Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 15 | 13.03.2024 18:03:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Česká Lípa Březňačka Centrál - Jackpot Cup Ceská Lípa 13.03.24 | Odehráno | Liberecký kraj - Herna bar Centrál - Česká Lípa | Kolářová Jana / 17 | 13.03.2024 18:01:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Charvatce pohostinství - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pohostinství Charvatce - Charvatce | Vokoun Martin / 17 | 13.03.2024 19:00:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Děčín Corso - JC Děčín Corso | Odehráno | Ústecký kraj - Corso - Děčín | Čáp Milan / 13 | 13.03.2024 18:02:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Frýdlant Bowling club & bar - jednotlivci | Odehráno | Liberecký kraj - Bowling - Frýdlant | Zavadil Lukáš / 13 | 13.03.2024 18:03:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace - jackpot | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 8 | 13.03.2024 18:29:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Jablonec U Nás - U nás | Odehráno | Liberecký kraj - U Nas - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 20 | 13.03.2024 19:00:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Liberec Sportbar Balón - JC 18 15 | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 6 | 13.03.2024 18:23:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Liberec U Mitíka - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - U Mitika - Liberec | Vunderer Milan / 23 | 13.03.2024 18:31:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Ludvíkovice Starý Šenk - Jc Ludvíkovice | Odehráno | Ústecký kraj - Starý Šenk - Ludvíkovice | Kreidl Petr / 21 | 13.03.2024 18:00:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Mimoň Český Lev - JC Mimoň Český Lev | Odehráno | Liberecký kraj - Český Lev - Mimoň | Pekařová Jana / 11 | 13.03.2024 18:05:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Most Bar Na Pekárně - JPC | Odehráno | Ústecký kraj - Na pekárně - Most | Véghová Miluše / 17 | 13.03.2024 18:04:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Caffe Bar Duo - Most | Zajíc Roman / 16 | 13.03.2024 18:02:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Most Na Náměstíčku - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Náměstíčku - Most | Mach Jakub / 17 | 13.03.2024 18:35:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Nový Bor Asterix Bar - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Asterix bar - Nový Bor | Kneeová Zdena / 8 | 13.03.2024 18:10:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Smržovka Kino Klub - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Kino klub - Smržovka | Vágner Jan / 16 | 13.03.2024 18:39:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Třeboutice U Kapličky - Jacpot č 54 | Odehráno | Ústecký kraj - U kapličky - Třeboutice | Hlavnička Jaroslav / 6 | 13.03.2024 19:08:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - JC Žatec Jahoda - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Jahoda - Žatec | Kopecká Markéta / 12 | 13.03.2024 18:31:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Klubový open MSK Pedro Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Pedro - Karviná | Stolá Stanislava / 10 | 13.03.2024 17:02:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Klubový open MSK Pedro Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Pedro - Karviná | Stolá Stanislava / 9 | 13.03.2024 18:23:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson- Miapr cup - Modrý Krocan 26/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Modrý Krocan - Ostrava | Vontor Miroslav / 19 | 13.03.2024 18:05:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Lokálna liga Kaleráb Prievidza - MLKPD 27 | Odehráno | Slovensko - Kaleráb - Prievidza | Šmátralová Zuzana / 18 | 13.03.2024 18:34:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 | Odehráno | Karlovarský kraj - Republica Bar - Karlovy Vary | Mäsár Milan / 21 | 13.03.2024 19:00:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJČ Na Zvíkově Písek - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Restaurace na Zvíkově - Písek | Černý Milan / 30 | 13.03.2024 18:57:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJČ Pod Kletí Holubov - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pod Kletí - Holubov | Červenka Michal / 14 | 13.03.2024 17:01:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJČ U Švejka ČB - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - U Švejka - České Budějovice | Granovová Eliška / 8 | 13.03.2024 18:46:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJČ Žabovřesky - MJČ Žabovřesky | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Žabáka - Žabovřesky | Titz Roman / 19 | 13.03.2024 19:06:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJM Cricket - Pivnice U Papáji I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Papáji - Brno | Kulich Miloš / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJM Cricket - Rest. U Slunce Blansko I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Restaurace U Slunce - Blansko | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJM Cricket - Rocky sport bar Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Rocky sport bar - Brno | Kulich Miloš / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJM Open - JS Motobar Brno I - 501 DO | Odehráno | Jihomoravský kraj - JS Motobar - Brno | Keprtová Gabriela / 13 | 13.03.2024 18:09:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJM Open - M13 Darts club II - 501 DO | Odehráno | Jihomoravský kraj - m13 darts club - Brno | Kopuletý Michal / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJM Open - Pivárna Sloup II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivárna Sloup - Sloup | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJM Open - R. Na Hříšti Chrlice III - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Na Hřišti Chrlice - Brno | Kulich Miloš / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJM Open - Sport bar Třebíč I - MJM Open - Sport bar Třebíč l/9 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Sport Bar - Třebíč | Novotný Dušan / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MJM Open - Topas Club Brno II - 501 DKO | Odehráno | Jihomoravský kraj - Topas Club- Brno - Brno | Kříž Martin / 16 | 13.03.2024 19:01:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - U Krbu - Plzen | Fuja Miroslav / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - U Krbu - Plzen | Fuja Miroslav / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - O pohár Sparty - Hlavní 501 Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Bedlivý Pavel / 20 | 13.03.2024 19:04:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Open Olomoucko smíšený - Plzeňka - finále | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Horák Karel / 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Orel Dart Open doplňkový - doplňkáč | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Horák Karel / 18 | 13.03.2024 22:05:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Šipkování v Papiňáku - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 13 | 13.03.2024 18:04:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Šipkování v Papiňáku Lucky Looser - 501LL | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 7 | 13.03.2024 20:03:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 10 | 13.03.2024 19:01:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice U Pipkina | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pipkin - Praha | Kyselová Hana / 4 | 13.03.2024 19:02:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice-Pivni Jistota | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 7 | 13.03.2024 19:23:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu bar 13.3.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 4 | 13.03.2024 19:08:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár základní - 501do | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Pod lesem - Králův Dvůr | Lukáč Roman / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.03.2024 - Středočeský pohár základní - 501DO tabulka | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Club EF - Mníšek pod Brdy | Leinveber Zdeněk / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 3458 |