Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice-Pivni Jistota | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 5 | 14.02.2024 19:13:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu bar 14.2.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 5 | 14.02.2024 19:10:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 - skupiny+KO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Club EF - Mníšek pod Brdy | Leinveber Zdeněk / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501do | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Pod lesem - Králův Dvůr | Lukáč Roman / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Středočeský pohár základní - Devítka 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 20 | 14.02.2024 20:03:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Středočeský pohár základní - Pivni Jistota Singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 11 | 14.02.2024 21:02:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Středočeský pohár základní - Singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha | Kroužecká Adéla / 28 | 14.02.2024 20:21:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Středočeský pohár základní - Yondu bar 14.2. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 10 | 14.02.2024 20:30:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Tour kraje Vysočina - 501DO | Odehráno | Vysočina - Pivnice - Přibyslav Pivnice | Jenšík Ondřej / 10 | 14.02.2024 18:56:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - Tour kraje Vysočina - Hi Score | Odehráno | Vysočina - Pivnice - Přibyslav Pivnice | Jenšík Ondřej / 10 | 14.02.2024 18:30:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - U pěti véček - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U pěti Věček - Hradec Králové | Vraštil Otakar / 17 | 14.02.2024 18:02:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Úterní šipkování v Tunelu - 501 DO | Odehráno | Plzeňský kraj - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.02.2024 - Vítězná středa - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 14 | 14.02.2024 18:01:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 14 | 13.02.2024 18:58:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO F | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 12 | 13.02.2024 21:04:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS CUP Komárov | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hostinec na Rychtě - Komárov | Vlha Tomáš / 11 | 13.02.2024 18:00:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Cup Pivnice Knihovna | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Pivnice Knihovna - Olomouc I. | Trilč Patrik / 9 | 13.02.2024 18:01:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Cup Senice na Hané 15.kolo | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sportcentrum Panav - Senice na Hané | Parma Lukáš / 12 | 13.02.2024 18:30:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501 DO | Odehráno | Pardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová | Bádal Ludvík / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - ČDS Cup Přerov - CDS cup Pr | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportbar Atláč - Přerov | Doudová Šárka / 11 | 13.02.2024 18:06:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - ČDS Cup Prostějov I. - ČDS Cup Prostêjov I. | Odehráno | Olomoucký kraj - U Jedličky - Prostějov | Mičková Monika / 19 | 13.02.2024 18:02:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - ČDS Cup Šternberk - pivnice u Samsona | Odehráno | Olomoucký kraj - pivnice u Samsona - Šternberk | Všianská Pavlína / 18 | 13.02.2024 18:06:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - ČDS Cup Vidnava & Stará Červená voda - ČDS 501 duble ko | Odehráno | Olomoucký kraj - Hospoda Na Rozcestí - Stará Červená Voda | Frencl Martin / 23 | 13.02.2024 18:07:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU - Hlavní turnaj | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser - Lucky Looser | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Goldstar open Nové Město pod Smrkem - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Klub Šipkárna Nové město pod Smrkem. - Nové Město pod Smrkem | Bechný Libor / 9 | 13.02.2024 18:03:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Hrozen1 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hrozen - Frýdek Místek | Dulava Petr / 16 | 13.02.2024 18:00:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - jackopt CUP MSK Majáček Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 26 | 13.02.2024 17:03:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Nevada Bar | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Nevada Bar - Frýdek-Místek | Dujka Tomáš / 15 | 13.02.2024 17:30:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Bílina U Vraha - 501/DO | Odehráno | Ústecký kraj - U vraha - Bílina | Černíková Michaela / 5 | 13.02.2024 18:35:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Děčín Na Kopečku - 64. JC Děčín Na Kopečku | Odehráno | Ústecký kraj - Kopeček - Děčín | Husák Libor / 13 | 13.02.2024 17:30:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Dobranov Penzion Na Konci - jc dobranov | Odehráno | Liberecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov | Kubín Milan / 10 | 13.02.2024 18:08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Dušníky restaurace u Dina - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 24 | 13.02.2024 19:04:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Jablonec nad Nisou U Nádraží - Jackpot 19 | Odehráno | Liberecký kraj - U Nádraží - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 22 | 13.02.2024 19:03:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Jirkov Dream Bar - JC Jirkov Dream Bar | Odehráno | Ústecký kraj - Dream Bar - Jirkov | Bláhová Monika / 15 | 13.02.2024 18:39:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Liberec Bakalářská Hospůdka - JC BAKALÁŘSKÁ | Odehráno | Liberecký kraj - Bakalářská - Liberec | Šlajch Vojtěch / 21 | 13.02.2024 18:30:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Liberec Klub 44 - Jackpot Cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 8 | 13.02.2024 20:20:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Litoměřice Gambáč - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Gambáč - Litoměřice | Kohutková Dana / 8 | 13.02.2024 17:58:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Litvínov Fotbalová hospůdka - JPC Litvinov | Odehráno | Ústecký kraj - Fotbalová hospůdka - Litvínov | Minařík Jiří / 13 | 13.02.2024 17:59:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Most Metro Music Pub - JCMost Metro Music Pub | Odehráno | Ústecký kraj - Metro Music Club - Most | Jeřábek Jiří / 12 | 13.02.2024 18:31:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Most u Kance - JC Most u Kance | Odehráno | Ústecký kraj - Kanec - Most | Cina Michael / 16 | 13.02.2024 18:38:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Podbořany Na Rozcestí - DKO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Rozcestí - Podbořany | Puchrik Rudolf / 20 | 13.02.2024 18:11:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Ročov Šipkový klub - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - ŠK Karakal Ročov - Ročov | Ševčíková Libuše / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Semily Netovka Bar 2 - JC Netovka Bar 47.kolo | Odehráno | Liberecký kraj - Netovka bar - Semily | Mašek Martin / 12 | 13.02.2024 19:02:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Skalice u České Lípy na Huti - Jackpot cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub na Huti - Skalice u České Lípy | Čechová Lucie / 10 | 13.02.2024 18:05:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Varnsdorf Pivnice Kovárna - Jackpot cup Kovárna 35 | Odehráno | Liberecký kraj - Kovárna - Varnsdorf | Míka Lukáš / 17 | 13.02.2024 18:08:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - JC Žatec U Ramba - DKO | Odehráno | Ústecký kraj - u Ramba - Žatec | Mohaupt Tomáš / 11 | 13.02.2024 18:01:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup-Žíznivý dromedár 22/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Žíznivý dromedár - Ostrava | Plevová Jana / 15 | 13.02.2024 18:06:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Lokálna liga Nováky - ML Nováky | Odehráno | Slovensko - Mcasino - Nováky | Fábry Ľudovít / 29 | 13.02.2024 18:18:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.02.2024 - Lokálna liga Nováky - ženy - ML ženy | Odehráno | Slovensko - Mcasino - Nováky | Fábry Ľudovít / 8 | 13.02.2024 19:35:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |