Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08.02.2024 - JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře - JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře | Odehráno | Liberecký kraj - Hospůdka u Bakalare - Jablonec nad Nisou | Bikár Ladislav / 10 | 08.02.2024 19:08:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Jirkov Dream Bar - JC Jirkov Dream Bar | Odehráno | Ústecký kraj - Dream Bar - Jirkov | Bláhová Monika / 23 | 08.02.2024 18:36:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Liberec Klub 44 - Jackpot Cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 10 | 08.02.2024 19:59:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Liberec Restaurace u Martina - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - U martina - Liberec | Chobot Martin / 12 | 08.02.2024 18:31:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Liberec Sportbar Kolečko - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Kolečko - Liberec | Vunderer Milan / 25 | 08.02.2024 18:32:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Litvínov Loutkárna - JC Loutkárna | Odehráno | Ústecký kraj - Loutkárna - Litvínov | Dostál Václav / 14 | 08.02.2024 18:10:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Mimoň Domeček - JC MIMOŇ | Odehráno | Liberecký kraj - Klubovna Domeček - Mimoň | Audy Augustin / 5 | 08.02.2024 18:00:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Most Česká pivnice - Most,Ceska | Odehráno | Ústecký kraj - Česká pivnice - Most | Zajíc Martin / 13 | 08.02.2024 18:30:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Most u Kance - JC Most u Kance | Odehráno | Ústecký kraj - Kanec - Most | Cina Michael / 13 | 08.02.2024 18:31:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Podbořany Na Rozcestí - JC Podbořany na Rozcestí | Odehráno | Ústecký kraj - Na Rozcestí - Podbořany | Puchrik Rudolf / 22 | 08.02.2024 17:59:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Rumburk U Hrdličků - JC 32 kolo | Odehráno | Liberecký kraj - Pivnice u Hrdličku - Rumburk | Krupka Milan / 22 | 08.02.2024 18:00:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Semily Netovka Bar 2 - JC Netovka Bar 46.kolo | Odehráno | Liberecký kraj - Netovka bar - Semily | Mašek Martin / 12 | 08.02.2024 19:09:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Žatec Tulipán - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Tulipán - Žatec | Kopecká Markéta / 9 | 08.02.2024 18:29:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hero - Ostrava-jih | Svoboda David / 23 | 08.02.2024 18:02:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Kolečko - Ostrov | Mrenica Jan / 28 | 08.02.2024 19:07:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Fedor Cup 2023-24 | Odehráno | Karlovarský kraj - Fedor - Sokolov | Dvorský Bronislav / 21 | 08.02.2024 18:58:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - MJČ Bar U Zlaté Husy Písek - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Bar U Zlaté Husy - Písek | Kovářová Lenka / 20 | 08.02.2024 19:31:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - MJČ Horní Planá - MO Eso | Odehráno | Jihočeský kraj - Sportovní klub ESO - Horní Planá | Moravec Kamil / 12 | 08.02.2024 18:01:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - MJČ Motorest Štěpánovice - 501 DKO | Odehráno | Jihočeský kraj - Štěpánovice - Štěpánovice | Kándlová Kateřina / 14 | 08.02.2024 19:08:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - MJČ Plzeňská pivnice K. Řečice - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Plzeňská pivnice - Kardašova Řečice | Matějková Anna / 18 | 08.02.2024 18:18:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - MJM Cricket - Bejvávalo U Kolečka I - Mistrovství Jižní Moravy | Odehráno | Jihomoravský kraj - Bejvávalo u Kolečka - Brno | Pisarovičová Lucie / 11 | 08.02.2024 19:15:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - MJM Open - Ferrari Bar Kyjov I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Ferrari Bar Kyjov - Kyjov | Vavřina Martin / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - MJM Open - Pivn. Papučárna Blansko I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Papučárna - Blansko | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - MJM Open - Šipkový klub Adamov I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Šipkový klub Adamov - Adamov | Kulich Miloš / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - MJM Open - Snack Bar Jerry I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Snack bar Jerry - Brno | Kulich Miloš / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Vylíčil Ondřej / 12 | 08.02.2024 18:02:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Vylíčil Ondřej / 12 | 08.02.2024 18:37:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Open KHK-S jednotlivci - Královec deathmatch | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Šipkový klub U Ládi - Královec | Miščuk Ladislav / 5 | 08.02.2024 16:20:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - 501 DI. a DO | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Plzeňka open - Plzeňka open | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Seven tour - Damníkovský sedmiboj - Sedmiboj | Odehráno | Pardubický kraj - KD Damníkov - Damníkov | Fotr Pavel / 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 10 | 08.02.2024 19:02:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 9 | 08.02.2024 19:08:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 20 | 08.02.2024 19:59:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Středočeský pohár základní - Řipská 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Řipská - Praha | Tesárek Michal / 17 | 08.02.2024 19:02:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Středočeský pohár základní - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 21 | 08.02.2024 20:21:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DKO | Odehráno | Vysočina - hospůdka u Dejva - Velký Beranov | Vrzáček Josef / 18 | 08.02.2024 19:20:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV High Score | Odehráno | Vysočina - hospůdka u Dejva - Velký Beranov | Vrzáček Josef / 18 | 08.02.2024 18:30:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Vavřincovy šipkové čtvrtky - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U Vavřince - Obědovice | Sadílek Zdeněk / 21 | 08.02.2024 19:13:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Winter Bull´s cup - bulls cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 8 | 08.02.2024 18:31:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hospoda u hřistě - Milotice nad opavou | Pavlík Marek / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - DKO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sklípek - Vrchlabí | Jirásek Jan / 8 | 07.02.2024 18:01:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Bučina Cup - 501DO | Odehráno | Pardubický kraj - hvězda - bučina | Sedliská Adriena / 28 | 07.02.2024 18:02:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - ČDS Cup Lipník nad Bečvou - CDS Lipník n.B. - 07.02.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - Prodarts club - Lipník nad Bečvou | Olšanský Milan / 17 | 07.02.2024 18:03:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - ČDS Cup Ludslavice - 14. kolo | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec U studny - Ludslavice | Dobrovolný Vratislav / 11 | 07.02.2024 18:17:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - ČDS Cup Olomouc II. - ČDS OL 2 | Odehráno | Olomoucký kraj - PIVNICE U KOVÁRNY - OLOMOUC | Blažek Martin / 15 | 07.02.2024 18:00:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - ČDS Cup Šumperk - ČDS Šumperk | Odehráno | Olomoucký kraj - Šipkový klub - Šumperk | Markovský Daniel / 22 | 07.02.2024 18:00:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - ČDS Cup Tážaly - 14. Turnaj 7.2.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - U kupce - Tážaly | Smékal Roman / 12 | 07.02.2024 18:35:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Hyršovská šipka - 501 D.O. | Odehráno | Plzeňský kraj - Hyršovská šipka - Hyršov | Ryneš Jiří / 32 | 07.02.2024 18:32:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Autobar - Haviřov | Bahula Libor / 13 | 07.02.2024 17:00:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2732 |