Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.02.2024 - Maršovský Scoro turnaj - MST 2024-02-10 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Starou horou - Horní Maršov | Kuneš Radomír / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Místní Open - bez ČP - Mládežnický turnaj playoff | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 8 | 10.02.2024 12:32:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Mixy Plzeň - MixŠvýcar | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 20 | 10.02.2024 15:06:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - MJM Open - Bejvávalo U Kolečka II - 501 DKO | Odehráno | Jihomoravský kraj - Bejvávalo U Kolečka - Brno | Kačanolli Fitim / 30 | 10.02.2024 19:15:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - MJM Open - Ob. hospoda Chvalkovice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Obecní hospoda - Chvalkovice | Kulich Miloš / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - MJM Open - Pivnice Na Sýpce I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Na Sýpce - Brno | Kulich Miloš / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - MJM Open - U Lesíka Třebíč I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - U Lesíka - Třebíč | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - Mládež | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 10 | 10.02.2024 15:12:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - O pohár Žacléře - Open | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Národní dům - Žacléř | Fronc Jaroslav / 14 | 10.02.2024 16:16:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - O pohár Žacléře doplňkový - Vložený | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Národní dům - Žacléř | Fronc Jaroslav / 12 | 10.02.2024 19:16:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Podivné šipkohraní doplňkový - 10.2.2024 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 11 | 10.02.2024 21:03:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Libereckého kraje - dvojice - Charitativni turnaj pro Davídka dvojice | Odehráno | Liberecký kraj - Netovka bar - Semily | Mašek Martin / 17 | 10.02.2024 18:50:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Libereckého kraje - dvojice - Charitativní turnaj pro davidka-dvojice | Odehráno | Liberecký kraj - Netovka bar - Semily | Mašek Martin / 8 | 10.02.2024 22:13:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Libereckého kraje - dvojice mix - Valentýnský turnaj - dvojice 15 00 hod | Odehráno | Liberecký kraj - Balon - Liberec | Novák Jan / 26 | 10.02.2024 15:13:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Libereckého kraje - jednotlivci - Charitativni turnaj pro Davidka | Odehráno | Liberecký kraj - Netovka bar - Semily | Mašek Martin / 37 | 10.02.2024 13:28:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Libereckého kraje - jednotlivci - Charitativni turnaj pro Davídka Top 16. | Odehráno | Liberecký kraj - Netovka bar - Semily | Mašek Martin / 16 | 10.02.2024 18:13:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Libereckého kraje - jednotlivci - Mládeznický turnaj 11:00 | Odehráno | Liberecký kraj - Balon - Liberec | Novák Jan / 9 | 10.02.2024 11:11:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Libereckého kraje - jednotlivci - Odpadlíci Valentýn 21.20 | Odehráno | Liberecký kraj - Balon - Liberec | Novák Jan / 22 | 10.02.2024 21:20:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - 501 DO | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 28 | 10.02.2024 18:54:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - Česká Ves | Odehráno | Olomoucký kraj - Sport Bar - Česká Ves | Špička Zdeněk / 10 | 10.02.2024 15:47:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - High score | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 16 | 10.02.2024 21:13:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Ústeckého kraje - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pšov - Pšov | Tomov Ladislav / 10 | 10.02.2024 20:30:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Ústeckého kraje - dvojice mixy - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Metro Music Pub - Mos | Jeřábek Jiří / 8 | 10.02.2024 17:00:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Open Ústeckého kraje - dvojice mixy - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Metro Music Pub - Mos | Jeřábek Jiří / 21 | 10.02.2024 13:13:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Podivné šipkohraní - Podivné šipkohraní - 10.2.2024 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Reg.Master JMOŠS dvojice muži - RM dvojice muži | Odehráno | Jihomoravský kraj - Orlovna - Brno- Obřany | Dubovec Juraj / 39 | 10.02.2024 11:06:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Reg.Master JMOŠS dvojice ženy - RM dvojice ženy | Odehráno | Jihomoravský kraj - Orlovna - Brno- Obřany | Dubovec Juraj / 13 | 10.02.2024 11:04:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Reg.Master JMOŠS muži - RM muži | Odehráno | Jihomoravský kraj - Orlovna - Brno- Obřany | Dubovec Juraj / 79 | 10.02.2024 14:13:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Reg.Master JMOŠS ženy - RM ženy | Odehráno | Jihomoravský kraj - Orlovna - Brno- Obřany | Dubovec Juraj / 26 | 10.02.2024 14:12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Regionální Master dvojice muži - dvojice muži | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Procházka Jaroslav / 20 | 10.02.2024 12:01:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Regionální Master dvojice ženy - dvojice ženy | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Procházka Jaroslav / 10 | 10.02.2024 11:59:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Regionální Master muži - muži | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Procházka Jaroslav / 41 | 10.02.2024 14:36:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Regionální Master ženy - ženy | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Procházka Jaroslav / 20 | 10.02.2024 14:42:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Sova CUP - Doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec Králové | Rohr Milan / 13 | 10.02.2024 21:03:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Sova CUP - Sobotní Sova | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec Králové | Rohr Milan / 24 | 10.02.2024 18:10:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 10 | 10.02.2024 16:01:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 16 | 10.02.2024 19:09:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu bar 10.2,p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 14 | 10.02.2024 19:27:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Středočeský pohár základní - Devítka 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 23 | 10.02.2024 17:12:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Středočeský pohár základní - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 38 | 10.02.2024 21:00:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Středočeský pohár základní - Yondu bar 10.2. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 28 | 10.02.2024 20:04:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Tour kraje Vysočina - 501 DO | Odehráno | Vysočina - Tajfun - Havlíčkův Brod | Bártl David / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Tour kraje Vysočina - 501DO | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Bílek Radek / 22 | 10.02.2024 19:39:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - Hi Score | Odehráno | Vysočina - Tajfun - Havlíčkův Brod | Bártl David / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - Highscore | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Bílek Radek / 22 | 10.02.2024 18:30:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Z pekárny do Elposu cup - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Džaník | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Kačamba - Praha | Kracíková Soňa / 6 | 09.02.2024 20:10:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Benešovský medvěd - DKO 501 jednotlivci | Odehráno | Ústecký kraj - Hřiště - Benešov nad Ploučnicí | Jahodová Monika / 14 | 09.02.2024 18:43:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Boston Cup Rumburk - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Boston Bistro - Rumburk | Skramužská Jana / 12 | 09.02.2024 18:00:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.02.2024 - Bullšit Open - 501 DO a CricketCutThroat | Odehráno | Pardubický kraj - Udánská hospoda - Moravská Třebová | Kolář David / 9 | 09.02.2024 18:06:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |