Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26.02.2024 - JC Ludvíkovice Starý Šenk - Jc Ludvíkovice | Odehráno | Ústecký kraj - Starý Šenk - Ludvíkovice | Kreidl Petr / 14 | 26.02.2024 18:00:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - JC Mimoň Český Lev - Jackpot cup Český Lev Mimoň | Odehráno | Liberecký kraj - Český Lev - Mimoň | Pekařová Jana / 8 | 26.02.2024 18:01:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Caffe Bar Duo - Most | Zajíc Roman / 13 | 26.02.2024 18:03:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - JC Nový Bor Fair Play - Jc | Odehráno | Liberecký kraj - Fair Play - Nový Bor | Schlenkerová Nikola / 7 | 26.02.2024 18:03:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - JC Rumburk Boston Bistro Bar - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Boston Bistro - Rumburk | Skramužská Jana / 13 | 26.02.2024 18:00:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - U Dejva - Orlová | Stadtherr Martin / 14 | 26.02.2024 17:00:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr Cup 24/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Meteor - Vratimov | Leváková Andrea / 13 | 26.02.2024 18:00:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Lokálna liga Handlová - MLH 25 | Odehráno | Slovensko - Vibe Club - Handlová | Papp Peter / 24 | 26.02.2024 17:30:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Lokálna liga Košice - Memories - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - MEMORIES - Košice | Váraljay Gabriel / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Místní Open 501 DO - Jarní Turnaj Brno-Jundrov | Odehráno | Jihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - Brno | Hladík Jiří / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Místní Open Karlovarsko dvojice - 501DO- Pro Danielku | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Hanák Patrik / 11 | 26.02.2024 18:30:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 301 MO Odpadlíci | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Hanák Patrik / 13 | 26.02.2024 20:01:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Stará Chodovská - JOKY | Odehráno | Karlovarský kraj - JOKY - Stará Chodovská | Zazvonil Stanislav / 16 | 26.02.2024 17:59:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - MJČ U Žáby Dubičné - 501 D.O | Odehráno | Jihočeský kraj - U Žáby DUbičné - Dubičné | Masař Petr / 35 | 26.02.2024 19:00:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - MJM Open - Pivnice Kalinka Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Kalinka - Brno | Bičan Robert / 14 | 26.02.2024 18:31:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - MJM Open - Yellou Fish Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Yellow fish - Brno | Kulich Miloš / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Open jednotlivci - Pivní Jistota, 301 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Rieb Tomáš / 8 | 26.02.2024 19:02:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - PP Tour - 7.kolo, DKO/501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 32 | 26.02.2024 18:30:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Bulls - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Frei Pavel / 7 | 26.02.2024 19:00:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 14 | 26.02.2024 19:03:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - DVOJICE | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pipkin - Praha | Kyselová Hana / 4 | 26.02.2024 19:00:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu bar 26.2.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 4 | 26.02.2024 19:11:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Středočeský pohár základní - Bar Chrpa jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 7 | 26.02.2024 19:15:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Středočeský pohár základní - Bulls - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Frei Pavel / 16 | 26.02.2024 20:14:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Středočeský pohár základní - DO501 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Chabařovická - Praha | Zajíčková Adéla / 8 | 26.02.2024 18:31:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Středočeský pohár základní - DVOJICE | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pipkin - Praha | Kyselová Hana / 8 | 26.02.2024 19:57:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 30 | 26.02.2024 20:02:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Středočeský pohár základní - Pivní Jistota, jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Rieb Tomáš / 8 | 26.02.2024 19:55:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Středočeský pohár základní - Yondu bar 26.2. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 9 | 26.02.2024 19:45:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 17 | 26.02.2024 19:14:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 16 | 26.02.2024 18:32:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.02.2024 - Za Vodojemem Tour - základní - MO | Odehráno | Pardubický kraj - Za Vodojemem - Chrudim | Svoboda Radek / 28 | 26.02.2024 18:05:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hospoda u hřistě - Milotice nad opavou | Pavlík Marek / 8 | 25.02.2024 15:00:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - ČDS Cup Olomouc IV. - ČDS Cup Olomouc IV. | Odehráno | Olomoucký kraj - Pivnice Zenit - Olomouc | Doubravová Tereza / 14 | 25.02.2024 16:00:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - ČDS Cup Prostějov II. - 501 DO | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 27 | 25.02.2024 16:36:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Meteor - Vratimov | Mališ Ondřej / 16 | 25.02.2024 15:01:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Filípek | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Kučák David / 15 | 25.02.2024 15:04:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šatlava - Havířov | Mendlíková Petra / 13 | 25.02.2024 16:35:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson-Miapr Cup 23/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 17 | 25.02.2024 17:31:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Lokálna liga Bardejov - 501 DO - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Lokálna liga Bardejov - cricket - Cricket | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Lokálna liga Bardejov - ženy - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Lokálna liga Vrútky - 22.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Lokálna liga Vrútky - ženy - 19.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - High score | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 9 | 25.02.2024 20:48:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Open Olomoucko smíšený - Split 40 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 12 | 25.02.2024 19:15:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Tour kraje Vysočina - 501 DO | Odehráno | Vysočina - Tajfun - Havlíčkův Brod | Bártl David / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - hi score | Odehráno | Vysočina - Tajfun - Havlíčkův Brod | Bártl David / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501 DO | Odehráno | Pardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová | Bádal Ludvík / 10 | 24.02.2024 18:35:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 - Finále Gambrinus Cupu - PLAY OFF - GACF. | Odehráno | Unie šipkových organizací - Královka - Praha | Uhříček Břetislav / 43 | 24.02.2024 17:35:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |