master MSK dvojice muži - dvojice muži | Připravuje se | Moravskoslezský kraj - Kulturní dům - Ostrava-Bártovice | Obluk Ladislav / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master MSK dvojice ženy - dvojice ženy | Připravuje se | Moravskoslezský kraj - Kulturní dům - Ostrava-Bártovice | Obluk Ladislav / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master MSK ženy - ženy | Připravuje se | Moravskoslezský kraj - Kulturní dům - Ostrava-Bártovice | Obluk Ladislav / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Olomoucko dvojice muži - RM muži dvojice | Připravuje se | Olomoucký kraj - Sportovní klub Véska - Dolany | Špička Zdeněk / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Olomoucko dvojice ženy - RM ženy dvojice | Připravuje se | Olomoucký kraj - Sportovní klub Véska - Dolany | Špička Zdeněk / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Olomoucko muži - RM muži jednotlivci | Připravuje se | Olomoucký kraj - Sportovní klub Véska - Dolany | Špička Zdeněk / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Olomoucko ženy - RM ženy jednotlivci | Připravuje se | Olomoucký kraj - Sportovní klub Véska - Dolany | Špička Zdeněk / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži - III. RM 2024 Muži dvojice | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy - III. RM 2024 Ženy dvojice | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ - III. RM 2024 Mládež | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy - III. RM 2024 Ženy | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar) - dvojice muži ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar) - dvojice ženy ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Ústecka - junioři - junioři ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Ústecka - žáci - žáci ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Zlínsko dvojice muži - ZK RM dvojice muži | Připravuje se | Zlínský kraj - Bar Trávníky - Vsetín | Špička Zdeněk / 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Zlínsko dvojice ženy - ZK RM dvojice ženy | Připravuje se | Zlínský kraj - Bar Trávníky - Vsetín | Špička Zdeněk / 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Zlínsko muži - ZK RM muži jednotlivci | Připravuje se | Zlínský kraj - Bar Trávníky - Vsetín | Špička Zdeněk / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Zlínsko ženy - ZK RM žen jednotlivci | Připravuje se | Zlínský kraj - Bar Trávníky - Vsetín | Špička Zdeněk / 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Regionální Master dvojice muži - dvojice muži | Připravuje se | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Regionální Master dvojice ženy - dvojice ženy | Připravuje se | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Regionální Master muži - muži | Připravuje se | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Regionální Master ženy - ženy | Připravuje se | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - TOP RM MSK - muži - muži TOP | Připravuje se | Moravskoslezský kraj - Kulturní dům - Ostrava-Bártovice | Obluk Ladislav / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - TOP RM UŠO Jižní Čechy muži - III. RM 2024 TOP muži | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - TOP RM Ústecka - muži - Top muži ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - TOP RM Ústecka - ženy - TOP ženy ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2024 - Lokálna liga Žilina - 501 D.O. | Připravuje se | Slovensko - Kolkáreň Tulák - Žilina | Gráč Dušan / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 1 | 2 | 3 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2810 |