Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.02.2024 - JC Most Fénix - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Fénix - Most | Klaban Tomáš / 11 | 23.02.2024 18:40:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Most Metro Music Pub - JCMost Metro Music Pub | Odehráno | Ústecký kraj - Metro Music Club - Most | Jeřábek Jiří / 5 | 23.02.2024 18:42:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Nový Bor Asterix Bar - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Asterix bar - Nový Bor | Kneeová Zdena / 15 | 23.02.2024 18:01:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Žatec Jahoda - Jackpot cup | Odehráno | Ústecký kraj - Darts Klub Jahoda Žatec - Žatec | Mrázek Vladimír / 21 | 23.02.2024 18:02:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Herna Ural - Ostrava | Dobrík Petr / 15 | 23.02.2024 18:00:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - open majaček | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Open Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 11 | 23.02.2024 19:18:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Řízkárna u Orla | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna - Ostrava | Balog Igor / 11 | 23.02.2024 18:02:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - WINDSON MIAPR CUP 23/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Sport bar Miapr - Ostrava | Perutková Radka / 27 | 23.02.2024 18:35:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Lokálna liga Brezno - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dart club - Brezno | Pocklan Peter / 38 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Lokálna liga Brezno - ženy - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dart club - Brezno | Pocklan Peter / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Lokálna liga Považská Bystrica - MLJ PB Zima 11.kolo | Odehráno | Slovensko - Piváreň Junior, SNP - Považská Bystrica | Pastorek Zdenko / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Lokálna liga Prievidza - ML PD 26 | Odehráno | Slovensko - Dart club PD - Prievidza | Pavlovič Roman / 48 | 23.02.2024 18:32:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Lokálna liga Prievidza - ženy - ML PD 18 | Odehráno | Slovensko - Dart club PD - Prievidza | Pavlovič Roman / 11 | 23.02.2024 21:29:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Lokálna liga Závada pod Čiernym vrchom - Jajo 10 | Odehráno | Slovensko - Zavada - Zavada | Hedera Jan / 14 | 23.02.2024 18:37:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Lokálna liga Žilina - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Kolkáreň Tulák - Žilina | Gráč Dušan / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Mikuleč Cup - 501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Pivnice Mikuleč - Mikuleč | Fotr Pavel / 27 | 23.02.2024 18:58:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Místní Open - bez ČP - 18 00 | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 14 | 23.02.2024 18:10:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Sport bar Alex - Sokolov | Mucha Miroslav / 24 | 23.02.2024 18:44:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Krusty bar - Cheb | Redl Vlastimil / 13 | 23.02.2024 19:19:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO startovné 100 Kč | Odehráno | Karlovarský kraj - Pension Regrus - Jáchymov | Čech Rostislav / 8 | 23.02.2024 19:08:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Hron Hron | Odehráno | Karlovarský kraj - Nikola - Kraslice | Hron Vladimír / 22 | 23.02.2024 18:29:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Mistrovství Úpicka - Puškvorec 1 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Na Puškvorci - Velké Svatoňovice | Šandová Eva / 31 | 23.02.2024 19:02:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJČ Hexpool ČB - MJČ 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Kulečníková herna Hexpool - České Budějovice | Mrázková Lucie / 16 | 23.02.2024 19:23:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJČ Na Piketě JH - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Na Piketě - Jindřichův Hradec | Pitrová Ivana / 20 | 23.02.2024 18:49:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJČ Pivní bar Vltava ČB - 501 DO jednotlivci | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhartová Hana / 25 | 23.02.2024 21:25:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJČ U Martínků Besednice - 501/DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Martínků - Besednice | Kytka František / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJM Open - Horní Bojanovice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Obecní budova - Horní Bojanovice | Toncar Martin / 15 | 23.02.2024 19:04:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJM Open - Pivní bar Lidická II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivní bar Lidická - Brno | Kulich Miloš / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJM Open - Pivnice Osmička I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Osmička - Brno | Dočkal Jakub / 18 | 23.02.2024 19:19:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJM Open - Pivnice U Remlina I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Remlina - Brno | Kulich Miloš / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJM Open - Pivnice U Ričího Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Ričího - Brno | Bezůšek Pavel / 10 | 23.02.2024 18:31:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJM Open - Pohostinství Deštná I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Deštná - Deštná | Kulhavý František / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJM Open - R. Na Hříšti Chrlice II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Na Hřišti Chrlice - Brno | Kulich Miloš / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJM Open - Restaurace Fako I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Restaurace Fako - Brno | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJM Open - Sport Arena Třebíč I - MJM Open - Sport Arena Třebíč I/8 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Sport Aréna - Třebíč | Novotný Dušan / 16 | 23.02.2024 18:11:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MJM Open - U mě a U tebe Šošůvka I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - U Mě a U Tebe - Šošůvka | Kulich Miloš / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 hlavní | Odehráno | Plzeňský kraj - U Komína - Plzeň | Kučera Jiří / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - 105 - Starý Klíčov | Rojt Jiří / 7 | 23.02.2024 21:45:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 24 | 23.02.2024 18:03:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Open bez započítání do žebříčků - odpadlíci 301 MO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhartová Hana / 7 | 23.02.2024 23:41:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Open JčŠTJ dvojice - 501 DO párovky | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhartová Hana / 14 | 23.02.2024 19:07:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Open jednotlivci - Split | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Santa bar - Sedlec | Tauš Václav / 8 | 23.02.2024 21:48:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Open Olomoucko dvojice - Dvojice | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 14 | 23.02.2024 18:43:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - Amatéři - jednotlivci | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 28 | 23.02.2024 20:02:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Páteční Sladovnická 501DO - 501DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - Sladovnická - Plzen | Fuja Miroslav / 22 | 23.02.2024 18:05:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Páteční Sladovnická Lucky Looser - 501DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - Sladovnická - Plzen | Fuja Miroslav / 13 | 23.02.2024 20:05:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Pitbull Cup Hrádek nad Nisou - Pitbull | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 11 | 23.02.2024 20:32:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - SKORI TOUR Dušejov - MO | Odehráno | Vysočina - Na hřišti - Dušejov | Krejčí Bohumil / 23 | 23.02.2024 19:27:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - SKORI TOUR Dušejov - High Score - MO - High score | Odehráno | Vysočina - Na hřišti - Dušejov | Krejčí Bohumil / 23 | 23.02.2024 18:32:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Alfa - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - Praha | Michálková Michaela / 19 | 23.02.2024 19:10:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2740 |