Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.02.2024 - JC Varnsdorf Pivnice Kovárna - Jackpot cup Kovárna 35 | Odehráno | Liberecký kraj - Kovárna - Varnsdorf | Míka Lukáš / 17 | 13.02.2024 18:08:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Žatec U Ramba - DKO | Odehráno | Ústecký kraj - u Ramba - Žatec | Mohaupt Tomáš / 11 | 13.02.2024 18:01:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup-Žíznivý dromedár 22/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Žíznivý dromedár - Ostrava | Plevová Jana / 15 | 13.02.2024 18:06:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Lokálna liga Nováky - ML Nováky | Odehráno | Slovensko - Mcasino - Nováky | Fábry Ľudovít / 29 | 13.02.2024 18:18:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Lokálna liga Nováky - ženy - ML ženy | Odehráno | Slovensko - Mcasino - Nováky | Fábry Ľudovít / 8 | 13.02.2024 19:35:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Místní Open 501 DO - Sokec Cup | Odehráno | Jihomoravský kraj - Sokolovna - Boskovice | Kváčala Tomáš / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Náplavka Cup | Odehráno | Karlovarský kraj - Club Náplavka - Karlovy Vary | Sieglová Lucie / 36 | 13.02.2024 19:03:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Split score - odborníci | Odehráno | Karlovarský kraj - Club-Bar"U Žíly" - Chodov | Petrželka Miloš / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Žíla Happy activity 2024 - Valentýnský | Odehráno | Karlovarský kraj - Club-Bar"U Žíly" - Chodov | Petrželka Miloš / 25 | 13.02.2024 18:31:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - MJČ Pivní bar Vltava ČB - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhartová Hana / 20 | 13.02.2024 19:12:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - MJČ U Martínků Besednice - 501/DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Martínků - Besednice | Kytka František / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - MJČ Velká Maxima ČK - jednotlivci | Odehráno | Jihočeský kraj - Velká Maxima - Český Krumlov | Hudák Radek / 18 | 13.02.2024 18:04:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - MJM Cricket - Pivní bar Lidická I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivní bar Lidická - Brno | Kulich Miloš / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - MJM Open - Cafe bar Na Paletě Vyškov I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Café bar na Paletě - Vyškov | Kulich Miloš / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - MJM Open - Ferrari Bar Kyjov I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Ferrari Bar Kyjov - Kyjov | Vavřina Martin / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - MJM Open - Kulečník. her. Šilingrák I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Kulečníková herna Šilingrár - Brno | Kulich Miloš / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - MJM Open - Rest. U Slunce Blansko I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Restaurace U Slunce - Blansko | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Myslivec Tour - Myslivec Tour | Odehráno | Pardubický kraj - Myslivec Tour - Pardubice | Pešek Tomáš / 17 | 13.02.2024 18:41:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - NáChodka - Hlavní švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphy´s bar - Náchod | Vylíčil Ondřej / 26 | 13.02.2024 18:02:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - NáChodka doplňkový - Bonusový DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Murphy´s bar - Náchod | Vylíčil Ondřej / 24 | 13.02.2024 18:39:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Open jednotlivci - FraJa | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - FraJa - Neratovice | Zácha Vladimír / 14 | 13.02.2024 19:13:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - 501 dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pod Lipamy Hrdliv - Hrdliv | Pávek Jakub / 9 | 13.02.2024 18:39:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - 501DO - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - Praha | Vaňková Martina / 13 | 13.02.2024 19:00:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 6 | 13.02.2024 19:08:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pod Lipamy Hrdliv - Hrdliv | Pávek Jakub / 17 | 13.02.2024 19:41:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501DO - singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - Praha | Vaňková Martina / 25 | 13.02.2024 20:12:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Středočeský pohár základní - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 15 | 13.02.2024 21:02:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - TruToulka doplňkový - Doplněk | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Družba - Trutnov | Mervart Martin / 12 | 13.02.2024 20:12:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - TruToulka Open - Hlavní | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Družba - Trutnov | Mervart Martin / 16 | 13.02.2024 18:01:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Winter Bull´s cup - winter bulls cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 10 | 13.02.2024 18:42:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Blue Star Cup - 501Mo | Odehráno | Olomoucký kraj - Blue Star Bowling - Šumperk | Krestýn Roman / 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - ČDS Cup Hranice - ČDS Cup 23/24 | Odehráno | Olomoucký kraj - SportBar Hromůvka - Hranice | Vysloužil Radim / 20 | 12.02.2024 18:01:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - ČDS Cup Litovel - 14. Turnaj 12.2.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - Myslivna - Litovel | Smékal Roman / 31 | 12.02.2024 18:44:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - ČDS Cup Pivín - 15. ČDS Cup Pivín | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec Nad hřištěm - Pivín | Ševčík Martin / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Autobar - Haviřov | Bahula Libor / 12 | 12.02.2024 17:03:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - JC Krupka Na Střelnici - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Střelnici - Krupka | Masopustová Jana / 10 | 12.02.2024 19:02:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - JC Liberec Sportbar Balón - JC 18 15 | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 20 | 12.02.2024 18:21:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - JC Liberec Sportbar Kolečko - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Kolečko - Liberec | Vunderer Milan / 20 | 12.02.2024 18:33:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - JC Ludvíkovice Starý Šenk - Jc Ludvíkovice | Odehráno | Ústecký kraj - Starý Šenk - Ludvíkovice | Kreidl Petr / 13 | 12.02.2024 18:00:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - JC Mimoň Český Lev - JC Mimoň Český Lev | Odehráno | Liberecký kraj - Mimoň - Český Lev | Pekař Zdeněk / 10 | 12.02.2024 18:03:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Caffe Bar Duo - Most | Zajíc Roman / 17 | 12.02.2024 18:04:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - JC Rumburk Boston Bistro Bar - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Boston Bistro - Rumburk | Skramužská Jana / 13 | 12.02.2024 18:00:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - U Dejva - Orlová | Stadtherr Martin / 15 | 12.02.2024 17:00:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr Cup 22/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Meteor - Vratimov | Leváková Andrea / 7 | 12.02.2024 18:01:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Lokálna liga Bardejov - 501 DO - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Lokálna liga Bardejov - cricket - Cricket | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Lokálna liga Bardejov - ženy - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Lokálna liga Handlová - MLH 23 | Odehráno | Slovensko - Vibe Club - Handlová | Papp Peter / 19 | 12.02.2024 17:31:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Místní Open 501 DO - Jarní Turnaj Brno-Jundrov | Odehráno | Jihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - Brno | Hladík Jiří / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Hanák Patrik / 17 | 12.02.2024 18:34:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2735 |