Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.07.2019 - O pohár Sparty dvojnásobný - O Pohár Sparty Úpice 2019 Double | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 13 | 14.07.2019 17:11:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.07.2019 - Maršovský Scoro turnaj - MST 2019-07-13 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Starou horou - Horní Maršov | Kuneš Radomír / 10 | 14.07.2019 18:32:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.07.2019 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Doplňkový - podivné šipkohraní 13.7.2019 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 8 | 13.07.2019 21:04:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.07.2019 - Podivné šipkohraní - hlavní turnaj - 13.7.2019 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 11 | 13.07.2019 21:35:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.07.2019 - O pohár Cukrárny - Cukrárna Náchod, Komenského 581 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Semerák Tomáš / 16 | 12.07.2019 23:40:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.07.2019 - Skalka Cup - Doplňkový Skalka cup open | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 9 | 11.07.2019 23:40:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.07.2019 - Skalka Cup - Skalka cup hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 8 | 11.07.2019 22:41:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.07.2019 - Vagon - Vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | / 9 | 11.07.2019 18:26:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.07.2019 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2019 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 14 | 10.07.2019 19:10:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.07.2019 - O pohár Sparty doplňkový - Doplňkový OPSU 2019 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 8 | 10.07.2019 21:30:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.07.2019 - Orel Dart Open (Maršovák) - Orel Dart Open | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Horák Karel / 26 | 11.07.2019 09:12:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.07.2019 - Vítězná středa - Středa č.27 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Hilčík Petr / 14 | 10.07.2019 18:37:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.07.2019 - TruToulka doplňkový - Bonusový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Vylíčil Ondřej / 16 | 09.07.2019 19:39:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.07.2019 - TruToulka kat. B+ - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Kousala - Trutnov | Vylíčil Ondřej / 17 | 09.07.2019 18:01:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.07.2019 - Vagon - doplňkový Vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 8 | 09.07.2019 20:29:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.07.2019 - Vagon - Vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 8 | 09.07.2019 18:14:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.07.2019 - Double Open MSVČ muži - Místní open | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Dřevěnka - Broumov | Kousal Zdenek / 22 | 08.07.2019 15:42:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.07.2019 - Double Open MSVČ ženy - Místní open | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Dřevěnka - Broumov | Kousal Zdenek / 9 | 08.07.2019 15:35:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.07.2019 - Jen tak MO - KHK jen tak | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 6 | 05.07.2019 20:52:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.07.2019 - Jentakkap - Vloženy jen tak | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 9 | 05.07.2019 22:14:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.07.2019 - O pohár Cukrárny - Cukrárna Náchod, Komenského 581 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Semerák Tomáš / 16 | 05.07.2019 23:39:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.07.2019 - Vagon - vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | / 7 | 05.07.2019 10:52:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.07.2019 - Dámská jízda - Zeny | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 6 | 04.07.2019 21:38:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.07.2019 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Ksk dámská jizda | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 8 | 04.07.2019 23:08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.07.2019 - O pohár Sparty doplňkový - Doplňkový OPSU 2019 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 7 | 03.07.2019 22:02:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.07.2019 - OPSÚ (KsK) - O Pohár Sparty Úpice 2019 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 10 | 03.07.2019 19:15:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.07.2019 - Orel Dart Open (Maršovák) - Maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Mervart Martin / 22 | 03.07.2019 22:57:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.07.2019 - Vítězná středa - Středa č.27 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Hilčík Petr / 11 | 03.07.2019 18:35:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.07.2019 - TruToulka doplňkový - Bonusový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Na Pražské - Trutnov | Vylíčil Ondřej / 16 | 02.07.2019 19:26:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.07.2019 - TruToulka Open - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Na Pražské - Trutnov | Vylíčil Ondřej / 16 | 02.07.2019 18:03:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.07.2019 - Vagon - vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | / 12 | 02.07.2019 18:05:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.06.2019 - O pohár Sparty doplňkový - Doplňkový OPSU 2019 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 11 | 30.06.2019 19:55:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.06.2019 - O pohár Sparty dvojnásobný - O Pohár Sparty Úpice 2019 Double | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 18 | 30.06.2019 17:12:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.06.2019 - Double Open MSVČ muži - DO muži | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní sál - Vlčice | Vylíčil Ondřej / 29 | 29.06.2019 11:02:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.06.2019 - Double Open MSVČ ženy - DO ženy | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní sál - Vlčice | Vylíčil Ondřej / 7 | 29.06.2019 11:02:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.06.2019 - Double Open PWS dvojic - DO dvojice | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní sál - Vlčice | Vylíčil Ondřej / 15 | 29.06.2019 14:17:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.06.2019 - O pohár Žacléře - ŽACLÉŘ | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Bingo bar - Žacléř | Fronc Jaroslav / 17 | 01.07.2019 10:29:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.06.2019 - O Puškvorecký pohár - 13 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Na Puškvorci - Velké Svatoňovice | Svoboda Libor / 5 | 29.06.2019 08:36:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.06.2019 - Open KHK-S jednotlivci - 301 SO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní sál - Vlčice | Vylíčil Ondřej / 15 | 29.06.2019 13:00:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.06.2019 - Open KHK-S jednotlivci - Shanghai a Highscore | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní sál - Vlčice | Vylíčil Ondřej / 11 | 29.06.2019 16:16:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.06.2019 - O pohár Cukrárny - Cukrárna Náchod, Komenského 581 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Semerák Tomáš / 13 | 29.06.2019 19:04:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.06.2019 - MeVa Cup - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Kejzlar Pavel / 10 | 27.06.2019 19:03:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.06.2019 - MeVa Cup doplňkový - Dopl. | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Kejzlar Pavel / 8 | 27.06.2019 20:33:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.06.2019 - Vagon - vagon | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Melicharová Radka / 9 | 28.06.2019 21:40:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.06.2019 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2019 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 13 | 26.06.2019 19:09:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.06.2019 - O pohár Sparty doplňkový - Doplňkový OPSU 2019 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 5 | 26.06.2019 21:25:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.06.2019 - Orel Dart Open (Maršovák) - Orel Dart Open | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sedmička - Trutnov | Horák Karel / 26 | 28.06.2019 04:48:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.06.2019 - Vítězná středa - Středa č.26 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Hilčík Petr / 11 | 26.06.2019 18:38:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.06.2019 - TruToulka doplňkový - Bonusový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Národní dům - Trutnov | Vylíčil Ondřej / 8 | 25.06.2019 20:30:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.06.2019 - TruToulka kat. C+ - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Národní dům - Trutnov | Vylíčil Ondřej / 8 | 25.06.2019 18:03:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 3072 |