Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.03.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - U Krbu - Plzen | Fuja Miroslav / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - O pohár Sparty - Hlavní 501 Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Bedlivý Pavel / 20 | 13.03.2024 19:04:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Open Olomoucko smíšený - PLZEŇKA - FINÁLE - SKUPINY | Hraje se | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 19 | 08.03.2024 18:18:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Open Olomoucko smíšený - Plzeňka - finále | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Horák Karel / 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Orel Dart Open doplňkový - doplňkáč | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Horák Karel / 18 | 13.03.2024 22:05:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Šipkování v Papiňáku - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 13 | 13.03.2024 18:04:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Šipkování v Papiňáku Lucky Looser - 501LL | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 7 | 13.03.2024 20:03:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 10 | 13.03.2024 19:01:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice U Pipkina | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pipkin - Praha | Kyselová Hana / 4 | 13.03.2024 19:02:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice-Pivni Jistota | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 7 | 13.03.2024 19:23:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu bar 13.3.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 4 | 13.03.2024 19:08:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár základní - 501do | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Pod lesem - Králův Dvůr | Lukáč Roman / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár základní - 501DO tabulka | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Club EF - Mníšek pod Brdy | Leinveber Zdeněk / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár základní - Devítka 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 20 | 13.03.2024 20:14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci U Pipkina | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pipkin - Praha | Kyselová Hana / 9 | 13.03.2024 19:58:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár základní - Pivní Jistota singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 14 | 13.03.2024 21:49:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár základní - Yondu bar 13.3. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 7 | 13.03.2024 20:45:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Tour kraje Vysočina - Tour kraje Vysočina - 501DO | Odehráno | Vysočina - Pivnice - Přibyslav Pivnice | Jenšík Ondřej / 8 | 13.03.2024 18:59:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - Tour kraje Vysočina - Hi Score | Odehráno | Vysočina - Pivnice - Přibyslav Pivnice | Jenšík Ondřej / 8 | 13.03.2024 18:29:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - U pěti véček - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U pěti Věček - Hradec Králové | Vraštil Otakar / 15 | 13.03.2024 18:08:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Úterní šipkování v Tunelu - 501 DO | Odehráno | Plzeňský kraj - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 11 | 13.03.2024 18:16:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Vítězná středa - 501 DO | Připravuje se | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Vrchlabský Open - 501DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sklípek - Vrchlabí | Jirásek Jan / 9 | 13.03.2024 17:57:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 Do | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 22 | 12.03.2024 19:00:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DO | Hraje se | Pracovní pro turnaje VARAN - Pod Lípama - Kosice | Homola Jiří / 18 | 12.03.2024 20:16:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS CUP Komárov | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hostinec na Rychtě - Komárov | Vlha Tomáš / 11 | 12.03.2024 18:03:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Cup Pivnice Knihovna | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Pivnice Knihovna - Olomouc I. | Trilč Patrik / 9 | 12.03.2024 18:01:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - ČDS Cup Přerov - CDS cup Pr | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportbar Atláč - Přerov | Doudová Šárka / 10 | 12.03.2024 18:03:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - ČDS Cup Přerov - ČDS cup Pr | Připravuje se | Olomoucký kraj - Sportbar Atláč - Přerov | Doudová Šárka / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - ČDS Cup Prostějov I. - ČDS Cup Prostějov I. | Odehráno | Olomoucký kraj - U Jedličky - Prostějov | Mičková Monika / 25 | 12.03.2024 18:02:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - ČDS Cup Senice na Hané - Senice na Hané - ČDS cup - 19.kolo | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportcentrum Panav - Senice na Hané | Duda Ladislav / 8 | 12.03.2024 18:30:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - ČDS Cup Šternberk - pivnice u Samsona | Odehráno | Olomoucký kraj - pivnice u Samsona - Šternberk | Všianská Pavlína / 18 | 12.03.2024 18:04:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - ČDS Cup Vidnava & Stará Červená voda - ČDS 501 duble ko | Odehráno | Olomoucký kraj - Hospoda Na Rozcestí - Stará Červená Voda | Frencl Martin / 18 | 12.03.2024 18:03:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - Goldstar open Nové Město pod Smrkem - 501DO-6 | Odehráno | Liberecký kraj - Klub Šipkárna Nové město pod Smrkem. - Nové Město pod Smrkem | Bechný Libor / 10 | 12.03.2024 18:00:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Hrozen1 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hrozen - Frýdek Místek | Dulava Petr / 11 | 12.03.2024 18:01:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - jackopt CUP MSK Majáček Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 23 | 12.03.2024 17:00:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Nevada Bar | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Nevada Bar - Frýdek-Místek | Dujka Tomáš / 16 | 12.03.2024 17:31:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - JC Bílina U Vraha - 501/DO | Odehráno | Ústecký kraj - U vraha - Bílina | Černíková Michaela / 11 | 12.03.2024 18:28:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - JC Děčín Na Kopečku - JC Děčín Na Kopečku | Odehráno | Ústecký kraj - Na Kopečku - Děčín | Kolář Libor / 11 | 12.03.2024 17:32:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - JC Dobranov Penzion Na Konci - jc dobranov | Odehráno | Liberecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov | Kubín Milan / 9 | 12.03.2024 18:06:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - JC Dušníky restaurace u Dina - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 14 | 12.03.2024 19:05:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - JC Jablonec nad Nisou U Nádraží - Jackpot 19 | Odehráno | Liberecký kraj - U Nádraží - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 17 | 12.03.2024 19:04:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - JC Jirkov Dream Bar - JC Jirkov Dream Bar | Odehráno | Ústecký kraj - Dream Bar - Jirkov | Bláhová Monika / 12 | 12.03.2024 18:32:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - JC Liberec Bakalářská Hospůdka - JC BAKALÁŘSKÁ | Odehráno | Liberecký kraj - Bakalářská - Liberec | Šlajch Vojtěch / 8 | 12.03.2024 18:39:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - JC Liberec Klub 44 - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 10 | 12.03.2024 19:59:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - JC Litoměřice Gambáč - KK | Odehráno | Ústecký kraj - Gambáč - Litoměřice | Kohutková Dana / 5 | 12.03.2024 17:56:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - JC Litvínov Fotbalová hospůdka - JPC Litvinov | Odehráno | Ústecký kraj - Fotbalová hospůdka - Litvínov | Minařík Jiří / 16 | 12.03.2024 18:01:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.03.2024 - JC Most Metro Music Pub - JCMost Metro Music Pub | Odehráno | Ústecký kraj - Metro Music Club - Most | Jeřábek Jiří / 10 | 12.03.2024 18:31:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |