Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.07.2019 |
Název | O Pohár Sparty Úpice 2019 |
Rozhodčí | Dvořáček Aleš |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | OPSÚ (KsK) |
Místo | Apríl bar, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Dvořáček Aleš [CZE039473] | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Illner Antonín [CZE061377] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Semerák Jan [CZE052126] | |
Trdlikát Libor [CZE025558] | |
Trdlikát Lukáš [CZE037033] | |
Trdlikátová Lada [CZE059578] | |
Velcová Martina [CZE061376] |
- Semerák Jan0
Dvořáček Aleš 0 Semerák Jan 1
Dvořáček Aleš 1 Bedlivý Pavel 0
Dvořáček Aleš 1 Trdlikát Libor 0 Kejzlar Pavel 0 Bedlivý Pavel 1
Trdlikátová Lada 0 Dvořáček Aleš 1 Kejzlar Pavel 1 Velcová Martina 0
Trdlikátová Lada 1 Trdlikát Lukáš 0 Volný_los 0 Dvořáček Aleš 1 Volný_los 0 Kejzlar Pavel 1 Illner Antonín 0 Velcová Martina 1
Volný_los 0 Trdlikátová Lada 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Illner Antonín 1 Volný_los 0
Velcová Martina 1 Volný_los 0 Trdlikátová Lada 0 Trdlikát Libor 1 Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Kejzlar Pavel 1 Volný_los 0 Dvořáček Aleš 1 Volný_los 0 Semerák Jan 1 Volný_los 0 Illner Antonín 0 Trdlikát Lukáš 1 Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0
Velcová Martina 0 Trdlikát Libor 1 Goldmannová Anna 1 Kejzlar Pavel 0 Dvořáček Aleš 0 Semerák Jan 1 Trdlikát Lukáš 0 Bedlivý Pavel 1
Trdlikát Libor 0 Goldmannová Anna 1 Semerák Jan 1 Bedlivý Pavel 0
Goldmannová Anna 1 Semerák Jan 0
Goldmannová Anna 0 Semerák Jan 1
- Semerák Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semerák Jan [CZE052126] |
2. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
3. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
4. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
5. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
5. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
7. | Trdlikátová Lada [CZE059578] |
7. | Velcová Martina [CZE061376] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
9. | Trdlikát Lukáš [CZE037033] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Semerák Jan [CZE052126] |
2. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
3. | Dvořáček Aleš [CZE039473] |
4. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
5. | Trdlikát Libor [CZE025558] |
5. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
7. | Trdlikátová Lada [CZE059578] |
7. | Velcová Martina [CZE061376] |
9. | Illner Antonín [CZE061377] |
9. | Trdlikát Lukáš [CZE037033] |
Tento turnaj nemá přihlášky online