Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11.03.2024 - JC Rumburk Boston Bistro Bar - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Boston Bistro - Rumburk | Skramužská Jana / 18 | 11.03.2024 18:00:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - open u dejva | Odehráno | Moravskoslezský kraj - U Dejva - Orlová | Stadtherr Martin / 11 | 11.03.2024 17:03:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr Cup 26/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hospůdka Meteor - Vratimov | Levák Jindřich / 6 | 11.03.2024 18:04:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Lokálna liga Handlová - MLH 27 | Odehráno | Slovensko - Vibe Club - Handlová | Papp Peter / 19 | 11.03.2024 17:31:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Místní Open 501 DO - Jarní Turnaj Brno-Jundrov | Odehráno | Jihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - Brno | Hladík Jiří / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 301 MO Odpadlíci | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Hanák Patrik / 8 | 11.03.2024 20:12:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Hanák Patrik / 15 | 11.03.2024 18:31:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501DO | Odehráno | Karlovarský kraj - U Gardnera - Loket | Sieglová Lucie / 10 | 11.03.2024 17:40:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Stará Chodovská - JOKY | Odehráno | Karlovarský kraj - JOKY - Stará Chodovská | Zazvonil Stanislav / 13 | 11.03.2024 17:58:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - MJČ U Žáby Dubičné - 501 D.O | Odehráno | Jihočeský kraj - U Žábý - Dubičné | Masař Petr / 28 | 11.03.2024 19:00:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - MJM Cricket - Pivnice Kalinka Brno I - Cricket | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Kalinka - Brno | Bičan Robert / 17 | 11.03.2024 18:38:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - MJM Cricket - Yellou Fish Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Yellow fish - Brno | Kulich Miloš / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Open jednotlivci - Pivní Jistota split | Připravuje se | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Open jednotlivci - Pivni Jistota split 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 6 | 11.03.2024 19:36:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - PP Tour - 9.kolo, DKO/501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 26 | 11.03.2024 18:31:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Bar Chrpa dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 7 | 11.03.2024 18:56:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4 | Menšík Radek / 5 | 11.03.2024 19:03:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 13 | 11.03.2024 19:01:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 4 | 11.03.2024 19:06:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Středočeský pohár základní - Bar Chrpa jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 13 | 11.03.2024 20:25:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 8 | 11.03.2024 19:50:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4 | Menšík Radek / 11 | 11.03.2024 20:29:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 27 | 11.03.2024 20:01:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Středočeský pohár základní - Pivní Jistota singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 6 | 11.03.2024 21:39:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Středočeský pohár základní - Yondu bar 11.3. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 6 | 11.03.2024 19:09:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 16 | 11.03.2024 18:58:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.03.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 15 | 11.03.2024 18:34:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hospoda u hřistě - Milotice nad opavou | Pavlík Marek / 9 | 10.03.2024 15:01:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - ČDS Cup Hrabůvka - Čds Hrabůvka | Odehráno | Olomoucký kraj - Pohostinctví Hrabůvka - Hrabůvka | Kuchejda Lukáš / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - ČDS Cup Olomouc IV. - ČDS CUP ZENIT | Odehráno | Olomoucký kraj - Zenit Pivnice - Olomouc | Špička Zdeněk / 20 | 10.03.2024 16:26:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - ČDS Cup Prostějov II. - 501 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 18 | 10.03.2024 16:34:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hospůdka Meteor - Vratimov | Mališ Ondřej / 10 | 10.03.2024 15:01:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Filípek | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Sport bar Miapr - Ostrava | Perutková Radka / 21 | 10.03.2024 15:01:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - KIBLIK | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hospůdka Meteor - Vratimov | Kielbas Josef / 7 | 10.03.2024 17:01:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šatlava - Havířov | Mendlíková Petra / 8 | 10.03.2024 16:21:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson-Miapr Cup 25/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 31 | 10.03.2024 17:35:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Lokálna liga Bardejov - 501 DO - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Lokálna liga Bardejov - cricket - Cricket | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Lokálna liga Bardejov - ženy - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Lokálna liga Prešov - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Extreme Music Club - Prešov | Štefaňák Milan / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Lokálna liga Vrútky - 24.kolo501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Lokálna liga Vrútky - ženy - 21.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - MJM Cricket - U mě a U tebe Šošůvka I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - U Mě a U Tebe - Šošůvka | Kulich Miloš / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Open KHK-S jednotlivci - Deathmatch | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Šipkový klub U Ládi - Královec | Miščuk Ladislav / 5 | 10.03.2024 16:33:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Open Olomoucko smíšený - Vložený turnaj | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 12 | 10.03.2024 18:34:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Šipkování v Papiňáku - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 15 | 10.03.2024 17:23:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Šipkování v Papiňáku Lucky Looser - 501LL | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 8 | 10.03.2024 19:29:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Tour kraje Vysočina - 501 DO | Odehráno | Vysočina - Tajfun - Havlíčkův Brod | Bártl David / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - Hi Score | Odehráno | Vysočina - Tajfun - Havlíčkův Brod | Bártl David / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 - Z pekárny do Elposu cup - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |