Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.02.2024 - Finále Gambrinus Cupu - Základní část - GAC | Odehráno | Unie šipkových organizací - Královka - Praha | Uhříček Břetislav / 104 | 24.02.2024 11:22:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 10 | 24.02.2024 18:11:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - JC Děčín Sport Bar Florida - JC Děčín Sport Bar Florida | Odehráno | Ústecký kraj - FLORIDA - Děčín | Hrnčíř Zbyněk / 20 | 24.02.2024 17:00:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - JC Dobranov Penzion Na Konci - jc dobranov | Odehráno | Liberecký kraj - dobranov - Dobranov | Kubín Milan / 14 | 24.02.2024 16:07:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - JC Dobranov Penzion Na Konci - jc dobranov | Odehráno | Liberecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov 22 | Kubín Milan / 17 | 24.02.2024 16:27:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - JC Dušníky restaurace u Dina - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 11 | 24.02.2024 20:04:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - JC Litvínov Korbel II - JC Korbel 2 | Odehráno | Ústecký kraj - Korbel 2 - Litvínov | David Karel / 6 | 24.02.2024 20:14:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - JC Most Bar Na Pekárně - JPC | Odehráno | Ústecký kraj - Na pekárně - Most | Véghová Miluše / 9 | 24.02.2024 18:05:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - JC Nový Bor Fair Play - JC | Odehráno | Liberecký kraj - Fair Play - Nový Bor | Schlenkerová Nikola / 6 | 24.02.2024 18:12:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - JC Třeboutice U Kapličky - Jackpot 49 | Odehráno | Ústecký kraj - U kapličky - Třeboutice | Hlavnička Jaroslav / 11 | 24.02.2024 19:01:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - JC Žerotín Hospoda - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Žerotínska hospoda - Žerotín | Konejl Josef / 8 | 24.02.2024 20:00:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Klubový open MSK - dvojice - Miapr Cup no.6, mixy | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Plevová Jana / 8 | 24.02.2024 13:01:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Klubový open MSK - dvojice - Miapr dvojice no.6 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Plevová Jana / 15 | 24.02.2024 16:11:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Klubový open MSK - dvojice - PEREX Orlová 701DO 1DS | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Perex - Orlová | Markovič Peter / 20 | 24.02.2024 11:05:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Autobar - Havířov | Doseděl Adam / 23 | 24.02.2024 15:23:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Hero cup 2024 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Hero - Ostrava | Folvarčný Patrik / 31 | 24.02.2024 18:32:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - JirkoDaní after Párty | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 11 | 24.02.2024 18:09:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Miapr Cup vl.6 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Plevová Jana / 25 | 24.02.2024 19:03:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - PEREX Orlová 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Perex - Orlová | Markovič Peter / 32 | 24.02.2024 14:03:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Lokálna liga Amfora Sabinov - 501DO | Odehráno | Slovensko - Amfora - Sabinov | Cihanský Jaroslav / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Lokálna liga Amfora Sabinov - ženy - 501DO | Odehráno | Slovensko - Amfora - Sabinov | Cihanský Jaroslav / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Lokálna liga Košice - Black Panthers - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Bar - Metropola | Szabóová Barbora / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Lokálna liga Rožňava - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Hostinec Snaha - Rožňava | Ziman Martin / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Lokálna liga Zlaté Moravce - 501 DO | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 36 | 24.02.2024 17:05:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Lokálna liga Zlaté Moravce - ženy - 501 DO ZENY | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 6 | 24.02.2024 18:57:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Místní Open - bez ČP - mistni open bez cp | Odehráno | Liberecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov | Kubín Milan / 9 | 24.02.2024 21:15:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Místní Open - bez ČP - dvojice - Dvojice play off ženy ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 4 | 24.02.2024 17:49:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Místní Open - bez ČP - dvojice - Dvojice play off muži ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 8 | 24.02.2024 18:37:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - MJM Open - Bejvávalo U Kolečka II - 501 DKO | Odehráno | Jihomoravský kraj - Bejvávalo u Kolečka - Brno | Pisarovičová Lucie / 25 | 24.02.2024 19:49:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - MJM Open - Gril Restaurant Břeclav I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Gril Restaurant - Břeclav | Kulich Miloš / 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - MJM Open - Ob. hospoda Chvalkovice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Obecní hospoda - Chvalkovice | Kulich Miloš / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - MJM Open - U Lesíka Třebíč I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - U Lesíka - Třebíč | Kulich Miloš / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - MO U Dvořáků - základní - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hostinec u Dvořáků - HradecKrálové | Jiříčková Valentová Anna / 20 | 24.02.2024 14:00:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Nominační RM Liberecka (s TOP) - muži - muži | Odehráno | Liberecký kraj - Pivovar Konrád - Vratislavice n.N. | Kalaš Lukáš / 68 | 24.02.2024 11:05:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži - muži jednotlivci ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 81 | 24.02.2024 10:59:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy - ženy jednotlivci ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 29 | 24.02.2024 10:58:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - O Prckův pohár - 501KO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U Prcka - Dolní Přím | Mlateček Roman / 13 | 24.02.2024 15:10:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Open jednotlivci - SBH Hi-S | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Kalina Daniel / 20 | 24.02.2024 14:09:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Open jednotlivci - SBH Split | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Kalina Daniel / 28 | 24.02.2024 16:24:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Open KHK-S&J dvojice - Podivné šipkohraní 24.2.2024 - doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 7 | 24.02.2024 21:48:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Open Libereckého kraje - dvojice muži - dvojice muži | Odehráno | Liberecký kraj - Konrád - Liberec | Doležalová Sandra / 8 | 24.02.2024 21:41:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Open Libereckého kraje - dvojice ženy - dvojice ženy | Odehráno | Liberecký kraj - Konrád - Liberec | Doležalová Sandra / 6 | 24.02.2024 21:08:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Open Ústeckého kraje - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pšov - Pšov | Tomov Ladislav / 13 | 24.02.2024 20:25:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Podivné šipkohraní - Podivné šipkohraní - 24.2.2024 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Mannová Alena / 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg. Master Pardubicko - dvojice muži - Dvojice muži | Odehráno | Pardubický kraj - Cleopatra - Chrudim | Netolický Milan / 25 | 24.02.2024 11:00:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg. Master Pardubicko - dvojice ženy - dvojice ženy | Odehráno | Pardubický kraj - Cleopatra - Chrudim | Netolický Milan / 8 | 24.02.2024 11:01:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg. Master Pardubicko - muži - muži | Odehráno | Pardubický kraj - Cleopatra - Chrudim | Netolický Milan / 50 | 24.02.2024 13:49:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg. Master Pardubicko - ženy - ženy | Odehráno | Pardubický kraj - Cleopatra - Chrudim | Netolický Milan / 16 | 24.02.2024 13:48:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg.Master Liberecka - dv. muži (švýcar) - Muži dvojice | Odehráno | Liberecký kraj - Pivovar Konrád - Vratislavice n.N. | Kalaš Lukáš / 34 | 24.02.2024 15:22:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Reg.Master Liberecka - dv. ženy (švýcar) - Ženy dvojice | Odehráno | Liberecký kraj - Pivovar Konrád - Vratislavice n.N. | Kalaš Lukáš / 15 | 24.02.2024 15:50:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |