Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.02.2024 - MJM Open - Ferrari Bar Kyjov I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Ferrari Bar Kyjov - Kyjov | Vavřina Martin / 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - MJM Open - Pivn. Papučárna Blansko I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Papučárna - Blansko | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - MJM Open - Šipkový klub Adamov I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Šipkový klub Adamov - Adamov | Kulich Miloš / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - MJM Open - Snack Bar Jerry I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Snack bar Jerry - Brno | Kulich Miloš / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - MO Pardubický kraj - jednotl. - 501DO | Odehráno | Pardubický kraj - KD Damníkov - Damníkov | Fotr Pavel / 26 | 22.02.2024 17:37:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 14 | 22.02.2024 19:06:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 9 | 22.02.2024 19:07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - 501DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bow Bar Magic 2 - Praha | Forman Petr / 23 | 22.02.2024 19:00:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 27 | 22.02.2024 20:11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Řipská 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Řipská - Praha | Tesárek Michal / 17 | 22.02.2024 19:05:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 20 | 22.02.2024 20:19:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DKO | Odehráno | Vysočina - hospůdka u Dejva - Velký Beranov | Vrzáček Josef / 15 | 22.02.2024 19:06:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV High Score | Odehráno | Vysočina - hospůdka u Dejva - Velký Beranov | Vrzáček Josef / 15 | 22.02.2024 18:30:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - TruToulka doplňkový - Doplňkáč | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hospoda - Hajnice | Téra Marek / 16 | 22.02.2024 18:23:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - TruToulka Open - Hlavní Švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hospoda - Hajnice | Téra Marek / 16 | 22.02.2024 18:03:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Vavřincovy šipkové čtvrtky - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U Vavřince - Obědovice | Sadílek Zdeněk / 10 | 22.02.2024 19:27:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Winter Bull´s cup - winter bulls cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 14 | 22.02.2024 18:39:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Play off Plzeňka | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 16 | 21.02.2024 20:21:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - TEST | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hostinec u Martínků - Besednice | Kytka František / 9 | 21.02.2024 08:57:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Bučina Cup - 501DO | Odehráno | Pardubický kraj - hvězda - bučina | Sedliská Adriena / 24 | 21.02.2024 18:01:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - ČDS Cup Lipník nad Bečvou - CDS Lipník n.B. - 21.02.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - Prodarts club - Lipník nad Bečvou | Olšanský Milan / 18 | 21.02.2024 18:04:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - ČDS Cup Ludslavice - 16. kolo | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec U studny - Ludslavice | Dobrovolný Vratislav / 8 | 21.02.2024 18:42:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - ČDS Cup Olomouc II. - ČDS OL 2 | Odehráno | Olomoucký kraj - PIVNICE U KOVÁRNY - OLOMOUC | Blažek Martin / 12 | 21.02.2024 18:00:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - ČDS Cup Šumperk - ČDS CUP Šumperk | Odehráno | Olomoucký kraj - Šipkový klub - Šumperk | Markovský Daniel / 20 | 21.02.2024 18:02:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - ČDS Cup Tážaly - 16. Turnaj 21.2.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - U kupce - Tážaly | Smékal Roman / 15 | 21.02.2024 18:34:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Hyršovská šipka - 501 D.O. | Odehráno | Plzeňský kraj - Hyršovská šipka - Hyršov | Ryneš Jiří / 26 | 21.02.2024 18:36:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Autobar - Havířov | Doseděl Adam / 16 | 21.02.2024 17:00:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Motor 1 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Motor - Frýdek-Místek | Špaček Ladislav / 15 | 21.02.2024 17:33:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - PEREX Orlová 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Perex - Orlová | Ligus Martin / 28 | 21.02.2024 17:30:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 9 | 21.02.2024 18:08:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Česká Lípa Březňačka Centrál - Jackpot Cup Ceská Lípa 21.02.24 | Odehráno | Liberecký kraj - Herna bar Centrál - Česká Lípa | Kolářová Jana / 17 | 21.02.2024 18:00:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Charvatce pohostinství - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pohostinství Charvatce - Charvatce | Vokoun Martin / 16 | 21.02.2024 19:01:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Děčín Corso - JC Děčín Corso | Odehráno | Ústecký kraj - Corso - Děčín | Čáp Milan / 13 | 21.02.2024 18:00:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Frýdlant Bowling club & bar - jednotlivci | Odehráno | Liberecký kraj - Bowling - Frýdlant | Zavadil Lukáš / 19 | 21.02.2024 18:02:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace - Jackpot | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 7 | 21.02.2024 18:32:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Jablonec U Nás - JC u Nás | Odehráno | Liberecký kraj - U Nas - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 17 | 21.02.2024 18:45:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Liberec Sportbar Balón - JC 18 15 | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 24 | 21.02.2024 18:17:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Liberec Sportbar Balón - Odpadlíci bez CP | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 7 | 21.02.2024 21:07:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Ludvíkovice Starý Šenk - Jc Ludvíkovice | Odehráno | Ústecký kraj - Starý Šenk - Ludvíkovice | Kreidl Petr / 21 | 21.02.2024 18:00:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Mimoň Český Lev - JC Mimoň Český Lev | Odehráno | Liberecký kraj - Český Lev - Mimoň | Pekařová Jana / 8 | 21.02.2024 18:00:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Most Bar Na Pekárně - JPC | Odehráno | Ústecký kraj - Na pekárně - Most | Véghová Miluše / 11 | 21.02.2024 18:03:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Caffe Bar Duo - Most | Zajíc Roman / 8 | 21.02.2024 18:09:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Most Na Náměstíčku - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Náměstíčku - Most | Mach Jakub / 19 | 21.02.2024 18:32:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Nový Bor Asterix Bar - jackpot asterix novy bor | Odehráno | Liberecký kraj - Asterix bar - Nový Bor | Kneeová Zdena / 9 | 21.02.2024 18:03:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Smržovka Kino Klub - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Kino klub - Smržovka | Vágner Jan / 13 | 21.02.2024 18:39:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Třeboutice U Kapličky - Jackpot 48 | Odehráno | Ústecký kraj - U kapličky - Třeboutice | Hlavnička Jaroslav / 6 | 21.02.2024 19:07:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - JC Žatec Jahoda - jackpot cup | Odehráno | Ústecký kraj - Darts Klub Jahoda - Žatec | Steppan Miroslav / 17 | 21.02.2024 18:32:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Klubový open MSK Pedro Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Pedro - Karviná | Stolá Stanislava / 16 | 21.02.2024 17:00:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson- Miapr cup - Modrý Krocan 23/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Modrý Krocan - Ostrava | Vontor Miroslav / 10 | 21.02.2024 18:03:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.02.2024 - Lokálna liga Kaleráb Prievidza - MLKPD 24 | Odehráno | Slovensko - Kaleráb - Prievidza | Šmátralová Zuzana / 23 | 21.02.2024 18:32:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2731 |