Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Pečky Tour | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Na hřišti - Pečky | Tucker Luke / 23 | 23.02.2024 19:09:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Singl 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - Praha | Slavík Tomáš / 28 | 23.02.2024 20:14:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - stredocech05 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U kropáčů - Beroun | Rajmon Patrik / 14 | 23.02.2024 19:03:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Zapomnění - Jihlava | Novák Radek / 15 | 23.02.2024 19:32:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Zapomnění - Jihlava | Novák Radek / 15 | 23.02.2024 18:31:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - U pěti véček - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U pěti Věček - Hradec Králové | Vraštil Otakar / 28 | 23.02.2024 18:03:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - VSM Tour Brtnice - MO jednotlivci | Odehráno | Vysočina - Klubovna - Brtnice | Švaříček Jiří / 17 | 23.02.2024 19:59:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - VSM Tour Brtnice - High Score - MO jednotlivci | Odehráno | Vysočina - Klubovna - Brtnice | Švaříček Jiří / 17 | 23.02.2024 19:01:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Prostějov lll | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sport Bar - Prostějov | Dohnalová Renata / 16 | 22.02.2024 18:07:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Botswana Cup muži - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Botswana Cup ženy - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - ČDS Cup Bolelouc - D.O | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec u kříže - Bolelouc | Hradilová Romana / 21 | 22.02.2024 18:00:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - ČDS Cup Řídeč - Hospoda u Zlatého potoka | Odehráno | Olomoucký kraj - Hospoda u Zlatého potoka - Řideč | Všianská Pavlína / 13 | 22.02.2024 18:05:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Cowhand Cup Dušníky - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 6 | 22.02.2024 19:06:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU - Hlavní turnaj | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser - Lucky Looser | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Espreso Cup NMPS - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Klub Šipkárna Nové město pod Smrkem. - Nové Město pod Smrkem | Bechný Libor / 11 | 22.02.2024 18:30:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Havana Tour Lanškroun - 501 DO 2KO | Odehráno | Pardubický kraj - Sportcentrum LA - Lanškroun | Kubeš Michal / 14 | 22.02.2024 18:01:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Modrý Slon - Karviná | Svrčina Vladimír / 14 | 22.02.2024 17:01:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šatlava - Havířov | Mendlíková Petra / 15 | 22.02.2024 17:00:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Profin - Orlová | Krčmář Michal / 22 | 22.02.2024 17:32:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Omega | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Bar Omega - Frýdek-Místek | Vnenk Rostislav / 10 | 22.02.2024 18:00:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Bílina U Vraha - 501/DO | Odehráno | Ústecký kraj - U Vraha - Bílina | Strunzová Jitka / 10 | 22.02.2024 18:05:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Chotyně U Lip - 501DKO | Odehráno | Liberecký kraj - U LIP - Chotyně | Votýpka Martin / 12 | 22.02.2024 18:33:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Děčín Na Kopečku - 67.JC Děčín Na Kopečku | Odehráno | Ústecký kraj - Kopeček - Děčín | Husák Libor / 13 | 22.02.2024 17:33:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Dobranov Penzion Na Konci - jc dobranov | Odehráno | Liberecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov 22 | Kubín Milan / 8 | 22.02.2024 18:00:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Evaň u Vojtěcha - JC Evaň - 501DO! | Odehráno | Ústecký kraj - Pizzeria Bar u Vojtěcha - Evaň | Zloch Vojtěch / 15 | 22.02.2024 19:01:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře - JC - u Bakaláře | Odehráno | Liberecký kraj - Hospůdka u Bakaláře - Jablonec nad Nisou | Reczai Miroslav / 12 | 22.02.2024 19:06:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Jirkov Dream Bar - JC Jirkov Dream Bar | Odehráno | Ústecký kraj - Dream Bar - Jirkov | Bláhová Monika / 15 | 22.02.2024 18:34:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Liberec Klub 44 - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 7 | 22.02.2024 20:14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Liberec Restaurace u Martina - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - U martina - Liberec | Chobot Martin / 14 | 22.02.2024 18:30:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Liberec Sportbar Kolečko - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Kolečko - Liberec | Vunderer Milan / 18 | 22.02.2024 18:32:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Litvínov Loutkárna - JC Loutkárna | Odehráno | Ústecký kraj - Loutkárna - Litvínov | Dostál Václav / 11 | 22.02.2024 18:09:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Most Česká pivnice - Most,Ceska | Odehráno | Ústecký kraj - Česká pivnice - Most | Zajíc Martin / 14 | 22.02.2024 18:33:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Most Špunt Bar - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Špunt Bar - Most | Mikolášek Jiří / 6 | 22.02.2024 20:11:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Most u Kance - JC Most u Kance | Odehráno | Ústecký kraj - U Kance - Most | Cina Michael / 6 | 22.02.2024 18:48:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Podbořany Na Rozcestí - JC Podbořany na Rozcestí | Odehráno | Ústecký kraj - Na Rozcestí - Podbořany | Puchrik Rudolf / 18 | 22.02.2024 18:04:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Rumburk U Hrdličků - 34.kolo JC U Hrdličků | Odehráno | Liberecký kraj - Pivnice u Hrdličků - Rumburk | Michelová Tereza / 23 | 22.02.2024 18:00:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Semily Netovka Bar 2 - JC Netovka Bar 50. Kolo | Odehráno | Liberecký kraj - Netovka bar - Semily | Mašek Martin / 10 | 22.02.2024 19:00:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - JC Žatec Tulipán - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Tulipán - Žatec | Kopecká Markéta / 13 | 22.02.2024 18:32:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Partay | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Partay Pub U Richarda - Ostrava | Kočí Vítězslav / 12 | 22.02.2024 19:02:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hero - Ostrava-jih | Svoboda David / 17 | 22.02.2024 18:03:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Místní Open - bez ČP - Litvínov | Odehráno | Ústecký kraj - Fotbalová hospůdka - Litvínov | Minařík Jiří / 6 | 22.02.2024 18:51:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Kolečko - Ostrov | Mrenica Jan / 17 | 22.02.2024 19:07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Fedor Cup 2023-24 | Odehráno | Karlovarský kraj - Fedor - Sokolov | Dvorský Bronislav / 13 | 22.02.2024 19:02:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - MJČ Bar U Zlaté Husy Písek - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Bar U Zlaté Husy - Písek | Kovářová Lenka / 22 | 22.02.2024 19:30:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - MJČ Horní Planá - MO Eso | Odehráno | Jihočeský kraj - Sportovní klub ESO - Horní Planá | Moravec Kamil / 13 | 22.02.2024 18:01:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - MJČ Motorest Štěpánovice - 501DKo | Odehráno | Jihočeský kraj - Štěpánovice - Štěpánovice | Kándlová Kateřina / 14 | 22.02.2024 19:01:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - MJČ Plzeňská pivnice K. Řečice - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Plzeňská pivnice - Kardašova Řečice | Matějková Anna / 14 | 22.02.2024 18:06:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.02.2024 - MJM Open - Bejvávalo U Kolečka II - Mistrovství Jižní Moravy | Odehráno | Jihomoravský kraj - Bejvávalo u Kolečka - Brno | Pisarovičová Lucie / 14 | 22.02.2024 19:16:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2731 |