Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24.07.2023 - PP Tour - 28.kolo, DKO/501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 26 | 24.07.2023 18:34:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.07.2023 - Středočeský pohár dvojice - Bar Chrpa dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Pavlát Radek / 7 | 24.07.2023 19:08:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.07.2023 - Středočeský pohár dvojice - Criket - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Vaňková Martina / 5 | 24.07.2023 20:38:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.07.2023 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 18 | 24.07.2023 19:02:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.07.2023 - Středočeský pohár dvojice - Pipkin-Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Pipkin - Praha | Michálková Michaela / 7 | 24.07.2023 18:59:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.07.2023 - Středočeský pohár zvýhodněný - 501DO - Bull´s - singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Vaňková Martina / 11 | 24.07.2023 19:03:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.07.2023 - Středočeský pohár zvýhodněný - Bar Chrpa jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Pavlát Radek / 19 | 24.07.2023 20:31:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.07.2023 - Středočeský pohár zvýhodněný - DO501 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Chabařovická - Praha | Zajíčková Adéla / 16 | 24.07.2023 18:31:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.07.2023 - Středočeský pohár zvýhodněný - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 39 | 24.07.2023 20:05:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.07.2023 - Středočeský pohár zvýhodněný - Pipkin-Singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Pipkin - Praha | Michálková Michaela / 18 | 24.07.2023 19:51:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hospůdka Meteor - Vratimov | Kielbas Josef / 7 | 23.07.2023 14:56:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Filipek | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Kučák David / 8 | 23.07.2023 17:03:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Motor | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Bar Motor - Frýdek-Místek | Dulava Petr / 9 | 23.07.2023 17:31:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Pedro - Karviná | Synek Tomáš / 9 | 23.07.2023 17:39:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Perex - Orlova | Podolský David / 8 | 23.07.2023 18:09:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Lokálna liga Bardejov - 501 DO - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Lokálna liga Bardejov - cricket - Cricket | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Lokálna liga Bardejov - ženy - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Open JčŠTJ dvojice - 501 DO pár | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhart Zdeněk / 6 | 23.07.2023 17:10:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Open Zlínsko smíšený - A kategorie | Odehráno | Zlínský kraj - Bar Trávníky - Vsetín | Špička Zdeněk / 8 | 23.07.2023 14:55:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Open Zlínsko smíšený - B kategorie | Odehráno | Zlínský kraj - Bar Trávníky - Vsetín | Špička Zdeněk / 8 | 23.07.2023 14:52:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Open Zlínsko smíšený - Open turnaj | Odehráno | Zlínský kraj - Bar Trávníky - Vsetín | Špička Zdeněk / 9 | 23.07.2023 11:27:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Open Zlínsko smíšený - Play of | Odehráno | Zlínský kraj - Bar Trávníky - Vsetín | Špička Zdeněk / 15 | 23.07.2023 16:51:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Šipkování v Papiňáku - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 19 | 23.07.2023 17:01:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.07.2023 - Šipkování v Papiňáku Lucky Looser - 501LL | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 8 | 23.07.2023 19:41:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - A Pracovní Varan jednotlivci - JC Žerotín Hospoda | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Žerotínska hospoda - Žerotín | Konejl Josef / 6 | 22.07.2023 19:51:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - A Pracovní Varan jednotlivci - Klubový Open Tomáš 50 | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Šatlava - Havířov | Šimčíková Ivana / 13 | 22.07.2023 16:44:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Bistro U Štěpánků - dvojice - 301 MO+ cricket | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U Štěpánků - Běleč nad Orlicí | Štěpánek Pavel / 8 | 22.07.2023 19:26:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Bistro U Štěpánků - základ. - 301 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U Štěpánků - Běleč nad Orlicí | Štěpánek Pavel / 22 | 22.07.2023 16:31:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 7 | 22.07.2023 18:18:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - JC Česká Lípa Březňačka Centrál - JC | Odehráno | Liberecký kraj - Březňačka - česká lípa | Schlenkerová Nikola / 8 | 22.07.2023 18:06:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - JC Děčín Sport Bar Florida - JC Děčín Bar Florida xx | Odehráno | Ústecký kraj - FLORIDA - Děčín | Hrnčíř Zbyněk / 22 | 22.07.2023 17:36:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - JC Dušníky restaurace u Dina - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 12 | 22.07.2023 20:00:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - JC Most Bar Na Pekárně - JPC | Odehráno | Ústecký kraj - Na pekárně - Most | Véghová Miluše / 8 | 22.07.2023 18:08:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Klubový open MSK - dvojice - Miapr - losované dvojice | Odehráno | Moravskoslezský kraj - MIAPR - Ostrava | Kielbas Josef / 10 | 22.07.2023 17:13:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Klubový Open MSK - jednotlivci - After hero | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hero - Ostrava | Vajdíková Ivana / 7 | 22.07.2023 21:27:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Hero cup | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Hero - Ostrava | Folvarčný Patrik / 30 | 22.07.2023 19:04:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Miapr sobota | Odehráno | Moravskoslezský kraj - MIAPR - Ostrava | Kielbas Josef / 18 | 22.07.2023 18:32:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Open Šatlava | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šatlava - Havířov | Mendlíková Petra / 10 | 22.07.2023 21:04:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Letní Tour Vysočiny - 501DO | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Bílek Radek / 12 | 22.07.2023 18:59:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Letní Tour Vysočiny - High Score - Highscore | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Bílek Radek / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Místní Open - bez ČP - Lucky Narozeninový 501 MO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 22 | 22.07.2023 17:31:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Hanák Patrik / 11 | 22.07.2023 18:37:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501DO-Odpadlíci | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Hanák Patrik / 7 | 22.07.2023 20:28:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - turnaj nikola B+C | Odehráno | Karlovarský kraj - Nikola - Kraslice | Hron Vladimír / 11 | 22.07.2023 15:14:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - MJČ Na Piketě JH - letní turnaj - muži | Odehráno | Jihočeský kraj - Na Piketě - Jindřichův Hradec | Pitrová Ivana / 19 | 22.07.2023 13:20:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - MJČ Na Piketě JH - letní turnaj - ženy II | Odehráno | Jihočeský kraj - Na Piketě - Jindčichův Hradec | Pitrová Ivana / 11 | 22.07.2023 13:41:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - MJM Open - Bejvávalo U Kolečka VI - 501 DKO | Odehráno | Jihomoravský kraj - Bejvávalo u Kolečka - Brno | Pisarovičová Lucie / 9 | 22.07.2023 20:09:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - MO Plzeňského kraje - dvojice - Dvojice | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 10 | 22.07.2023 15:18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.07.2023 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - Jednotlivci | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 23 | 22.07.2023 15:33:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 55447 |