Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.02.2024 - Reg.Master Liberecka - ženy - ženy | Odehráno | Liberecký kraj - Pivovar Konrád - Vratislavice n.N. | Kalaš Lukáš / 29 | 24.02.2024 11:26:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži - Muži Dvojice 501 | Odehráno | Plzeňský kraj - Kulturní Sál - Starý Klíčov | Kuneš Karel / 20 | 24.02.2024 12:19:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy - Ženy Dvojice 501 | Odehráno | Plzeňský kraj - Kulturní Sál - Starý Klíčov | Kuneš Karel / 8 | 24.02.2024 12:17:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg.Master Plzeňského kraje - muži - 501 DO Muži | Odehráno | Plzeňský kraj - Kulturní Sál - Starý Klíčov | Kuneš Karel / 40 | 24.02.2024 14:41:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg.Master Plzeňského kraje - ženy - 501 DO Ženy | Odehráno | Plzeňský kraj - Kulturní Sál - Starý Klíčov | Kuneš Karel / 16 | 24.02.2024 14:40:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar) - dvojice muži ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 25 | 24.02.2024 14:43:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar) - dvojice ženy ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 14 | 24.02.2024 14:41:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg.Master Ústecka - junioři - Junioři | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 6 | 24.02.2024 09:33:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg.Master Ústecka - žáci - Žáci | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 16 | 24.02.2024 09:32:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Sova CUP - Sobotní Sova | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec Králové | Rohr Milan / 36 | 24.02.2024 18:20:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Bulls, dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Rieb Tomáš / 10 | 24.02.2024 19:21:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 16 | 24.02.2024 16:03:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Kalina Daniel / 24 | 24.02.2024 19:19:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu bar 24.2.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 6 | 24.02.2024 19:20:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Bulls, jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Rieb Tomáš / 20 | 24.02.2024 20:58:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Devítka 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 35 | 24.02.2024 17:16:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Sportbar Hostivař 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Kalina Daniel / 46 | 24.02.2024 21:32:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Středočeský pohár zvýhodněný - Yondu bar 24.2. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 12 | 24.02.2024 21:01:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - TOP RM Liberecka - muži - topka | Odehráno | Liberecký kraj - Pivovar Konrád - Vratislavice n.N. | Kalaš Lukáš / 16 | 24.02.2024 09:59:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - TOP RM Ústecka - muži - TOP muži ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 16 | 24.02.2024 09:20:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - TOP RM Ústecka - ženy - TOP ženy ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 16 | 24.02.2024 09:11:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Vierer Jaromír / 18 | 24.02.2024 19:27:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Vierer Jaromír / 18 | 24.02.2024 18:32:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Benešovský medvěd - DKO 501 jednotlivci | Odehráno | Ústecký kraj - MSK - Benešov nad Ploučnicí | Jahodová Monika / 11 | 23.02.2024 18:44:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Bullšit Open - 501 DO a Cricket CutThroat jednotlivci | Odehráno | Pardubický kraj - Udánská hospoda - Moravská Třebová | Švichký Pavel / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - ČDS Cup Čelčice - D.O.501 | Odehráno | Olomoucký kraj - Pohostinství Čelčice - Čelčice | Černý Karel / 14 | 23.02.2024 19:30:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - ČDS Cup Ivanovice na Hané - Ivanovice na Hané - Klub Centrum Bar | Odehráno | Olomoucký kraj - Klub centrum bar - Ivanovice na Hané | Ševčík Martin / 12 | 23.02.2024 19:00:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - ČDS Cup Olomouc III. - 501 D.O. | Odehráno | Olomoucký kraj - Punat - Olomouc | Novák František / 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - ČDS Cup Počenice - čds 16 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Počenice - Počenice | Čechová Ariana / 10 | 23.02.2024 19:02:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - jackopt CUP MSK Majáček Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 12 | 23.02.2024 17:00:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Nevada Bar | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Nevada Bar - Frýdek-Místek | Dujka Tomáš / 20 | 23.02.2024 17:31:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Česká Lípa Sport Bar Honda - JC Honda 501 DKO 23.2.2024 | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 9 | 23.02.2024 18:37:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Charvatce pohostinství - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pohostinství Charvatce - Charvatce | Vokoun Martin / 13 | 23.02.2024 19:01:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Děčín Corso - JC DĚČÍN CORSO | Odehráno | Ústecký kraj - Corso - Děčín | Koreš Jiří / 17 | 23.02.2024 18:00:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace - Jackpot | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 14 | 23.02.2024 19:01:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Jablonec nad Nisou U Nádraží - Jackpot 19 | Odehráno | Liberecký kraj - U Nádraží - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 14 | 23.02.2024 19:07:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Jílové u Držkova - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Hospůdka Jílové - Jílové u Držkova | Vágner Jan / 8 | 23.02.2024 19:17:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Kadaň Slovan - open | Odehráno | Ústecký kraj - Slovan Kadaň - Kadaň | Dvořák Jakub / 16 | 23.02.2024 18:00:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Liberec Bakalářská Hospůdka - JC BAKALÁŘSKÁ | Odehráno | Liberecký kraj - Bakalářská hospůdka - Liberec | Nekvindová Veronika / 17 | 23.02.2024 18:43:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Litvínov U Hrušků - Jackpot u Hrušků 23.2.2024 | Odehráno | Ústecký kraj - U Hrušků - Litvínov | Šatný Jan / 12 | 23.02.2024 18:33:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Most Fénix - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Fénix - Most | Klaban Tomáš / 11 | 23.02.2024 18:40:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Most Metro Music Pub - JCMost Metro Music Pub | Odehráno | Ústecký kraj - Metro Music Club - Most | Jeřábek Jiří / 5 | 23.02.2024 18:42:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Nový Bor Asterix Bar - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Asterix bar - Nový Bor | Kneeová Zdena / 15 | 23.02.2024 18:01:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - JC Žatec Jahoda - Jackpot cup | Odehráno | Ústecký kraj - Darts Klub Jahoda Žatec - Žatec | Mrázek Vladimír / 21 | 23.02.2024 18:02:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Herna Ural - Ostrava | Dobrík Petr / 15 | 23.02.2024 18:00:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - open majaček | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Open Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 11 | 23.02.2024 19:18:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Řízkárna u Orla | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna - Ostrava | Balog Igor / 11 | 23.02.2024 18:02:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - WINDSON MIAPR CUP 23/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Sport bar Miapr - Ostrava | Perutková Radka / 27 | 23.02.2024 18:35:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Lokálna liga Brezno - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dart club - Brezno | Pocklan Peter / 38 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.02.2024 - Lokálna liga Brezno - ženy - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dart club - Brezno | Pocklan Peter / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |