Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09.02.2024 - MJM Open - U mě a U tebe Šošůvka I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - U Mě a U Tebe - Šošůvka | Kulich Miloš / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 hlavní | Odehráno | Plzeňský kraj - U Komína - Plzeň | Kučera Jiří / 16 | 09.02.2024 17:46:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 LL | Odehráno | Plzeňský kraj - U Komína - Plzeň | Kučera Jiří / 9 | 09.02.2024 19:26:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 13 | 09.02.2024 18:05:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Open jednotlivci - Split | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Santa bar - Sedlec | Tauš Václav / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Open Ústeckého kraje - Zlatá Radonická Šipka 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Radonická Hospůdka & Darts Club - Radonice u Kadaně | Vrbata Martin / 36 | 09.02.2024 18:12:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Páteční Sladovnická 501DO - 501DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - Sladovnická - Plzen | Fuja Miroslav / 21 | 09.02.2024 18:07:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Páteční Sladovnická Lucky Looser - 501DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - Sladovnická - Plzen | Fuja Miroslav / 11 | 09.02.2024 19:56:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Pitbull Cup Hrádek nad Nisou - Pitbull | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hradek nad Nisou | Doležal Pavel / 16 | 09.02.2024 20:27:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - SKORI TOUR Dušejov - MO -MUŽI | Odehráno | Vysočina - Na hřišti - Dušejov | Jůzl Pavel / 26 | 09.02.2024 19:51:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - SKORI TOUR Dušejov - High Score - MO - High score | Odehráno | Vysočina - Na hřišti - Dušejov | Jůzl Pavel / 28 | 09.02.2024 18:32:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Alfa - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - Praha | Michálková Michaela / 16 | 09.02.2024 19:02:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 9 | 09.02.2024 19:09:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 20 | 09.02.2024 19:03:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Portlandu - Praha | Moravec Martin / 6 | 09.02.2024 18:57:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - Praha | Slavík Tomáš / 20 | 09.02.2024 19:05:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Santa bar - Sedlec | Tauš Václav / 18 | 09.02.2024 19:07:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 do | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Kobra - Praha 9 | Matušíková Jana / 23 | 09.02.2024 20:14:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Plzeňka - Praha | Faltejsek Libor / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár základní - Alfa-singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - Praha | Michálková Michaela / 32 | 09.02.2024 20:04:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Portlandu - Praha | Moravec Martin / 12 | 09.02.2024 20:35:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 42 | 09.02.2024 20:09:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár základní - Pečky Tour | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Na hřišti - Pečky | Tucker Luke / 25 | 09.02.2024 19:06:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár základní - Singl 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - Praha | Slavík Tomáš / 41 | 09.02.2024 20:10:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Středočeský pohár základní - stredocech1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U kropáčů - Beroun | Rajmon Patrik / 15 | 09.02.2024 19:01:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Zapomnění - Jihlava | Novák Radek / 20 | 09.02.2024 19:44:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Zapomnění - Jihlava | Novák Radek / 20 | 09.02.2024 18:31:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - U pěti véček - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U pěti Věček - Hradec Králové | Vraštil Otakar / 23 | 09.02.2024 18:12:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - VSM Tour Brtnice - MO jednotlivci | Odehráno | Vysočina - Klubovna - Brtnice | Švaříček Jiří / 17 | 09.02.2024 20:21:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - VSM Tour Brtnice - High Score - MO jednotlivci | Odehráno | Vysočina - Klubovna - Brtnice | Švaříček Jiří / 17 | 09.02.2024 19:17:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Prostějov lll | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sport Bar - Prostějov | Dohnalová Renata / 13 | 08.02.2024 18:09:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Botswana Cup muži - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Botswana Cup ženy - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - ČDS Cup Bolelouc - D.O | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec u kříže - Bolelouc | Hradilová Romana / 17 | 08.02.2024 18:00:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - ČDS Cup Řídeč - Hospoda u Zlatého potoka | Odehráno | Olomoucký kraj - Hospoda u Zlatého potoka - Řídeč | Všianská Pavlína / 17 | 08.02.2024 18:05:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Cowhand Cup Dušníky - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 7 | 08.02.2024 19:00:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU - Hlavní turnaj | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser - Lucky Looser | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Espreso Cup NMPS - open | Odehráno | Liberecký kraj - Espreso bar - Nové Město p/S | Bechný Libor / 7 | 08.02.2024 18:34:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Havana Tour Lanškroun - 501 DO 2KO | Odehráno | Pardubický kraj - Sportcentrum LA - Lanškroun | Kubeš Michal / 16 | 08.02.2024 18:01:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šatlava - Havířov | Šimčíková Ivana / 15 | 08.02.2024 17:01:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - MODRÝ SLON - KARVINA | Madzia Pavel / 16 | 08.02.2024 16:57:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Omega | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Bar Omega - Frýdek-Místek | Vnenk Rostislav / 6 | 08.02.2024 18:07:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Bílina U Vraha - 501/DO | Odehráno | Ústecký kraj - U vraha - Bílina | Černíková Michaela / 6 | 08.02.2024 17:59:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Chotyně U Lip - jackpot | Odehráno | Liberecký kraj - Hospoda u Lip - Chotyně | Dlouhý Jiří / 12 | 08.02.2024 18:30:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Děčín Na Kopečku - JC Děčín Na Kopečku | Odehráno | Ústecký kraj - Na Kopečku - Děčín | Štěpánek Martin / 12 | 08.02.2024 17:31:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Dobranov Penzion Na Konci - jc dobranov | Odehráno | Liberecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov | Kubín Milan / 12 | 08.02.2024 18:03:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Evaň u Vojtěcha - JC Evaň - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pizzeria Bar u Vojtěcha - Evaň | Zloch Vojtěch / 16 | 08.02.2024 19:08:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře - JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře | Odehráno | Liberecký kraj - Hospůdka u Bakalare - Jablonec nad Nisou | Bikár Ladislav / 10 | 08.02.2024 19:08:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.02.2024 - JC Jirkov Dream Bar - JC Jirkov Dream Bar | Odehráno | Ústecký kraj - Dream Bar - Jirkov | Bláhová Monika / 23 | 08.02.2024 18:36:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |